Дюканският отбор все по-многоброен става и не се предава - 121

  • 45 629
  • 1 045
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 110
Добро утро и от мен!  Hug
Iggiberry, Vania_84 поздравления за резултатите. Гери1977 - ти ме разби направо  #Crazy не съм чувала да друг такъв резултат.
М-зИленкУтУ  - що така бе душко толкова нерви вкарваш напоследък. Файда от това няма, винаги ще има едни и същи  постове. Свиркай си и си гледай кефа.  newsm78
Някой може ли да ме ориентира как да измеря 200гр. спагети?

Последна редакция: ср, 27 авг 2008, 08:42 от Ivi baby

# 16
  • Мнения: 213
Добро утро , дюканстващо войнство! Честита ни нова тема !
Попрочетох .... видях .... прекрасни резултати и страхотни дами !!!
Аз си продължавам по план - още 6,7 кг. и ще достигна до мечтаните ми килограми - старая се да съм режимна - почти успявам! Но не бързам за никъде, може да е бавно (свалянето на кг.), но ще е за по-дълго ... нали така Simple Smile
Желая на всички ви усмихнат, отслабващ и страхотен ден !!!!
Целувам ви !!!

# 17
  • София
  • Мнения: 5 286
М-зИленкУтУ  - що така бе душко толкова нерви вкарваш напоследък. Файда от това няма, винаги ще има едни и същи тъпи постове. Свиркай си и си гледай кефа.  newsm78
Някой може ли да ме ориентира как да измеря 200гр. спагети?

Ей затуй се нервя, защото никой не чете, а само пита, че е по-лесно   ooooh!

Колко грама сурови спагети стават на 200 гр. готови спагети (за трета фаза)?
http://dukanskirecepti.wordpress.com/2008/08/08/%D0%BA%D0%BE%D0% … %D0%BD%D0%B0-200/

# 18
  • София
  • Мнения: 110
М-зИленкУтУ , уж търсих в FAQ, но явно съм пропуснала. Човек е насъвършен  Peace .
Май и аз ще се откажа да пиша, щом толкова на нож се приемат въпросите. Мислех, че това е форум за взаимопомощ.

# 19
  • Мнения: 226
Добро утро!
Успешен отслабващ ден!

# 20
  • Мнения: 40
Добро утро, момичета и момче! Hug

Днес мярнах вече 75 кг., но утре влизам в П дните и тогава ще си сменя линийката.
Много минуси на всички и лек ден! Hug

# 21
  • Мнения: 4 393
Леле, понякога страшно се изнервям в тая тема #Cussing outИ не е заради "тъпите"  въпроси, а заради отговорите.Ама като сте в цикъл, моля ви се пропускайте да отговаряте.Като ви свърши, тогава!

# 22
  • Мнения: 90

         Добро утро!!! Hug


     Честита нова, поредна страхотна тема, поздравления за Вещи и дано тя ни донесе много минуси в Първа и Втора фаза и постоянно постоянство в Трета и Четвърта фаза!!!


      love001 smile3535  animal085 newsm57  261uu moresmile cow




 Желая ви един страхотен ден!!!

    bouquet  bouquet  bouquet

# 23
  • Мнения: 255
Добро утро и от мен Hug
При мен кантара нещо зацикли,ама то няма как за 7 дена 6 килограма си е направо супер,сега явно ще задържам,дано мине бързо

# 24
  • Мнения: 146
Добро утро! Hug

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 037
 Добро утро и от мен  bouquet

# 26
  • Мнения: 137
Добро утро момичета и момчета Hug

# 27
  • Мнения: 24
Добро утро и от мен в новата тема:)ейййййййййй сама я открих имам напредък Simple SmileSimple Smile да пожелая успешен отслабващ ден на всички момичета и Тунинг,при мен още нещата си стоят на - 4 кг от ударния етап,вече ми е трети ден на ПЗ и аз естествено продължавам смело въпреки ,че кантара си трайка:)Вчера ви изчетах подробно,но нямах възможност да пиша и затова днес само просто ще спомена относно онова включване на Мила В,та значи всеки сам решава за себе си както и много от вас споменаха,лично аз какви ли не диети съм спазвала,имам проблем с корема много отдавна дори още от дете,гастрит,колит и кой знае още какво което и не знам,ОБАЧЕ....откакто съм на диетата на Дюкан,момичета,мен и един ден не ме е заболял корема дори и на шега,а знайте това иначе ми беше ежедневие.......ми......това за сега,радвам се,че Ви има Hug Hug Hugза всички

# 28
Добро утро на всички!
Цитат
Някой може ли да ме ориентира как да измеря 200гр. спагети?
Ivi baby на мен от 80гр. сурови спагети /Fusilli/ ми излязоха 340гр. сварени, така че ги разделих на две и се получи съвсем нормална порция. Предполагам, че 40-50гр. сурови ще са достатъчни, но ще пробвам следващата седмица.
Много минуси и усмивки, и се забавлявайте, защото за съжаление лятото си отива... ПП. Само без бира!

# 29
  • София
  • Мнения: 3 249
Добро утро!

Много успехи и само ползотворни разговори в новата тема.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт