Три години вече стана откак за първи път ме гушна мама!

  • 35 474
  • 283
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 823
Здравейте момичета,

Дани, съжалявам да чуя, че имаш такива проблеми  Confused Дано всичко мине по най-лекия за теб начин  Praynig

Фрида, добре дошла в темата  Hug Сара е много чровна и какви сладки буклички е заформила  Heart Eyes

Марис, ти големи купони ще правиш за РДто на Ади. Аз още нищичко не съм измислила  Embarassed

АниК, не сме, не сме започнали второ да майсторим. Засега само на чернови го караме, че да не забравим как ставаше докато  Mr. Green И ние засега сме единодушни да чакаме още 2 години, абе на 5 да стане Тео  Whistling

Ради, къщата ви е просто страхотна  Hug А на какво спокойно място е... думи нямам. Влюбих се!  Heart Eyes

Пипи_лота, дъщерите ти са просто красиви! Малката Теа каква кукла е станала, приказна  Heart Eyes

Тайги, Роси
, успех в бебеправенето  Peace И не го мислете толкова. За да ви успокоя и аз да кажа, че наш Тео не стана от раз. Месеци се трудихме докато го измайсторим  Mr. Green

Мечи, много неприятно така с градината. Дано все пак да я отворят по-рано

Да ви кажа, че моето момче е в групата на големите от понеделник  bowuu Дадоха ни и филмчето, за което бях писала. Сега остава Желян да го качи някъде в нета.


Последна редакция: пт, 29 авг 2008, 23:25 от Nomadic

# 61
# 62
  • Мнения: 823
Мечи, вижда се, че добре са си изкарали децата.  Hug Много е хубаво мястото, където сте празнували. Ивчо и ти изглеждате мнооого доволни  Heart Eyes Виждам, че е голям фен на човекът-паяк Grinning Много сте готини - да нацелуваш порасналото си момче от мен  Heart Eyes Hug


Лека нощ пожелавам и хубав уикенд   bouquet

# 63
  • Мнения: 5 393
Добро утро, момичета!



Номадке-  Hug  Приятен уикенд и на теб.

# 64
  • Plovdiv
  • Мнения: 578
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА АЛЕКС! ЗА ТЕБ  bouquetдано не съм объркала,една от любимите ми песни

ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ И ВСИЧКИТЕ НИ ОСТАНАЛИ ИМЕННИЦИ, МАЛКИ И ГОЛЕМИ! Heart Eyes


Beautiful day

# 65
  • Варна
  • Мнения: 3 262
Благодаря Ния! Heart Eyes  Съвсем го забравям този ден  ooooh!

# 66
  • Мнения: 5 393
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ! СЪС ЗДРАВЕ ДА СИ НОСИТЕ ИМЕТО!          bouquet

# 67
  • Мнения: 1 599
Честит имен ден,Алекс! и всички, които празнуват днес!  Hug



Мечо, снимките са супер! А защо не го изрисувахте и Ивчо? Ади пък въобще не знае за същаствуването нита на Супер, нито на Спайдър мен  Mr. Green

# 68
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Добра вечер Дами,

И ние се завърнахме от месечната ни почивка. Simple Smile Ааааах как не исках да свършва, но....
Беше хубаво, забавно, романтично, обичливо, задушевно и някак приказно Heart Eyes
Обиколихме Търговище, Варна, Бургас, гр.Елена, гр.Велико Търново, село Бадевци - снимки утре може би - имам много работа - пазар за градина, подготовка за Р.Д./детската стая на Яни, която ми се иска да успея да подаря за рожденият му ден...аааййайайй къде си Maris на м... та да ми помогнеш сега  ooooh!Sad Mr. Green/,  тъпите ни климатици, лекари/общи прегледи/, подготовка за университета и т.н., и т.н....да не Ви занимавам с глупости Confused
За сега аз на бързо, че съм малко уморена, а пък съм се и развихрила по нощите да оправям багажи разни и пранета, и.... БлЯк
Успях малко от малко да по прочета.Утре ще пиша на всеки по ред поне....няма, няма да се уливам СпОкОЙнО Laughing! Hug
Специално внимание за теб danisport Не знам как ще ти прозвучи...Аз вярвам в теб и твоята решимост, непоколебимост и готовност да победиш!
Честито на всички, които съм пропуснала за голямо мое съжаление!
Да сте живи и здрави, кой да радва мама и тате и да расте голям, кой да успява в живота, работата и изборите, които прави!
Бъдете здрави и усмихнати!


...за всеки го по нещо  Grinning

Лека нощ, усмивки, верни и добри,
лека нощ, усмивки, уморени от деня!
Нека във съня ви тихо да гори
огъня на този ден, щастлив от светлина.

Ден голям, ден на обич и мечти,
аз вървя, аз вървя, понесъл топлина
от искрени усмивки на майки и любими.
Какво си без усмивки, земен ден!

Цял живот ще вървя към две слънца,
усмивките им вечно аз ще търся, знам.
Денят грее засмян, богат и замечтан,
усмивки, спете кротко своя сън.

Лека нощ, усмивки, идващи звезди
в небосклона ласкав на света ни откровен.
Утре ви очакват хора и бразди,
утре ви очаква пак забързан труден ден,
но е пълен със любов и усмивка нежна.

# 69
  • Мнения: 823
Съни, добре дошла  Hug Снимков материал чакаме и по-подробен разказ  Heart Eyes

Алекс, честит имен ден! С гордост да носиш хубавото си име, здраве и късмет!   bouquet

Днес тук пекна слънце и ние се изпоразболяхме с мъжо  Thinking Rolling Eyes

Лека нощ и сладки сънища  Hug

# 70
  • Мнения: 5 393
ЧРД ня Диана на мама Ojja!  Да расте здрава, весела и обичана!

# 71
  • Sofia
  • Мнения: 4 471
Добро утро, дами   bouquet Аз съм рано-ранила по незнайни причини  Crazy Сн Crazyощи бях ме рожден ден. Днес в 10 пак сме на р.д.  Grinning В тази връзка:
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, МИЛА НАША ДИДИ!!! БЪДИ ЗДРАВА И ЩАСТЛИВА, ВСЕ ТАКА УСМИХНАТА И ЛЪЧЕЗАРНА МАЛКА ГОСПОЖИЧКА




Sunny, доре се завърнала  bouquet Много сериозна приграма си заформила  Grinning И аз съм от лудите дето не си лягат докато не оправят всичко, та камо ли багажа от почивката  Mr. Green
Момичета, и мен ме хвана вълнението за утрешния първи "учебен" ден. Купихме нова раница, пантофки и хавлийки, на които трябва да избродирам инициалите на Габи Simple Smile ПОръчали сме букетчета за учителките. За първи път тръгва редовно и планиранао на градина. Досега все е бил някъде и временно  Mr. Green

Снощи малко подивяхме с Габи: докато стана време да отидем в ресторанта за рождения ден, ходихме в една градинка да потича (той много обича да тича, като Форест Гъмп е Mr. Green). Залисан в тичането се напишка, а това не се беше случвало досега откакто е без памперс. Намокри 'официалните' дрехи, чорапи, обувки... Имах за смяна, ама неофициални, з'то не очаквах такава изненада  Mr. Green ПОсле в ресторанта не спря да тича между масите и да се закача със сервитьорите, направо беше като пощурял ooooh! Не знам защо става така, може би когато повече хора му обръщат внимание, започва да показва всички маймунджалъци. Мечи, сетих се ти какво разправя за Ивчо на морето  ooooh!
Ивчо много сладък на рождения ден Heart Eyes В същото клубче ли празнувахте от миналата година? З'то  и ние сме запазили там, но до нашата дата май ще стане доста есенно за децата да си играят навън  Confused Пък и запазихме за 18ч.
Пипилота, твоите красавици са неотразими  Hug Каквато бойна мацка си и с тая сериозна женска подкрепа, аз не виждам за какво друго ти трябва мъж, освен за някои биологични нужди  Peace
Фрида, звучиш много по-добре от последните пъти, когато писа. Сара е като малък ангел на снимката, но и фотографът е от класа  Peace

Доста се разписах, щото всичко живо около мен спи  Embarassed

КОга е нормално да запишем малките на някакъв спорт? Габриел с тази любов към тичането ме накара да се замисля. Ще почета кои спортове са ОК да се започнат на тази възраст.

# 72
  • Мнения: 529
Разписвам се, че ви изчетох, но пак не смогвам да пиша  ooooh!
Целувки

# 73
  • Мнения: 1 599
Добро утро честит рожден ден на последното Септемврийче от август!




Аник, те как са с Оля?
Относно спортовете, Руси иска да ходи с Ади на сърф и като видя в едно списание едно момченце на 3 да е яхнало сърфа и каза - ето..вече може  Joy Освен плуване не знам кой спорт е за сега. Повечето са към 4-5 като старт
Съни, Добре дошла, мила!  Hug Много добре звучиш.
Нашата градина започва от 2ри.
А ние имаме неприятна изненада - оказа се, че Руси и тази (трета поредна) година няма да е тук за рожденния ден на Ади. Много тъпо ми стана и сега не знам как точно ще се празнува, кога...Със сигурност ще има торта в градината. а за домашно парти ще видим...

# 74
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Хелоооооу,

Честит Рожден Ден на Диана на мама Ojja
Да расте здрава, весела и умна за радост на всички!


Maris И на мен ми стана тъжно - наистина е много тъжно Confused
Убедена съм, че ще измислиш най-добрия вариант и за трима Ви. Hug
След като ще ги правиш в детската, защо домашния не бъде тогава, когато тати си е у дома?
На Калоян празненството ще бъде на 13 или на 14. Peace

И аз така се вълнувам за детската градина, въпреки, че не му е за първи път - просто сега ми се струва някак осъзнато. Simple Smile
Сега си избира раничка с баща му и дава зор да ходим по магазините, защото щял да ходи в "Голямата" детска градина. Laughing....ама ще го видя аз глезанчо колко ще е щастлив когато го заведа. Mr. Green
aniK Пожелавам най-хубавия първи "учебен" ден на Габчо и на теб разбира се!Много да се забавлявате!  bouquet

Хайде, че и мъж дава зор Crazy - нали на него разчитам за транспорта, та днес програмата му е...... Mr. Green

Хубав ден!

Общи условия

Активация на акаунт