Така голяма е радостта - да чуем АПРИЛСКИте сърчица!

  • 14 228
  • 271
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 481
Да, всичко ще е наред,камбичка,  щом и сърчице си чула - много се радвам  Hug

Момичета, давайте предложения за заглавие на нова тема, че вече изписваме 12-та страница, и ако сме по-усърдни в писането, до утре ще имаме нова тема

# 226
  • Пловдив
  • Мнения: 337
Моето е това :

Април е толкова далече, но вече тупка сърчицето на малкото човече  Hug

# 227
  • Мнения: 481
Моето е това :

Април е толкова далече, но вече тупка сърчицето на малкото човече  Hug
хубаво е, ама не е ли почти същото като заглавието на тази тема  newsm78

# 228
  • Пловдив
  • Мнения: 337
оу май да  smile3555 амма , че съм и аз.....

# 229
  • Мнения: 110
Здравейте, предложение за тема "В Априлските ни коремчета -порастват овенчета"Днес ще ходя на док относно зацапването и ще пиша как е минало , моля стискайте ми палци Hug
tai - нищо не пия довечера ще разбера

# 230
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
еее, не са само овенчета....и телчета ще има....абе рогати ще са Simple Smile

# 231
  • Мнения: 445
Привет,момичета!!! Аз рядко се включвам, но пък за сметка на това ви чета непрекъснато....
Честито на новите бъдещи мами   bouquet
При мен има доста нови неща, някои хубави, някои странни... Confused Вчера бях при доки, бремеността засега се развива нормално, ембриона е 5мм., чухме съвсем слаби тончета(дори го видях и как леко пулсира), но все пак е и много рано...все пак съм в 6 г.с и 2-3 дни, та общо взето си е цяло чудо, че успяхме да ги уловим!!! И оттук започват странностите.....още в началото се видя, че имам втори неразвиващ се сак  Sad , който попринцип трябва да се резорбира от организма и най-вероятно той е образувал хематом(който имах и при предишнатаси бременност, но тогава беше от отлепване на развиващият се сак) и другото още по-странно е , чеимам и второ жълтъчно мехурче  Shocked , което надали ще се развие...Това незнам какво означава..питах доки и той каза, че просто трябва да се следим малко по-редовно, предвид и предишната случка!!!  Sad Вие имате ли някаква представа какво означава това второ жълтъчно мехурче?
Иначе си имам слабо бяло-жълтеникаво течение, което според доки съдържа кръв, но в много малки количества(оприличи го на оцветител за боя, естествено по научен начин) и много ме е страх, какво ще се случва занапред!!! По принцип, миналия път направих спонтанния в 8 г.с и 1 ден, малко след като чухме сърчицето, та сега вече едва ли не навлизам в критичния период  Sad   А и тези странности....втори сак, второ жълъчно мехурче  Confused Ако някой малко по-осведомен има някаква информация по въпроса ще съм му много благодарна, ако сподели   bouquet Иначе да подчертая на доктора му имам пълно доверие, никога не ме е излъгал....или подвел, което за мен е много важно!!! Незнам опитвам се да мисля позитивно, но някак си не успявам особено!!!
Иначе що се отнася за симптоми...доста болезнени гърди, подут корем(но за щастие нямам запек) и страхоно желание за сън, дори сега отивам да легна, че иначе довечера ще заспя в 6!!!
Проавайте за дългия пост....номного неща се натрупаха... Embarassed

# 232
  • Мнения: 143
Отдавна не съм се включвала, но редовно чета. Получих зацапване, което вече отшумя. Пия и Дуфастон, но съм много притеснена.Виждам, че има момичета от Варна - при кой лекар мога да отида във Варна?

# 233
  • Мнения: 4 362
Привет !  Hug
Днес аз от сутринта съм на разходки с малката/опс май вече няма да е малката  Mr. Green/Снощи обаче имах болки в областта на корема и надолу до яйчниците,пих но шпа,отмина,но бая се стреснах  Rolling Eyes

kotkaaa,пожелавам ти от сърце една малка принцеса  Hug И аз искам едно момченце,ама ако дойде пак дама /защото всички отново ми пожелават момиченце,незнайно защо  Rolling Eyes/,не знам,вече наистина ще остана без пудри и гривни  ooooh!

chockolina,страшно много се радвам да те видя тук  Heart EyesМнооого съм доволна,че ще бременеем заедно!!!! Heart Eyes Heart Eyes
Благодаря за целувките,ще ги предам на Дея-Мария,а ти да ги върнеш тъпкано от нас за красавицата Симонка  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

ELLE*,бързо да се оправяш и наблягай на течностите  Hug

Kambichka,добре дошла  Hug

pipi66,не се притеснявай,до колкото знам второ мехурче е наличие на още едно ембрионче/бебе/  Hug Моето мнение е да идеш и на друг лекар,че като те чета ми се струва,че този нещо не обяснява много,много  Naughty

# 234
  • София
  • Мнения: 333
Здравейте,

За тези, които се интересуват ето инфо за водната аеробика, която намерих. Аз живея и работя в Младост (София) и са ми малко далече басейните. Но пък съм с кола и мога даже да взема по пътя мамите, които са от моя район и имат желание за гимнастика.
http://www.vodna-aerobika.com/
Мисля в събота да отида да видя как е и ще споделя впечатления.

И имам едно питане по мое си притеснение. В понеделник бяхме при лекарката и ми каза, че бебчо е точно 1см (10мм). Сега като чета по Интернет този размер ми се вижда малък за края на 7 седмица, началото на 8ма. Какво мислите? Има ли причина да се притеснявам или само съм изнервена без нужда?

# 235
  • Мнения: 4 362
И имам едно питане по мое си притеснение. В понеделник бяхме при лекарката и ми каза, че бебчо е точно 1см (10мм). Сега като чета по Интернет този размер ми се вижда малък за края на 7 седмица, началото на 8ма. Какво мислите? Има ли причина да се притеснявам или само съм изнервена без нужда?


Мисля,че се притесняваш без да има за какво ,в интернет са дадени определени размери,но не е задължително бебето да е точно толкова .Примерно на мен предният път все ми казваха ,че е много голямо бебето,но дефакто като се роди не беше така  Peace

# 236
  • Мнения: 847
Да, всичко ще е наред,камбичка,  щом и сърчице си чула - много се радвам  Hug

Момичета, давайте предложения за заглавие на нова тема, че вече изписваме 12-та страница, и ако сме по-усърдни в писането, до утре ще имаме нова тема

A какво ще кажете за:  АПРИЛчето във мен е телец или овен

# 237
  • Мнения: 8
Rdimitrova, аз за сега посещавам д-р Петинка Цветкова, но когато дойде време за ЖК,вероятно ще се запиша при д-р.Мехмедов в ДКЦ"Св.Клементина.И за двамата мога да кажа само хубави неща.

# 238
  • Пловдив
  • Мнения: 337


A какво ще кажете за:  АПРИЛчето във мен е телец или овен
на мен лично ми харесва  Peace

# 239
  • Мнения: 118


A какво ще кажете за:  АПРИЛчето във мен е телец или овен
[/quote]


Да готино е!

Общи условия

Активация на акаунт