Януарските мами на срещичка събрани

  • 14 032
  • 296
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2
4естита нова тема запис и от мен

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 535
Добро утро!
Честита да ни е новата темичка!Благодарности на Лорини за нея!Дано е пълна с прекрасни коремчести новини,пък без значение розови,или сини.
И ние сме от срамежливците за сега.
ЧРД на патеричка на вчера празнувалите Деви-Хриси на Доника и половинката на Ели!
Днес съм на преглед и чакам с нетърпение да видя колко е пораснал бебчо/или бебка/.Иначе е много активен на последък,особенно вечер.
Спокойна и ползотворна седмица на всички! smile3525 smile3525 smile3525

# 17
  • Мнения: 7
Честита нова темичка и от мен, Сладурки! Нека е изпълнена с добри новини и ведро настроение, за да се зареждаме от тук, дори когато нещо ни е кривичко.
Между другото, когато понякога споделям с моята половинка нещо за вас, той много се радва на позитивната атмосфера,която цари тук и казва че трябва в света да има повече матриархат и то не обикновен, а само от бременни дами да са управляващите органи на държавите, и съответно на 5-6месеца да се сменят. Така светът ще е по-добър и по-мирен...

Бъдете добрички и много усмихнати!   bouquet  bouquet

Тук запролети и не се застоявам много на компа, та със закъснение: Доника, да ти е живо и здраво детенцето и много да ви радва!

Ели, и на теб честит рожденник, да е добричък и много да те глези и обичка...
ЛориниPeace
Ако някой може да ми помогне с указания за надписването на снимката в "коремчета"ще съм му много благодарна. (може и на лични)  Praynig
Хубав ден и лека нова седмица, мили мами!
  Hug Hug

Последна редакция: пн, 08 сеп 2008, 08:49 от Patilina

# 18
  • София
  • Мнения: 3 249
Добро Утро!!!
Аз все още съм в приповдигнато настроение и прескачам подаръци из къщата. Беше се осведомил човека, че рожденика получава подаръци и на всеки гост от вратата викаше Дай. Той лично явно усети, че е специален ден за него и беше много щастлив. Вечерта на тортата на бабите имаше и фойерверки и понеже бяхме седнали в градината-опищя квартала от кеф. Ето кратък момент от празника и ставам, че мама и тате са ми на гости-трябва да им се обръща внимание Joy
http://donikakostadinova.multiply.com/video/item/18/Hrisird08.wmv

# 19
  • София
  • Мнения: 276
Добро утро, Сладурани!

Първо да честитя Рожденния Ден на Хриси на Доника: Много да радва мама и тати и да бъде добър батко на Бебо!

Да напомня за Софийската срещичка.....за кога да я планираме, че ние докато се наканим, сняг  Nature Snowmanще завали

Слънчев ден   Nature Sunny  Nature Sunnyи спорна нова седмица!

# 20
  • Мнения: 58
Добро утро на всички!Поздравления за новата темичка и браво на lorini .
 moresmile

# 21
  • София
  • Мнения: 276
Доника...изгледах клипчето.....ама при вас е било наистна мн. весело! Страхотно парти!!

# 22
  • Мнения: 73
Мили мами,честито Рождество на Пресвета Богородица!
Нека ни закриля всички-мир и любов за семействата ни,здраве и радост за децата ни и успешно раждане през януари за нас! Flowers Rose dancing

# 23
  • Мнения: 524
Здравейте мами!  bouquet

Честито Рождество на Света Богородица! Да ни закриля и благославя семействата ни, да ни дари със здраве и благополучие, леко раждане и здрави бебенца януари месец!

Доника, много мило клипче, чудесно сте си изкарали на празника. Hug

lorini, murvet77, desisladka, чакаме ви с новини от срамежливчетата. Wink

Момичета, аз от два дни по-слабо усещам бебчето. По принцип го усещам от 10-на дни и много активно, почти по всяко време. Ама от два дни основно вечер. Не знам, мъжът ми смята, че се вманиачавам и да не се тревожа излишно, ама аз си се шашкам. Вие как ги усещате бебоците? Има ли периоди на по-силно и по-слабо усещане?

# 24
  • Мнения: 387
преместили са ни темата тук...явно не може да има две неизписани теми...затова ще се съберем тук...и хайде да предложим дати за срещата...
мисля че към края на месеца се бяхме ориентирали..затова предлагам събота-неделя да е 19-20.09 а за седмична кажете вие...но нека работещите които имат намерение да дойдат да си напишат претенциите...хайде момичета, наистина ще стане зима доакто се организираме...

# 25
  • Мнения: 31
Запис и от мен. Simple Smile

# 26
  • Мнения: 1 102
Може да ми сложите едно голямо РОЗОВО щъркелче. Ще си имаме мома, Слава Богу и бебето и аз сме били много добре, долу шева ми е наред, плацентата се е вдигнала. Със сигурност другия път ще ми каже, но за сега нищо не стърчи. Joy
Целувки от двете момичета. Laughing

# 27
  • Мнения: 73
честито розово щъркелче,Мюрвет!Все така добре занапред! Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 2
Ееее Мурвет77, прекрасни новини. Да ти са честити розовите гащи и прекрасното състояние, в което се намирате и ти, и бебка  Hug

# 29
  • Мнения: 1 102
Мноогооо ви благодаря момичета, да ви се връщат добрите новини. Всичките ни роднини много се зарадваха на новината, особенно свекъра, който много обича момичета. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт