По-рано ние сме родени, но с късмет сме надарени

  • 20 327
  • 294
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 685

Мога да се похваля, че вече пляска с ръчички като кажа " Бравооо !" и " Пляс, пляс ръчички !"
Браво на малката принцеса  Hug Hug Hug  newsm51
Hug Hugбраво, браво!!!Viki_76,няма ли да се връщаш вече   love001

# 211
  • София
  • Мнения: 39 922
При нас днес няма нищо интересно. Алекс пак комуникираше с нас припищявайки Simple Smile
Има гъдел и много се смее като го преобличам.

# 212
  • Мнения: 6 604
Ей, вече тотално изфирясвам с това дете Cry. Пак не иска да яде. Само на обед с пюрето май  нямаме проблем . Кашата я повръща тъкмо на края. Но най- зле е с млякото. Случвало ли ви се е да си отказват млякото? С много мъки изяждаме половината. Дали е добра идея да пробвам с друга марка? Ние сме на Аптамил. Знам ,че се води за едно от най-добрите АМ,но тя май не го харесва особено вече. Знам ,че не е хубаво да се сменя млякото,но вече нищо друго не ми идва на ум. Преди месец бяхме качили само 50 гр., този -само 100. Кога ще започне да се храни нормално Sad Sad Sad.Имам чувството,че ще полудея. А и тези зъби не спират да избиват. Май венеца й е подут на още едно място. ПОмагайте със съвети,защото не издържам вече Cry Cry Cry

# 213
  • София
  • Мнения: 1 711
p4eli4ka_maia, най-вероятно е от зъбите, но не знам какво да те посъветвам. Евентуално да и даваш повече от нещата които харесва, щом казваш че наобяд си изяжда пюрето. Лора също имаше такъв периодд преди да й избият зъбите. Тя най-много се мръщеше на плодовете и плодовите пюрета, но ако е нещо солено го хапваше. А повръщането като се задави ли или просто повръща? Ако нещо е неразположена има едни свещички - Вомитусхил се казват, много помагат при повръщане, мисля че даже са хомеопатични. Консултирай се с лекарката ви и може да й слагаш. Питай и за млякото или да го смените, или евентуално да го заместите с нещо друго.
Дано да е от зъбите и бързо да се покажат. При нас отмина като избиха горните два.  Hug

# 214
  • Мнения: 6 604
Ние по принцип още от много малки имаме проблем с рефлукса. Тя иначе повръща рядко -най-много по веднъж на ден и то не всеки ден. Беше спряла за известно време и сега пак се почна. Гледаме да избягваме лечебно мляко. Просто има такива периоди,които си отминават от самосебе си. Но като беше по-малка дори и да повърне след това й давах пак и тя си изяждаше цялото мляко и наддаваше добре. Не знам -и аз мисля ,че е от зъбите,ама вече ми писна-8 зъба един след друг-нека има малко почивка да си навакса детето. А и не стига ,че никнат непрестанно,а и избиват бавно.

# 215
  • София
  • Мнения: 39 922
Дияна беше със засилен рефлукс, но отмина от само себе си. Като бебе повръщаше на фонтан.
Като й никнеха зъбите и тя имаше моменти да отказва ядене. Пробвай с това, което харесва.

Дияна ми се разболява. Няма начин... 25 нови деца на едно място Sad Предупредих я много, много да не целува и пипа Алекс. Дано спра хремата овреме.

Дундурела бяхте ли на РД? Или е предстоящо събитието? Кажи как мина с подаръка Simple Smile

Алекс се сдоби с крусти. Купих крем на Мустела. Яде в 2 и реших да му намажа тиквата. И понеже е хладно в детската, реших да му сложа шапка. За 3ти път спи с шапка и изглежда покъртително  Joy

 

Последна редакция: пн, 22 сеп 2008, 05:08 от AnMary

# 216
  • Мнения: 923
Здравейте мами. И моят бебчо напоследък не се храни много добре. Ако на едното хранене папка добре на другото не иска. И той напоследък отказва или изяжда половината от млякото /ние сме на Milumil 3/, макар че аз му го давам на първото хранене сутрин и на последното вечер. Започвам вече доста да се притеснявам с това хранене, защото преди си папаше много добре. И аз се чудя на какво да го отдам на зъбките ли, на това, че скоро бяхме с пневмония, на това, че още сме на лекарства не знам. Вие давате ли нещо за апетит. Помагайте със съвети. Аз му давам Ескимо. Ползвал ли го е някой?

# 217
  • София,
  • Мнения: 4 267
Здравейте! Hug
Пчеличка, не се тревожи, давай и наистина това което харесва! А млякото наистина ако имаш възможност го смени, защото аз не го направих и постепенно малката го отказа изобщо, за което сега много съжалявам, а млякото си е много необходимо! И ние бяхме на Аптамил и тя не го харесваше особено, а като и никнеха зъби ставаше страшно, изобщо не искаше да пие от биберон и свикна само на лъжицата и сега се мъчим с кисело мляко поне! Peace А за кашите да ти кажа и моята често ги повръща така, тъкмо изяде почти цялото количество и хоп повърне го, това се получава, защото кашите са по тежка храна от млякото и пюретата, и трябва да им се дава с по 50 гр. по малко от другите неща, те затова ги повръщали и аз започнах да процедирам така и сега вече не я повръща. Значи ако ти изяжда по 190гр. пюре или пие по 200 мл. мляко и давай по 150 гр. каша.  Hug Успех и не се тревожи, като избие зъбче всичко ще си дойде на мястото! Hug
Aleksi_Koko това не съм го давала, на нас ни изписаха след пневмонията витамини Апровит + с пчелно млечице, аз ги давам рядко и не виждам някакъв особен ефект! Hug
Ан-Мари рождения ден мина страхотно, но малката не разопакова там подаръците, че бяха много и незнам дали изобщо разбра какво и подарихме, важното е после да си го харесва и да си го носи! А Алекс даже е много сладък, и аз миналата зима слагах вечер шапка на Вероника вечер след баня! А за крустите аз бях взела едно специално кремче на Клоран и много ни помогна - само два пъти съм я мазала и изчезнаха, иначе бяха доста упорити и преди това с какво ли не ги третирах и пак се появяваха, сега всичко е ок! Hug

# 218
  • София
  • Мнения: 39 922
Дундурела дано й хареса подаръка. Нали е Уинкс Simple Smile

Дойде ли зимата или само на мен така ми се струва? Sad Днес минахме през Бокал и купихме на Алекс панталон, яке и комплект (по-плътни).
Мъж ми се дърпаше за якето и джинсите, виждаха му се огромни.
След малко ще пусна печка в стаята, да я постопля, и да окъпя Алекс. Ще видя дали има ефект от Мустелата.
Крустите на Дияна бяха много упорити.

# 219
  • Мнения: 1 685
Здравейте и от мен HugКак сте, момичета?mIM4ETO,как е Стефи?

# 220
  • София,
  • Мнения: 4 267
Добро утро, Гери! Вие с ЖОрко пак сте станали рано! Ние уж поспахме до 9,00ч ама на мен още ми се спи. А при нас времето е ужасно - цяла сутрин вали и е студено, както казва Ан- Мари зимата си дойде направо, ужас. Вероника обикаля с проходилката из апартамента, и все ходи на вратата, иска да излизаме, ама как като вали, днес сигурно ще ме побърка в къщи.
Ан - Мари как е ДИяна днес, успяхте ли да спрете настинката, прати ли я на училище? И честити Ви нови придобивки за Алекс, то изведнъж си стана толкова студено? Че то направо си стана да вадим дебелите якета. Даже днес сутринта моята приятелка ми каза, че обличала на нейната космонавта, като е водила баткото на училище, че тяхния татко е на работа и няма кой. Така е много гадно, за съжаление обаче батковците не са в едно училище вече и няма как, предложих и да оставя малката поне у нас и да не я мъкне с нея по студа, ама тя пък реве и пак не става! Hug

# 221
  • Мнения: 1 685
Усмивкее,честит празник ,мила!Желая ти много щастие и щастливи мигове  bouquetНека Мими ви радва много и се гордеете с нея newsm59 newsm59   Dundurela,в Бургас времето е чудесно Hugей сега ще излизаме с моя син  Mr. Green

# 222
  • София,
  • Мнения: 4 267
Ами приятна Ви разходка! Hug
Усмивка не се крий, разкрихме те! Да си ни жива и здрава и много щастливи мигове ти пожелаваме със семейството и най вече с малката сладуранка МИМИ, А как е тя!

# 223
  • София
  • Мнения: 39 922
Дияна е на у-ще, сутринта Джони я заведе. През нощта кашляше. Давам само осцилоцкокцинум и вит. С, + сироп за кашлица на Тайс. Бяхме взели и детски фервекс, ама мъж ми не й е дал сутринта.
Педито днес е била сутрин, значи утре ще я водя да я погледне.
Слушах как плющеше дъжда, Дияна излезе с дъждобран. Сега май не вали. Ама ще трябва да навлека Алекс и да отидем да я приберем.

Усмивка весел празник   bouquet

# 224
Честито на Усмивка и от нас-много здраве и късмет.  bouquet  bouquet  bouquet
 GERI844 ,Стефи е добре,от днес сме на гимнастика. Малко се притеснявам- не иска да застава на коленца и да се опира на ръце. Ако не успеем с това има опасност да се получи гръбначно изкривяване. Като го чух направо ми се подкосиха краката. Не ни стига всичко останало а сега и това. Ще се #Crazy. Избива ме само на newsm45. Не ми издържат нервите.

Общи условия

Активация на акаунт