Януарската дружина гордо измина първата половина!

  • 14 082
  • 294
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 395
Добър ден, момичета! Grinning
Прекрасна първа страничка! Чудесни сте. Hug
Може ли да ми сложите едно синьо щъркелче. Мислех да дочакам до четвъртък ФМ да потвърди, но нека се доверя на доки и нейния ехограф.
Искам да честитя сватбения ден на Стеларусева. Нека като приказна е не само сватбения ден, а и съвместният живот на младото семейство.
  bouquet
Честит рожден ден на Киша. Много щастие и пожелавам, и едно здраво и усмихнато бебче януари месец. nbirthday
Лили, добре дошла при нас Simple Smile Леко бременеене! Simple Smile
Момичета, да ви се оплача колко много съм разсеяна. Thinking Току що забелязах, че вече цяла седмица в кухнята вместо веро съм използвала универсален почистващ препарат. Бях накупила различни препарати на frosch, а те на външен вид все са зелени... Поуспокоих се малко като прочетох, че може да се ползва и като течен сапун.
Приятен съботен ден ви желая. Heart Eyes Аз днес очаквам моето мъжле да се прибере от командировка. Simple Smile Отивам да пълня чушки.

# 46
  • Мнения: 63
Стеле, Честит сватбен ден! Много щастливи моменти и семейно разбирателство ви желая.  bouquet После да качиш снимки  Party
 kyllmg kyllmg kyllmg Честит рожден ден, Киша!  newsm67 newsm67 newsm67
Данинце, честита мома и най- важното, че киститите ги няма вече!
Лили 69, добре дошла! Ти си с мен на една дата  Wink

# 47
  • Мнения: 21
Стеларусева Честит сватбен ден,дълги години семейно щастие!!!

Киша Честит Рожден Ден! newsm38  bouquet

Лили 69  Hug Добре дошла сред нас!

Хубава събота и неделя на всички мами!

Последна редакция: сб, 30 авг 2008, 16:46 от nadeto_pm

# 48
  • София
  • Мнения: 3 249
Киша,
Стеле, дълъг и щастлив семеен живот Simple Smile

Данинце, все хубави новини да чуваш на прегледите от сега на татък и честита мома Simple Smile
Ох, за съня смешно съм го написала, но така се стреснах-все едно научно фантастичен филм...
Бръмче, ти още ли си на море?
За тези, които се чудят къде да раждат - http://www.marti-online.com/?p=news_par&id=62. Мисля да се запиша. Свеки ме бъзика-е ти не видя ли предния път. Викам тогава ми беше до разглеждане само. И да допълня, че тя е единствената засега получила  приз Болница-приятел на бебето http://bebe.bg/bolnitsa_priatel/initsiativata.htm.

# 49
# 50
  • Мнения: 2
Ехо здравейте. Как сте мамчета.
Киша - Честит роцден ден.
Стела - Честити сватбен ден.

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 535
Здравейте мамчета!
Аз 2-3 дни не съм влизала във форума и............не мога да ви изчета.
Имаме си прекрасна нова темичка-браво за което на Надето,Сиси,Лорини и други,ако има smile3501Справили сте се чудесно момичета!
Виждам и много хубави новини,рожденници,сватби,нови попълнения-супер!Дано все така да ни върви до края Hug
 baloni bdbaloni baloniЧРД Киша!Да си жива и здрава и най-обичаната съпруга и мама на света!
Честит сватбен ден на СтеларусеваПожелавам ти един дълъг,пълен с разбирателство и нежност семеен живот!Ииии........ще чакаме снимки!
Сега отивам в кухнята,че да има утре с какво да ви почерпя,защото и аз съм рожденничка.........  food002
Приятна вечер милички Hug

# 52
  • Мнения: 387
Доника запиши и мен, ако се обаждаш да отидем заедно, за когато има места...аз нали казах все съм свободна Embarassed Embarassed Embarassed...(само не и за кафе сутрин, за което ще се реванширам...много promiseeeeeee)...току що се върнах от MR.Bricolage взехме си латекс и корниз и до края на седмциата ще си имаме спалня...УРАААААААААА.... newsm44 newsm44 newsm44 ...хубава вечер на всички...аз отивам да хапна и на РД на една приятелка после...

# 53
  • София
  • Мнения: 2 613
Здравейте, момичета!
Да се запиша и аз в новата тема, страхотна е- евала за труда на всички по нея-  bouquet
Моето щъркелче май ще е розовичко, но ще изчакам и другата седмица, да видим дали ще потвърдят със сигурност.
Честит рожден ден на Киша- желая всичко най-хубаво от сърце, здраве и щастие в изобилие-  bouquet
Щастлив и незабравим сватбен ден на Стела- безброй мигове на обич и щастие пожелавам, да са щастливо и задружно семейство-  bouquet
Добре дошла на Лили69bouquet
Данинце- радвам за прегледа и за това, че са се реазорбирали кистичките- Hug
Обичкам те- Heart Eyes
Относно килограмите- аз съм качила осем, ама аз започнах от по-виски стартови и гоня осемдесетте вече- направо съм като пингвин още от сега и как ще е до края, не ми се мисли, но това да ми е проблема- ще се оправям после някак.
Днес мислихме с родителите ми (понеже съм им на гости) и те се сетиха, че могат да намерят едно детско креватче, ама по-стар модел, но запазено и аз май мисля, живот и здраве, да се възползвам от предложението- ще видим.......
И те много се забавляваха, като усетиха бебока, направо бяха много мили моменти-  Heart Eyes
Сетих се още нещо- аз снимки досега не съм сложила, защото по принцип все още пиша от служебен комп, а там нямам качени снимки, но след две седмици ще ходим на почивка в Турция и тогава вече ще кача- Embarassed
Желая хубава вечер на всички- Hug

Последна редакция: сб, 30 авг 2008, 19:07 от ral4e:)

# 54
  • Мнения: 73
  party023 Tada nbirthdayКиша  bouquet newsm24Стеларусева и ГОРЧИВО!!!!!!!Да сте най-щастливете бременни на света момичета!!!Благодаря за снимката на родния ми град на Lorini i Sisi Hugи на всички които се грижат за темичките ни!Искам всички да сме все така щастливи и шарени на идеи!!!! preggoЯнуарски-ОТБОР!!! Joy

# 55
  • Мнения: 68
Киша, честит рожден ден   bouquet! Стеларусева - честита сватба   bouquet! Аз така и няма да дочакам такъв ден - моят е против брака и не можахме да се споразумеем и това си е:) Ама нали ще си имаме детенце, та вече не го врънкам Laughing

Пепи, Данинце, вие сте си добре - с + 7..., аз вече не зная колко съм, струва ми се че понякога за ден качвам 2-3, после уж връщам - страшна лудница. Тръгнах от 53-54, а сега съм над 60... И наистина не ям повече, само по-редовно. Даже не огладнявам особено много, ама на... А сега като е започнало и да ми расте коремчето досата наедряла изглеждам, а иначе съм с дребен кокъл... Ама все си повтарям че няма да се втелясвам. Сега съм започнала всеки ден да ходя поне по 4-5 км пеша - дано това да помогне да задържам килограмите в нормални граници...

Хубава вечер на всички, аз отивам на кръчма (за да покажа как не ям много  Laughing Laughing)

# 56
  • Мнения: 73
Лено от първата до последната твоя буква все едно аз съм я писала!Да не ме наблюдаваш от някъде,а сестро newsm62Егати   261uuще станеме и егати мъжете имаме smile3521Да увеличиме километрите на 6 runningче ще счупиме badscaleрекордите!

# 57
  • Мнения: 73
Добра вечер на всички мами от нас HugКакви хубави работи-рожден ден,сватба,утре пак...Само така!Идва любимото ми време-септември и октомври,когато пък е моят РД.Още по-хубаво ми е сега,защото все по-силно усещам как ще си имам едно прекрасно бебче,а на 2.9. ще го видим на 3Д ехограф и имам усещане за щъркелчето-какъв цвят ще е babydust7
Малко съм уморена,защото доста работя сега-гледам да си наваксам за след януари Simple SmileНо вечер хвърлям едно око тук и се радвам на хубавото Heart EyesНай-важното е да сме позитивни,мами,и тогава дори кофти докторите укротяваме.Като раждах,първо пробваха да ме стреснат и да съм раждала по-бързо,но аз им обърнах гръб и после почнаха да ме хвалят колко добре напъвам-а аз просто слушах тялото си и никой друг.Така че,не обръщайте прекалено внимание на докторите,те твърде слабо ни познават.Бог да е с нас в най-важното време Two Hearts
Момичета,а правите ли упражнения за перинеума-като подготовка за раждането?Аз малко,но си обещавам да стана по-упорита за това.

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 535
Добро утро мили момичета!




Почерпете се и да ви е много сладък и приятен деня!
На днешната дата преди доооооста години съм се родила.
Мисля,че и моят ден ще е хубав,защото приятелките ми коита по принцип живеят в чужбина,сега са си в Бг в отпуска и ще празнуваме заедно.
ЧРД на Обержин! nbirthday Пожелавам ти много здраве,обич и прекрасно бебче през януари!
Хубав неделен ден!

# 59
  • Мнения: 645
Добро утро и от мен Simple Smileаз чак сега да се запиша ,мале много празници,на всички имащи поводи да празнуват честито и нека вашите желания бъдат мои пожелания newsm51 Hugи аз си качих една снимчица Embarassedчао и лек ден Hug

Общи условия

Активация на акаунт