Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 8-ма тема

  • 40 173
  • 290
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 22 867
labrex страхотни предложения в подписа smile3501 От вчера чета и се чудя какво да пробвам първо. Другата седмица имаме годишнина от сватбата и ще изненадам мъжо с нов десерт. Ще се отчета със снимки Laughing Имам време и да си харесам и основно ястие от другите дами. Невероятни сте всички.  bouquet

Благодаря, радвам се, че ти харесват.   bouquet  Успех и да покажеш вкусотиите, които ще направиш!  chef

# 76
  • Мнения: 1 505
esy ,моля те мила казвай пецептите за вси4ките си вкусотии,много ми се иска да знам за крем4ето,за дресинга,абе давай насам рецептите.
Ася 6те пробвам другия пат с оцветяване със спанак,но сега нямах време и затова така набързо.

# 77
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 726
  bouquet

# 78
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
аз не съм готвила скоро, защото оризовият хляб е толкова вкусен, че си го ядем с разни нещица отгоре  Crazy

за обяд:
тост-хляб с моцарела, домат и песто от магданоз
пестото стана жестоко Party
рецептата е под картинката  Wink

# 79
  • Мнения: 5 695
Този "Сливов сладкиш", май зарази всички ни. Вчера и аз го направих и още вечерта нямаше помен от него  Laughing
http://media.snimka.bg/0496/007247791-big.jpg
http://media.snimka.bg/0496/007247790-big.jpg

# 80
  • Мнения: 22 867
Този "Сливов сладкиш", май зарази всички ни. Вчера и аз го направих и още вечерта нямаше помен от него  Laughing

pepi_r, аз дори и сливи си замразих във фризера заради него. Вкусен е, пък и лесен, не се учудвам, че бързо е свършил.  bouquet

# 81
  • Мнения: 99
Здравейте отново wavey! Днес направих невероятно вкусните и много бързи(мързеливи) чебуреки "Либрекс"  bouquet

и за гарнитура домашно кьополу по ямболски(нали съм ямболска снаха Wink), и понеже ми остана панировка - панирах и малко сиренце

Снимката не е на фокус Sad, но ми свършиха батериите на апарата и не успях да направя по-фокусирана снимка. Това ще е менюто за днес......за утре още разглеждам вашите апетитно излеждащи предложения.  typeuu

# 82
  • Мнения: 22 867
Здравейте отново wavey! Днес направих невероятно вкусните и много бързи(мързеливи) чебуреки "Либрекс"  bouquet
и за гарнитура домашно кьополу по ямболски(нали съм ямболска снаха Wink), и понеже ми остана панировка - панирах и малко сиренце
Снимката не е на фокус Sad, но ми свършиха батериите на апарата и не успях да направя по-фокусирана снимка. Това ще е менюто за днес......за утре още разглеждам вашите апетитно излеждащи предложения.  typeuu


мама Катя , и без фокус всичко изглежда толкова вкусноооо!Чудесно си се справила!  bouquet

# 83
  • Мнения: 99
мама Катя, чудни картофени кюфтенца, в най скоро време ще ги направя по твоя начин, никога не съм ги правила на фурна newsm78
 
Tiana* и аз не бях опитвала да ги направя преди на фурна, но сега ме домързя да стоя в горещината до котлона, за да ги пържа и така се реших на другия вариант. Наистина станаха много вкусни. yes
Librex, огромно благодаря  ommза рецептите и провокиращо изглеждащите снимки   bouquet- така неусетно ме завладяхте, че сега не мога да спра да готвя  food002, от което, разбира се, има няколко доволни вкъщи dancing.

# 84
  • Мнения: 2 241
Направо съм калпазанка в сравнение с повечето от вас. Embarassed  Мога да се похваля само с едни прасковки с вино, мед и канела:





На сливовия сладкиш още устоявам, но вече със сетни сили. Tired

# 85
  • Мнения: 774
Днешното меню:
неустоимият сливов сладкиш,който правя трети път тази седмица

салата


пържени кюфтета

# 86
  • Мнения: 6 055
На сливовия сладкиш още устоявам, но вече със сетни сили. Tired
и аз така....  Wink

# 87
  • Мнения: 498
Привет! Hug
И аз да се похваля със сливовия сладкиш. LaughingИмах и малко смокини в хладилника,та се получи сладкиш със сливи и смокини.
Labrex,страхотна рецепта.  bouquet

# 88
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Здравейте отново wavey! Днес направих невероятно вкусните и много бързи(мързеливи) чебуреки "Либрекс"  bouquet
..........................

Аз как съм ги изтървала.  ooooh! Ще може ли рецептата! Praynig

# 89
  • Мнения: 22 867

Няма да те убивам, ама умирам за смокини - сушени, пресни, зелени, узрели, презрели, на конфитюр, на сладко, на желе..............и никога не ми дойде на ум да ги сложа вместо или със сливите....... Искам парченцееее.... Heart Eyes



Аз как съм ги изтървала.  ooooh! Ще може ли рецептата! Praynig

Estell, заповядай
ПЪРЖЕНИ ФИЛИЙКИ С КАЙМА
   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт