за бебетата от 0 до 6 месеца, съвети за бъдещи мами - 2

  • 41 623
  • 961
  •   1
Отговори
# 945
  • Мнения: 422
ооооолллллеее ужас още сега ще се обадя да ми вземат направление,благодаря ви много,защо така си ги скатават,все пак става въпрос за бебета по дяволите #Cussing out

# 946
  • Мнения: 1 226
Ами аз си мисля, че в случая иска да суче, не защото е гладно, а за успокоение... А коремчето така или иначе ги боли, но с цица в устата се приема по-лесно... Като се сетя, моя син само така се успокояваше и заспиваше като беше с колики! Другите неща бяха само моментно успокоение!

Така е и при нас. Но наистина, като иска постоянно да е на цицата ми, кърмата вместо да се увеличи, намаля. Сега се мъча да увелича лактацията с чайчето на Хип, пия и бирена мая.

на мен овесени ядки и повече течности ми помагат за кърмата Hug

Овесените ядки с какво ги консумираш, че на мен нещо са ми гаднички  newsm78

# 947
  • Мнения: 3 743
Ами аз си мисля, че в случая иска да суче, не защото е гладно, а за успокоение... А коремчето така или иначе ги боли, но с цица в устата се приема по-лесно... Като се сетя, моя син само така се успокояваше и заспиваше като беше с колики! Другите неща бяха само моментно успокоение!

Така е и при нас. Но наистина, като иска постоянно да е на цицата ми, кърмата вместо да се увеличи, намаля. Сега се мъча да увелича лактацията с чайчето на Хип, пия и бирена мая.

на мен овесени ядки и повече течности ми помагат за кърмата Hug

Овесените ядки с какво ги консумираш, че на мен нещо са ми гаднички  newsm78

С кисело мляко и мед. Слагам и орехи и стафиди. Но аз по прицип обичам овесени ядки Mr. Green. Има и едно Хрупкаво мюсли на фирма Изи. То е с кокос и на него слагам само прясно мляко.

# 948
  • Мнения: 1 226
Ами аз си мисля, че в случая иска да суче, не защото е гладно, а за успокоение... А коремчето така или иначе ги боли, но с цица в устата се приема по-лесно... Като се сетя, моя син само така се успокояваше и заспиваше като беше с колики! Другите неща бяха само моментно успокоение!

Така е и при нас. Но наистина, като иска постоянно да е на цицата ми, кърмата вместо да се увеличи, намаля. Сега се мъча да увелича лактацията с чайчето на Хип, пия и бирена мая.

на мен овесени ядки и повече течности ми помагат за кърмата Hug

Овесените ядки с какво ги консумираш, че на мен нещо са ми гаднички  newsm78

С кисело мляко и мед. Слагам и орехи и стафиди. Но аз по прицип обичам овесени ядки Mr. Green. Има и едно Хрупкаво мюсли на фирма Изи. То е с кокос и на него слагам само прясно мляко.

Утре ще пробвам.  Heart Eyes

# 949
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 785
  Здравейте,искам да попитам ,че пак се шашкам.На моята бебка за  два,три дни(от петък до понеделник) и се появиха 2 зъбчета и днес забелязвам,че ака по често и по редичко,дали това е нормално.Освен това е киселичка и с намален апетит според вас това в рамките на нормалното ли е?Благодаря предварително.

# 950
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
От зъбките е няма да се плашиш.

# 951
  • Мнения: 4 434
От зъбките е няма да се плашиш.
Peace

# 952
  • София
  • Мнения: 44 282
  Здравейте,искам да попитам ,че пак се шашкам.На моята бебка за  два,три дни(от петък до понеделник) и се появиха 2 зъбчета и днес забелязвам,че ака по често и по редичко,дали това е нормално.Освен това е киселичка и с намален апетит според вас това в рамките на нормалното ли е?Благодаря предварително.

Според мен не е нормално...така както го описваш явно на теб ти прилича на разтройство, а такова от зъби не става...ако е разтройство трябва да се консултираш с лекар и да си лекуваш детето...ако обаче е акала малко по-рядко и мааалко по-често - да кажем 1-2 пъти повече от нормално - може да е от някоя храна или сокче или нещо от сорта - ако консумира....

# 953
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 785
  Здравейте,искам да попитам ,че пак се шашкам.На моята бебка за  два,три дни(от петък до понеделник) и се появиха 2 зъбчета и днес забелязвам,че ака по често и по редичко,дали това е нормално.Освен това е киселичка и с намален апетит според вас това в рамките на нормалното ли е?Благодаря предварително.

Според мен не е нормално...така както го описваш явно на теб ти прилича на разтройство, а такова от зъби не става...ако е разтройство трябва да се консултираш с лекар и да си лекуваш детето...ако обаче е акала малко по-рядко и мааалко по-често - да кажем 1-2 пъти повече от нормално - може да е от някоя храна или сокче или нещо от сорта - ако консумира....


Аз веднага питах,доки и тя рече ,че е от зъбите,но аз и нямам много вяра.а бебка ака 3-4 пъти
сравнително редичко,но не съм и сменяла режима или някакви нови храни освен каша от праскова newsm78 newsm78 дали това допринася ....ама съм една паника.....сега незнам да чакам ли  или да почвам с лекарствата.... #Crazy #Crazy

# 954
  • София
  • Мнения: 44 282
ми прасковата разхлабва така че може....
изчакай виж как ще е утре...ако е болест сигурно ще дигне и поне малко Т...или нещо друго...или ще стане по-често изхождането и по-рядко....
Но може и да е от прасковитене бързай с лекарствата.

# 955
  • София
  • Мнения: 23 124
Да, разтройството може да е от никненето на зъбките  Peace Днес моята приятелка се оплака, че поради тази причина детенцето й е с разтройство (консултирала се е с педиатър)!

# 956
  • София
  • Мнения: 44 282
Интересно ми е като извадят зъбките децата с какво ще обясняват тогава докторите хремите, разтройствата и температурите им....

Без да се обиждате....нищо лично.

Последно имаше едно дете  с 10 дни 38-39 температура дето беше от зъби....пък то взе че се оказа пикочна инфекция.....

# 957
  • Мнения: 9 973
Интересно ми е като извадят зъбките децата с какво ще обясняват тогава докторите хремите, разтройствата и температурите им....
с беззъбието hahaha

# 958
  • Мнения: 1 168
А вие с какво ще обясните 3 седмична хрема, която престава с прорязването на зъба и с два пъти правени изследвания на кръв и носен секрет - перфектни?

# 959
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
При нас пък се е случвало хремата да спре щом намажем венеца с гел Thinking, е после пак се появява де Tired

Общи условия

Активация на акаунт