Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 8-ма тема

  • 40 149
  • 290
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 28
мама Катя, чудни картофени кюфтенца, в най скоро време ще ги направя по твоя начин, никога не съм ги правила на фурна newsm78
А при нас картофена яхнийка

Не издържах и направих сладкиша със сливи на labrex, чуден е. Не вярвам да остане за закуска Blush

 

# 61
  • Мнения: 1 313
Нашата вечеря:
Салата от краставици с млечен дресинг

Пържен калкан с лимонова коричка

Кокосов крем с горски плодове

Хубава вечер желая на всички!  bouquet

# 62
  • Мнения: 7 420
аз съм правила от мариновани, даже рецептата е в любими  Wink
аз я правих с репички и рачешко месо.

репичките дават малко лютевинка и в комбинация с тиквичките става много вкусно.

лошото е, че ако се прекали с тиквичките и боли стомах  Confused

asyalein, по-различна е твоята, в маринатата има горчица, комбинацията с репички / по-скоро те може да дразнят стомаха/, лук и раци или скариди - съвсем друго е.  А тази, която предлагам е съвсем проста - тиквички, оцет,чесън, олио или зехтин, мед или захар за убиване на киселината и магданоз или копър. Близка е до салатата с краставици, оцет и чесън. Но е по-различна и интересна на вкус, а може би са ми се втръснали краставиците и тази ми е по-интересна. Аз такива количества унищожавам от моята, че ме е срам да си призная,  Embarassedбез да има някакви негативни последствия.


    И аз за 2 дни уничтожих тройна (!!!) порция! Crazy Заприлича ми на китайска храна,с характерен кисело-сладък вкус и с тези хрупкави токвички.Единственото нещо,което ще променя следващия път,е количеството на олиото.Ще го намаля.
     Стомаха не боли ли от чесъна? newsm78

# 63
  • Мнения: 9 123
Боли, ако не ти понася. Ако ти е здрав стомаха, няма проблеми  Peace



Нашата вечеря е лека фарфале - със сирене; със шунка

# 64
  • Мнения: 774
Не съм много по правенето на сладки неща, но вчера се пробвах да направя Желираната торта на Raya
и тя взе, че се получи.  chef

# 65
  • Мнения: 795
Пържени патладжани с кисело мляко, чесън и магданоз.

# 66
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Ето и нашата вечеря:

Пай с пиле



баница



и кекс

# 67
  • Мнения: 22 867
Не издържах и направих сладкиша със сливи на labrex, чуден е. Не вярвам да остане за закуска Blush
 

Tiana, много е красив на снимката, а щом се съмняваш, че може и да не остане за закуска, значи ви е харесал и на вкус.  bouquet

  esy , като стигна до твоите снимки зяпвам и губя ума и дума. Страхотно представяне правиш на ястията.  bouquet  chef


     И аз за 2 дни уничтожих тройна (!!!) порция! Crazy Заприлича ми на китайска храна,с характерен кисело-сладък вкус и с тези хрупкави токвички.Единственото нещо,което ще променя следващия път,е количеството на олиото.Ще го намаля.
     Стомаха не боли ли от чесъна? newsm78

Селма, да знам поне, че има и друг като мене Grinning, ама е вкусотийка, нали?  bouquet

# 68
  • varna
  • Мнения: 676
Esy,къде го намери този калкан в София?Пак вкусотийки си спретнала?На калканчето му върви и сосче от чесън,оцет,сол,малко олио и копър.

# 69
  • Мнения: 1 313
  esy , като стигна до твоите снимки зяпвам и губя ума и дума. Страхотно представяне правиш на ястията.  bouquet  chef

Лабрекс,  Hug  bouquet


bubina, подарък от морето LaughingБеше големичък та си го делнахме на две части и сега втората, другата я хапнахме  като беше сезона Wink
Имаше и сосче и гарнитурка от задушено пюре от праз и картофи, но нямах търпение и тях да снимам  Embarassed Outta Joint
Благодаря ти!  bouquet

# 70
  • varna
  • Мнения: 676
Да ви е сладко! 1dating

# 71
  • Мнения: 6 033
marulka_s  кекса изглежда много добре. Аз като човек, които много обича да прави и да си похапва кекс първо винаги гледам колко е висок. Как постигна тази височина?

# 72
  • Мнения: 373
Патладжан- Торта



# 73
  • Мнения: 22 867

laskova, страхотно изглежда тортата, като карамелизирана. И как хубаво си я подредила, красива е!  bouquet  chef

# 74
  • Мнения: 351
labrex страхотни предложения в подписа smile3501 От вчера чета и се чудя какво да пробвам първо. Другата седмица имаме годишнина от сватбата и ще изненадам мъжо с нов десерт. Ще се отчета със снимки Laughing Имам време и да си харесам и основно ястие от другите дами. Невероятни сте всички.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт