Януарската дружина гордо измина първата половина!

  • 14 084
  • 294
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 122
мен ме пишете от Стара Загора
ако добавяте децата- каката е Стефания
аз пък предлагам такива теми да не се прибавят към първия пост, все пак трябва да е ведър, позитивен
но както решите

# 31
  • Мнения: 387
mini_79 за темата която съм посочила ли имаш предвид...ако е така е...права си, но вече сме на такъв етап от бременността, в който трябва да се замислим при кой ходим и на кой имаме доверие...особено тези, на които ни е за първи път и нямаме опит...ако ти е станало неприятно лично се извинявам...и ти се усмихвам мнооооооооооооого за компенсация  Hug Hug Hug

# 32
  • Мнения: 2 122
адаш, не ми е станало неприятно, няма лошо да се обсъждат, но чак в първия пост- нема нужда
искам да ви кажа, че за мен раждането беше прекрасно,  никога не ме е било страх, отидох с позитивна нагласа, при хора които не познавах и имах невероятно бързо и лесно раждане
така че, колкото и да четете, няма как да се подготвите за това, при условие, че никога не сте го изпитвали
усмивката ти е прекрасна  Hug

# 33
  • Мнения: 63
Добро утро , мамчета!
Хубав ден!

# 34
  • Мнения: 1 102
Добро утро, тумбачки!
Как сте днес? Днес Стеларусева има сватба, пожелавам и сбъдване на мечтите и.
  bouquet

# 35
  • Мнения: 656
Добро утро и от мен, момичета!  Hug
Добавих вече снимки на Берковица и Стара Загора  Wink  И повтарям на Лорини думите, че който не е включен да казва, щото сме писали само тези, които до аватарите си са посочили тази инфо.. Е, може и от тях да сме пропуснали някого, ама не се сърдете, а само кажете Wink (их, даже и рима има  Laughing)

Днес Стеларусева има сватба, пожелавам и сбъдване на мечтите и.
  bouquet

А! Днес ли трябваше да бъде?  Гледай как съм забравила, мерси, Мюрвет, за напомнянката  Wink Ами хайде и аз да й пожелая безоблачен брачен живот, изпълнен с много любов и красота   bouquet  Hug

# 36
  • Мнения: 270
Добро утро,майчета!!
Първо:ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА КИША newsm59 МНОГО УСМИВКИ И СБЪДНАТИ МЕЧТИ И ЗА НОВА ГОДИНА ЗДРАВ И ХУБАВ БЕБОК
На Стеларусева пожелавам един незабравим сватбен ден и зпълнен саммо с положителни емоции,много семейно щастие занапред  bouquet

emsski със секса сме ок,малко таткото гледа да е по-внимателен,но общо взето си е както преди,ще видим съвсем като натежат шкембетата как ще сме,че аз се усещам,че съм по-тромава и не могат много акробатики да се правят smile3532
Доника  и аз имам постоянно подобни сънища с родилни домове и раждане,ама как смешно си го разказала..хахахаха...шопар smile3532
pepi_slanchogledche и аз съм +7 Embarassed Whistling
Аз да се отчета за мен.Вчера бяхме на ФМ.За наше огромно щастие кистите са се резорбирали,всичко на бебешока е наред,няма повод за каквото и да е притеснение,мъничето е здраво и...доктора каза:"Пола на бебето вероятно е женски..както казах миналия път".Така,че за мен розов щъркел. stork-girl Ще бъда благодарна ако някой ми го сложи,че с моя юзер на ПС-то съм се логнала завинаги и няма излизане  Joy hahaha
На всички пожелавам лек ден и приятни почивни дни  bouquet

Последна редакция: сб, 30 авг 2008, 10:09 от daninceto

# 37
  • Мнения: 656
Ехааа, пак рожденици!!! КИША, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, да си жива и здрава и най-сладкото бебоче да си гушкаш и да му се радваш  Hug   bouquet
bdbaloni baloni

Данинце, на теб честит потвърден розов щъркел!!!  stork-girl И браво за хубавите новини от ФМ!! Ех, че хубаво започна днес денят  Hug

# 38
  • Мнения: 1 102
ЧРД и от нас! Здраве, щастие и любов...
Данинче, браво на момата, радвам се че всичко е наред. Hug

# 39
  • Мнения: 32
Хааа ! Тъкмо си помислихте че без мен ще се разминете нали ?!?  Joy Да ама не !!Честито на рожденничката ! Всичко НАЙ НАЙ ти пожелавам миличка ! Най голямото щастие и безоблачен живот , много зраве и късмет за напред ! / Аз също съм рожденничка , но утре ..  :bowuмомичета искам специално да изкажа благодарности на всички ви които се потрудихте за новата темичка . Извинете ме че не пипам нищо да помогна ... не ме бива много в това  Blush
Честито и на Сталарусева !безгрижен брачен живот и пожелавам , изпълнен с много любов и разбирателство !   bouquet
Да ви се оплача аз пък . в Четвъртък трябваше да отида на ЖК . Взех си почивен ден . Отидох и зависнах пред кабинета . .. така до обяд , когато се оказа че моя доктор не възнамерява да дойде , а дори не предупреди да не го чакаме  #Cussing out мн съм бясна ! Сега ми отиде почивния ден по дяволите и тр да отида на ЖК чак след месец отново . Понеже едва ли някой ще ме освободи втори път ... А аз исках да знам цвят на щъркелче ...  Tired
Сега разчитам изцяло на една приятелка , която ми обеща час при Георгиев ...  Whistling  като ме прочете дано ми отговори   bouquet Айде момичета лек ден на всички ви ако не се срещнем за днес повече .  Hug

Последна редакция: сб, 30 авг 2008, 11:39 от aubergine

# 40
  • Мнения: 387
киша  newsm59... с пожелания за много здраве, хубаво бебче, истински умсивки и прекрасен празник...

момичета хубав ден и на вас...денят започва с хубави новини, така е да е цялата тема... daninceto честити ти розови гащи...stelaruseva за теб само хубави емоции днес и много да се забавляваш...


aubergine как така няма да те освободят за преглед...нали го обсъждахме в миналата тема, че са длъжни работодателите да осбождават бременните когато се налагат прегледи и изследвания...

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 90
здравейте и от мен !Редовно чета темата , много малко съм писала , но не съм се представяла , от суеверие ли от какво и аз не знам, може би защото доста проблеми имахме със забременяването , термина ми е на 27,01,2009 , 100 процента е момиченце , от Бургас сэм , ще помоля някой да ме запише на първа страница , защото изобщо не ме бива за това ,
lorini ти питаше за Фемина нали - аз ходя при доктор Врагалева , феталната е 60 лева , мисля че правят запис на диск , защото преди мен имаше една двойка , която чакаше доктор Цолова да им донесе диска .
весел уикенд на всички .

# 42
  • Мнения: 56
Колко хубави поводи за празнуване имаме днес!!! newsm51

Киша   nbirthday Бъди  много здрава и щастлива и нека идния Януари ти донесе най-хубавия подарък  newsm32

Стеларусева- Желая ти незабравим сватбен ден, изпълнен с красиви мигове и веселие!!!

Данинцето-честита мома! stork-girl

Желая ви чудесен съботен ден, момичета!!! Hug Аз отиваааааам по магазините!!! Ще си купувам глезотййки за морето!
 Това се казва кеф!!!  newsm44 newsm44 newsm44



# 43
lili69 ще те вмъкна на първа страница...добре дошла при нас... welcome само хубави мигове ти желая с нас... Hug Hug Hug

Последна редакция: сб, 30 авг 2008, 12:25 от january09

# 44
  • Мнения: 56
лили69, добре дошла и от мен!  smile3525Лека и безпроблемна бременност и много положителни емоции!

Общи условия

Активация на акаунт