Зодия за бъдещото бебе

  • 7 218
  • 87
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 2 141
Цитат на: Stasch
хей!  кажете нещо добро за лъвчетата! до тук разбирам само че са "трудна зодия" и инати Sad
моето момиченце  ще е лъвче (най-вероятно) .... от сега си личи само, че е много буйна Simple Smile


Моите и двамата са лъвчета. За мен си е идеална зодия. Голямата имаше шанс да е рак, а малкия трябваше да е дева. И за двамата се надявах да се получат лъвчета и стана. Хубава зодия си е според мен.

Но са много различни. Дъщеря ми е дете-мечта - кротка, изпълнителна, спокойна, уравновесена, но изключително капризна и претенциозна. Но за последното не е виновна зодията.  Simple Smile Поне така казва баща й. Докато малкия е буен, непокорен, луд, много по-самостоятелен и независим. Понякога имам чувството, че са на двата полюса.

Като цяло обаче, лъва за мен си е супер зодия и винаги са ме учудвали забележки от рода на "Ооооо, два лъва! Не искам да те мисля!" Какво пък има да ме мислят? Аз самата съм скорпион и си се оправям с лъвовете съвсем спокойно. Laughing  Laughing  Laughing

# 61
Хе-хееее  дано и моето момиченце да е такова Simple Smile, но дори и да е най-голямото зверче, пак ще си я обичам Simple Smile .... искам само да ми е жива и здрава!
Преди и аз си мислех, че ако имам дете ще го прицеля да е някоя зодия с която се разбирам - от земните или от водните....... но като знам, че хората с години чакат дете, си помислих, че не е редно аз да се опитвам да определям КОГА. Знам само че го искам и съм безкрайно щастлива като усещам ритничетата на моето малко момиченце, което расте в мен.

# 62
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Тази идея за планираните бебета според зодията май не е най-добрата, защото освен датата на която се ражда има значение и часа Wink а не знам кой е способен да го изчисли точно, освен това за отношенията му в дома знам, че играеха някакви планети Embarassed  простете но не помня точно как и какво и защо, но замисъла беше, че зодията съвсем не е определящата, в различните аспекти имаха значение другите-асценденти, венера в коя планета(или май беше в кой дом е Rolling Eyes ), марс и т.н.

# 63
  • София
  • Мнения: 2 300
Цитат на: redhat
Тази идея за планираните бебета според зодията май не е най-добрата, защото освен датата на която се ражда има значение и часа Wink а не знам кой е способен да го изчисли точно, освен това за отношенията му в дома знам, че играеха някакви планети Embarassed  простете но не помня точно как и какво и защо, но замисъла беше, че зодията съвсем не е определящата, в различните аспекти имаха значение другите-асценденти, венера в коя планета(или май беше в кой дом е Rolling Eyes ), марс и т.н.


Така е! Освен това има 13 а не 12 зодиакални съзвездия, но както е казано: "Едно си баба знае, едно си баба бае." Laughing  Laughing  Wink  Joy :smilecolros:

# 64
  • Мнения: 421
Дъщеря ми е Скорпион-ноемврийски!Родих с планирано секцио, но и без него пак щеше да си е скорпи!Вече е на 7м., но е страшно упорита, адски много се налага,а в същото време е много лъчезарно и спокойно дете(когато поиска). Единствено от хороскопите се съобразих с името и в зависимост от деня на раждане. И нали беше планирано на 10.11.2003г. беше добре да се казва Александра. Аз се двуомях между Александрина, но според книгата на Муси Дачева-Номерологичен именник-вибрациите на  личното име определят до голяма степен съдбата.
Името на човек е като етикетче, пришито на дрехата, която облича нововъплатения дух, за да измине онази част от пътя си, прекосяваща физическото ниво на съществуване.
 Wink  Wink  Wink

# 65
  • sofia
  • Мнения: 1 606
"Айде и аз да се разпиша в групата на скорпионите Laughing  Laughing  Laughing Не стига, че аз съм скорпион - ноемврийски натурален ( разбирай много добричък), ами и дребуса и той ноемврийско скорпи с всичките му салтанати. Баща му много се надяваше горкия Wink  поне детенце да не е скорпи, че "Много щяло да му дойде", ама на.

# 66
  • Sofia
  • Мнения: 336
май 2003 е била доста лъвска - и ние сме лъвчета (аз и бебка-31.07.2003) тати е Дева и само се оплаква, че сме му съкратили живота
иначе наистина е божа работа - много исках да имам момиченце лъвица - есента на 2001 започнахме опитите и 1 година не се получаваше - докато не дойде време пак за лъва - и чудото стана

# 67
  • Мнения: 394
Цитат на: redhat
Тази идея за планираните бебета според зодията май не е най-добрата, защото освен датата на която се ражда има значение и часа Wink а не знам кой е способен да го изчисли точно, освен това за отношенията му в дома знам, че играеха някакви планети Embarassed  простете но не помня точно как и какво и защо, но замисъла беше, че зодията съвсем не е определящата, в различните аспекти имаха значение другите-асценденти, венера в коя планета(или май беше в кой дом е Rolling Eyes ), марс и т.н.


Това е много вярно! Трябва да се има задължително предвид асцендента! После е много важно какви фигури - тригони, квадратури и противостояния и т.н. правят помежду си отделните планети и в кои домове се намират в часа на раждането.  Въобще астрологията си е доста сериозна наука - натъпкана с математика, геометрия, астрономия и езотерика ...  Wink
 
Като казах езотерика ... "Дебелите глави" казват, че денят, часът и мястото на раждане на всеки човек не са случайни. Според Майкъл Нютън (американски психиатър и психолог, посветил над 20 години на хипнотичната регресия) душата на бъдещия човек, направлявана от "духовните учители" избира семейството, родителите и кога да се роди, за да има необходимите условия и способности да осъществи мисията, с която идва тук. Дори да е само хипотеза, звучи интересно ... Wink
Както казва моята приятелка: По-добре човек да не се бърка в Божиите работи! Каквото има да се случи, непременно се случва ...  Grinning

# 68
  • Мнения: 5 539
Сиана, виждам, че се занимаваш с астрология. Би ли казала на кратко как се изчислява асцендента? Laughing
Благодаря предварително Grinning

# 69
  • Мнения: 394
Цитат на: lilita
Сиана, виждам, че се занимаваш с астрология. Би ли казала на кратко как се изчислява асцендента? Laughing
Благодаря предварително Grinning


Аааа аз съм само любител и съм съвсем боса ... Хич ме няма!  Embarassed

Това, което са ми обяснявали е, че асцендентът показва кой зодиакален знак се е намирал на източния хоризонт в мига на раждането. (Той дава характера на душата, дарбите,  реакциите в кризисни ситуации и темперамент) Според деня, часа и мястото на раждане се вади положението на всяка планета върху звездната карта в градуси и минути. Чертае се картата на хороскопа с различните домове и от там нататък почва едно разглеждане под лупа:
1. Всяка планета има определено значение.
2. В зависимост от това в кой дом на хороскопа се намира съответната планета, тя носи различни вибрации и влияния.
3. Конфигурациите, в които влизат помежду си различните планети също имат голямо значение.

Абе не е много лесна работа ...  Rolling Eyes  Има програми и сайтове, които свършват основната част от хамалската работа - смятане, чертане, ала бала ...(на английски и руски) Но най-големият "майсторлък" е в тълкуването ... Simple Smile

# 70
  • Sofia
  • Мнения: 6 940
Цитат на: elsi

Мила Карен, че ние сме раждали по едно и също време м.г.  Simple Smile Задължително трябва да ги запознаем хлапчовците  Grinning
Предходната година - 2002-ра на 30.07. се роди синчето на едно много близко приятелско семейство. Та тяхната баба /приятелка на майка ми/ като ми звънна преди да ми честити първо попита толко ли не съм могла да устискам 3 минути Shocked  Stuck Out Tongue Та така, както виждаш, не можеш да угодиш на всички Grinning  А, а в Борисовата градина се запознах с един много сладък Митко /и баба му/, също роден на 30.07.03. Явно деня е подходящ за хубави лъвчета. А за "ужаса" на сестра ми, не се връзвай, тя е малко лудичка и освен това нямаше предвид характера на детето, а че сумата от числата не била от най-благоприятните, но е пълен лаик с тея сметки, това го разправих за майтап.
И по скорпионски сме колежки, ти на коя дата си?
и хич, не се извинявай за зодията, толко сме добрички, че всички ни се качват на главата.


Качват ни се тези, които обичаме  Grinning , на 16 Ноември съм.
Вие ако се разхождате в борисовата градина може и да сме се запознали вече Grinning  . Допреди да родя висях там всеки ден. Като си прибера лъвчето пак сме на линия. Близнаците и те трябваше да са лъвчета, но дойдоха рано и са  близнаци зодия Близнаци.

# 71
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
Ми да допълним статистиката значи

1 брой Дева - женска и абсолютно типична представителка на зодията. Мъжа ми казва, че описанията на Девите са правени по мой модел Laughing

1 брой Теле - мъжко, голямо - и той типичен представител - ама много готина зодия за мъж е!

1 брой Лъв - малък - да видим от него какво ще излезе Grinning - че е с асцедент Овен отгоре на всичко!

И малко лични наблюдения - със Скорпиони от мъжки пол брашно хич не можем да мелим - въобще не сме си в кръвната група. И с Близнаци нещо куца.

А с Риби се разбирам прекрасно.

Девите жени и Девите мъже са коренно различни ( в полза на жените Laughing  Laughing

А Телците се разбират с всички Wink

# 72
  • Мнения: 2 693
Цитат на: Kitty
А ти каква зодия си?


Акула Wink  Sunglasses

# 73
  • Мнения: 2 693
Цитат на: mam4e
А с Риби се разбирам прекрасно.


Ами давай да се взимаме тогава! Grinning  Laughing  Grinning

# 74
  • Мнения: 3 483
аз съм октомврийско скорпи с асцендент лъв!!!! Мънъка и тя трябваше да е скорпи, но излезе везничка, СЛАВА БОГУ, че не знам какво щяхме да правим две оси вкъщи на фона на големия кротък стрелец Laughing

Общи условия

Активация на акаунт