Къде във Варна подстригват хубаво?

  • 162 589
  • 740
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 17 411
Според мен полза от темата кой знае каква- няма.
Освен да се избягват най- препоръчваните фризьори Laughing

# 496
  • Мнения: 11 747
Ами, то с всичко е така... Появяват се двама-трима доволни от някого, после излиза някой супер недоволен... и всеки си има основание.

# 497
  • UK
  • Мнения: 1 933
Така е...абе в крайна сметка има начини да се скрие и зле подстриганата коса  Mr. Green

# 498
  • Мнения: 1 507
Минавам да се оплача Laughing
По път към работа реших, че едно изправяне няма да ми се отрази зле. И се сетих за "Красен стил", който е до обръщача на тролеите под "Димчо Дебелянов".
Дамата ми каза, че може да ме вземе веднага и няма смисъл от записване на часове. Измиване, сешоар, преса - всичко си е наред в това отношение. Обаче... за тези 30 минути, които прекарах вътре, разбрах всички подробности около болестта на сина й, проблемите с наема, за който няма пари, депресията на незнам-си-кой и на всичкото отгоре в салона се гледаха новини, супер силно, за да може да им се приглася с коментари и анализи.
Може и да съм дребнава, нали важното е, че косата ми изглежда добре, но аз лично там повече няма да стъпя Crossing Arms

# 499
  • UK
  • Мнения: 1 933
Не знам защо си учудена, това е честа практика по фризьорските салони. Ако ти трябват клюки или кошче за душевни отпадъци- там е мястото. Аз затова много мразя да вися по салони и гледам само бързо да ми оправят косата и бягам Simple Smile

# 500
  • Мнения: 1 507
Не съм учудена Tired, споделям опит, ако има и други като мен, нетолерантни към желанието на фризьорките да споделят всичките си настоящи проблеми Simple Smile

# 501
  • Мнения: 11 747
Имаше тема за това, бях писала там. Аз съм слушала клюки за съседите и съвети за туризъм - къде- да и къде категорично не!  Thinking

# 502
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 859
Всеки с мението и патилата си с фризьорите.
Никой на никого нищо не налага, нали?

# 503
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Галче,утре ще ти дам координати.Забих някъде визитката ooooh!
Мога засега да ти кажа,че е до магазина на Вулкан 3,до блок 223 в Кайсиева.Почивният им ден е понеделник,телефони утре Wink
  bouquet

благодаря  bouquet. Ще чакам и точните координати, че Кайсиева ми е като в "мъгла" Blush, пък и нали било с предварително записване.

Извинявам се за закъснението  bouquet

Така значи салон Ивона се намира под блок 223 в Кайсиева до Вулкан 3.телефони 0895 64 66 67, 0889 14 75 55
Аз лично отидох без час,нямаше никой и веднага седнах.
Поздрави  bouquet

# 504
  • Мнения: 3 743
Галче,утре ще ти дам координати.Забих някъде визитката ooooh!
Мога засега да ти кажа,че е до магазина на Вулкан 3,до блок 223 в Кайсиева.Почивният им ден е понеделник,телефони утре Wink
  bouquet

благодаря  bouquet. Ще чакам и точните координати, че Кайсиева ми е като в "мъгла" Blush, пък и нали било с предварително записване.


Извинявам се за закъснението  bouquet

Така значи салон Ивона се намира под блок 223 в Кайсиева до Вулкан 3.телефони 0895 64 66 67, 0889 14 75 55
Аз лично отидох без час,нямаше никой и веднага седнах.
Поздрави  bouquet




супер, много ти благодаря Hug веднага си записах номера в указателя Wink.
А там една фризьорка ли работи само или са няколко?

Последна редакция: вт, 01 дек 2009, 19:05 от Галче

# 505
  • Мнения: 483
Моля ви да ми препоръчате добър колорист във Варна. Някой, който наистина разбира от боядисване на коси и цветове.

# 506
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Моля ви да ми препоръчате добър колорист във Варна. Някой, който наистина разбира от боядисване на коси и цветове.

Веско от Сий Сайд...само съм чувала за него и съм виждала работата му... Crazy ...не съм го пробвала обаче  Simple Smile

# 507
  • Мнения: 483
Моля ви да ми препоръчате добър колорист във Варна. Някой, който наистина разбира от боядисване на коси и цветове.

Веско от Сий Сайд...само съм чувала за него и съм виждала работата му... Crazy ...не съм го пробвала обаче  Simple Smile
Мерси за бързия отговор  Simple Smile И аз съм чувала да го хвалят, ще го имам в предвид.

# 508
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Галче,утре ще ти дам координати.Забих някъде визитката ooooh!
Мога засега да ти кажа,че е до магазина на Вулкан 3,до блок 223 в Кайсиева.Почивният им ден е понеделник,телефони утре Wink
  bouquet

благодаря  bouquet. Ще чакам и точните координати, че Кайсиева ми е като в "мъгла" Blush, пък и нали било с предварително записване.

Две са,едната мисля че е собственичката,и другото момиче което мен ме подстрига Peace

Извинявам се за закъснението  bouquet

Така значи салон Ивона се намира под блок 223 в Кайсиева до Вулкан 3.телефони 0895 64 66 67, 0889 14 75 55
Аз лично отидох без час,нямаше никой и веднага седнах.
Поздрави  bouquet




супер, много ти благодаря Hug веднага си записах номера в указателя Wink.
А там една фризьорка ли работи само или са няколко?

Две са,собственичката и още едно момиче Peace

# 509
  • Мнения: 57
ходих на подстрижка
при въпросния салон Галя стил
не съм доволна изобщо
даже ми се  Cry Cry Cry

Общи условия

Активация на акаунт