Дюканският отбор все по-многоброен става и не се предава - 121

  • 45 680
  • 1 045
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 328
Здравейте и от мен в новата темичка Hug,
Много ме на кефи на първа страничка От стол на кол  Joy,много готино Heart Eyes.Аз все още чета книжката стигнах почти до 4 фаза,още малко ми остана да прочета и някъде на 8септември почвам и аз дано да ми дойде навреме за да мога на 8 се очертава да ми свърши МЦ и започвам.
Вчера си направих малко снимки от последните 3години как варирах в кг.,Ето ТУК са,надявам се да стана почти като на бала ми е ай де да не са 50 но 55кг.
Благодаря ви за стимула който ми давате страхотни сте.  bouquet Heart Eyes

# 76
  • Мнения: 202
Здравейте,
Честито на всички, които имат минусчета, месечинки, рождени дни или пък рожденици у дома! newsm51 newsm51
Специални поздрави към Вани и baba jaga! Браво момичета!
Венерас и Цвети, весело изкарване на морето!  grinning039
Относно мен, имам едно въпросче-някой консумира ли говежда или телешка пастърма слайс на лотос? Режимна ли е ? Питам, защото не знам от какво точно месо е приготвена, в смисъл дали е от позволените части, единственото, което знам и виждам е че няма грам сланина по нея!
Желая Ви слънчев и ползотворен ден! smile3525 smile3525 smile3525

# 77
  • Мнения: 226
gachoni почни по добре още сега няма нужда да отлагаш и аз почнах преди МЦ но си свалих в 1ва фаза 4 кг
 _KIARA_ пастърмата не е ли прекалено солена?

# 78
  • Мнения: 202
cote, солена е , но с порция безсолни зеленчуци, всичко си идва на мястото!   bouquet Забелязах, че от нея не задържам вода, но все пак ме интересува дали е режимна newsm78, защото ако не е ще си посипя главата с пепел! smile3511

# 79
  • София
  • Мнения: 1 590
Здравейте момичета и момче,

за пастърмата : вчера купих една на ф-ма АВА, изглеждаше много добре (е, малко е соленичка но не много) и прочетох да етикета : месо от ЕПЖ newsm78 ?????

Разбира се звънах на фирмата да я питам що е то ЕПЖ, а те след доста умуване ми казаха че било Едро Преживно Животно hahaha Е хвърлиха ме в тъча!!!

Кон ли е, говедо ли е, теле ли? - не казват. Само ми казаха, че свинята не е преживно!!!

Е как да не се радваш на таквиз бизнесмени!

Хайде, мнооого минуси за всички!

# 80
Една питанка имам...  Thinking в сайта с рецептите има няколко които са оцветени в червено т.е. П дни, а в съставките са включени кисели краставички и гъби  newsm78
С гъбите сигурно е допусната несъзнателна грешка, но да питам тези  кисели краставички стават ли за П дни и ако да по колко може да се консумират? Примерно за всичките П дни една краставичка???

# 81
  • Мнения: 28
Благодаря Ви   Lucie i Tanyamanya успях да си направя линийка.

# 82
  • София
  • Мнения: 1 590
Слънчицето,
Дюкан казва корнишони, но сигурно има пред вид сурови а и техните са много дребни. А в продаваните буркани с кисели краставички 100% има захар.
По добре си направи за месото сосче от извара, кис. мляко, малко ескуиза и чесън (или пък режимна горчица). И то ми е писнало, но поне е режимно...

# 83
  • Мнения: 617
Аууууу няколко часа и 5 стр!!! Личи си че сте се върнали от отпуските.Аз нямам с кво да се похваля и даже се чудех дали да се включа...гледам че поредната глупава статия във вестниците пак е разбунила духовете.Не се ядосвайте, че от нерви се дебелее!

# 84
  • Мнения: 469
Биборана, Дори, Вещи, Нели, Цвети, Киара, много ви благодаря  newsm51
Наистина, снимките ми са от м. май и вече за 3-ти път ви ги показвам, но нямам цифров фотоапарат. Бях обещала на дъщеря ми да й подаря, но тя не си спази обещанието и сега се въздържам без повод да купувам, за да не си помисли, че обещанията могат и да не се спазват.

# 85
  • София
  • Мнения: 5 303
А храните богати на фолиева киселина са .....

може ли линк  Praynig

vani_nik
, винаги ще помня твоята снимка с "подареното" палто  newsm20

# 86
  • София
  • Мнения: 102
Само така Вани ник - обещанията трябва да се спазват !!!  Wink
Доколкото си спомням май беше споделила че дъщеричката ти е била твоя стимул
да започнеш режима - въпреки това не трябва да се оставяме да ни се качват на главата
защото това те го умеят много добре  Naughty
Поздравления още веднъж и от мен за постигнатия резултат   bouquet
Относно телешката пъстърма и пъстърмата от ЕПЖ аз лично си хапвам но не често, защото и без това не ограничавам солта / много ми е ниско кръвното/. Обаче внимавам, защото преди цикъл задържам много течности, т.е. преди цикъл ограничавам солените неща
Люси  - дали е от теле, крава, кон или магаре все си е режимно  Joy  Joy  Joy

# 87
  • Мнения: 44
Здравейте и от мен!
Ау вчера голям сеир съм изтървала.
Тъкмо щях да пиша, че четох прословутата статия от 24 часа...и казвам чакай първо да дочета старата тема от вчера и какво да видя...сума ти ядосани мацки от форума. Абе и аз се ядосах ама майната му, все ще се намери някой да те поучава. Аз като започнах, фамилията само дето не ме изяде с парцалите....вредно е, една умряла друга се разболяла от..какво беше "царската болест" дето и казват, все безпочвени приказки.
Аз пък днес си направих изследвания на пик.киселина, кр.захар, холестерол и чернодробни ензими и са си ОК. Само някой да ми каже нещо #2gunfire!
да ви питам всички взехте ли си кетонни лентички?????? hahaha Joy
Ако не сте, бягайте до първата аптека.........
Е, всичко най-хубаво на всички!
Мноооооооого здраве, усмивки и самочувствие!  bouquet

# 88
  • Мнения: 2 708
И сега какво ще правим, като гуруту на Холивуд също отрича въглехидратите newsm78

Интересно ще ми е да чуя мнения от типа на Мила Б май беше.
Диетологът на Холивуд Джаки Келър:


Така като почнат някои да обясняват колко полезни били въглехидратите, а до вчера същите хора твърдят, че това са супер вредни нещо и почвам ...... най-нежно бих казала, да се обърквам.

Напоследък ме чопли едно съмнение, дали всички върли противници на Дюкан, които взеха от телевизии, радиостанции и вестници да ни заливат с информация колко страшен е Дюкан и неговия режим на хранене, не са същите тези "набедени" за български диетолози, които някак си са кретали, а сега изведнъж се появява "некъв си там дето дюкан за трици отворил и продава ли продава и народа се тълпи ли тълпи, а ние хора кво ще ядем - и ние ли на трици да минаваме"(предполагам така си говорят по седенки).  Имам чувството, че даже и гилдия са си направили и спонсори са намерили дето да им плащат платените публикации. Примерно спонсори от типа на производителите на "хапчета чудо" "кафе чудо" "лепенки чудо" "дъвки чудо" и не знам си още кво Чудо.

# 89
Благодаря за отговора Люси, права си че сигурно ще има захар, но така тайничко си се надявах че ще мога да си хапна кисели краставички че така ги обичам... но сега ми хрумна идеята че сама мога да си направя зимнина, пък и тази тема вече се коментира и ще се върна да си я прочета пак!  Hug
Цунки!

Общи условия

Активация на акаунт