Януарската дружина гордо измина първата половина!

  • 14 080
  • 294
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 102
 hbdayХриси, да си жив и здрав, да радваш много мама и тати и да имате най-сладкото бебе. baloni
Хубав ден на всички. Hug

# 286
  • Мнения: 180
Честит рожден ден на Хриси! Да е много здраво и будно дете и да слуша мама повече Wink Весел празник!

# 287
  • Мнения: 524
Честит рожден ден и от мен на Хриси на Доника! Да ти е живо и здраво детенцето, Дони, много да ви радва и да бъде грижовен и добър батко!  bouquet

Момичета, а сега и аз да почерпя. Милото днес има рожден ден!



# 288
  • Мнения: 645
Здравейте момичета пак хубави поводи за почерпка Simple Smile,и колко много деви Simple Smile nbirthday наХриси наДоникада е живо и здраво и много да ви радва и да бъде добър батко на едно прекрасно   ylinfant newsm59 и на милото на elli_g много любов ,щастие,здраве и на вас едно прекрасно   ylinfant на финала  Hug

# 289
  • Мнения: 1 102
Ето, още един татко Дева, Елли да те обича и гледа многоооо и да е грижовен татко.  bouquet

# 290
  • софия
  • Мнения: 30
Честит рожден ден,Хриси!Да си здрав,умен и да носиш много радост на мама и на татко!    bouquet
Честит рожден ден на половинката на elli_g,с пожелания за много любов и много да те слуша!

# 291
  • Мнения: 87
Доника, да ти е жив и здрав юнака, голям помощник да ти бъде за бебчо Simple Smile Много много весел празник Heart Eyes

Ели, и на вас честит празник и хубави емоции  bouquet

# 292
  • София
  • Мнения: 3 249
Мерси за пожеланията момичета. Утре ще се включа по-подробно със снимков и видео материал-сега да почерпя на бързо Simple Smile

Ели, честит ти рожденик и на теб Simple Smile

# 293
  • Мнения: 387
момичета кокичета...колко сладко звучи, такива ще са ни дечицата януари, малки кокиченца...след малко викам да пусна новата тема, че вече сме на 15страничка...да се отбележа и аз днес...и тия дни спалнята ще е готова и ще кача снимки...
а сега ЧЕСТИТО на РОЖДЕННИЦИТЕ...Доника да е много здрав малкия ти принц и много да ви радва...
elli_g честит празник и на твоето момче...пожеланията са за теб обаче...да ви слуша с бебето и много да ви глези Simple SmileSimple SmileSimple SmileSimple Smile

# 294

Общи условия

Активация на акаунт