По-рано ние сме родени, но с късмет сме надарени

  • 20 314
  • 294
  •   1
Отговори
# 225
  • София,
  • Мнения: 4 267
Мимче, успокой се и не се тревожи, нали знаеш, че и докторите грешат, а понякога, незнам защо, но ми се струва, че доста преувеличават, прави им удоволствие да травмират и притесняват родителите,  Twisted Evilможе би го правят, за да се презастраховат, че ако случайно нещо не се получи те не са виновни! Crossing Arms Виновни за състоянието на децата ни сме единствено ние - родителите! Embarassed Да ама не е така, а ти бъди по спокойна и вярвай в способностите на детенцето си, бъди упорита! Hug И аз не вярвах достатъчно силно, че Вероника все някой ден ще се изправи сама в леглото, но това вече е факт и дори и аз неможах да повярвам като я видях! Hug Единствено татко и напълно вярва в нейните способности и сили и имам чувството, че всичко което е постигнала е благодарение на неговото търпение и усилие да я научи! Мен например все ме е страх да не падне, да не се удари и все гледам да я държа и я пазя като орлица, а той е по спокоен и уверен, оставя я и я следи от разстояние, така я научи да стои права и да се движи по мебелите и още малко и остава да тръгне сама! Hug ТОй никога нито за миг не е допускал, че може да я загубим, докато аз не винаги бях уверена и се страхувах, много се страхувах за нея и все още се страхувам!  Praynig ГОсподи пази малките ни душички! Hug

# 226
  • Мнения: 1 685
Мимка, незнам какво да ти кажа.Вие това упражнение правите ли го у дома?Не спирай да правиш това ,което и рехабилитаторите.Прави това което и специалистите правят не се отказвай  Hugще успеете.Пиши ми на скайпа Peaceвече съм в къщи.Ние с Жоро ходихме на разходка ,ама той взе, че заспа и се прибрах.

# 227
  • София,
  • Мнения: 4 267
ГЕрка и Вероника заспа, но сме си в къщи!
А Вики 76 дали се прибраха, и Ивана се скри, от как Жорко е на ясла и тя вече рядко се вясва! Пали как е Ади, добре ли сте вече?

# 228
  • Мнения: 1 685
Всички се скриха Dundurela!Усмивка, и тя не се показа ,да почерпи поне Mr. GreenТук е много топло и Жоро стане ли от сън ще излезем пак,поне да използвам хубавкото време Laughingче стане ли отново студено разходките ни ще се разредят :tired:Viki_76,няма да се е прибрала Thinkingако беше ,щеше да пише нали?Ivanah,сигурно работи и няма време Laughing

# 229
  • София,
  • Мнения: 4 267
Всички се скриха Dundurela!Усмивка, и тя не се показа ,да почерпи поне Mr. GreenТук е много топло и Жоро стане ли от сън ще излезем пак,поне да използвам хубавкото време Laughingче стане ли отново студено разходките ни ще се разредят :tired:Viki_76,няма да се е прибрала Thinkingако беше ,щеше да пише нали?Ivanah,сигурно работи и няма време Laughing
ДА напълно си права, хайде излизайте и заради нас, а аз отивам поне да сготвя нещо, да свърша една полезна дейност, че от сутринта вися на компа и съм още по пижама! Hug Много обичам такива мързеливи дни  Joy Joy Joy

# 230
  • Мнения: 6 604
Мимчето-напълно те разбирам  love001.И аз съм на прага на силите си. Едва издържам вече smile3511. И като прибавим към притесненията и отказа й да яде-направо ще откача. Ще ми се най-после някой да ми каже ,че всичко с детенцето ми ще е ок,но за съжаление само Господ може. Опитвам се да съм силна,но вече ще стане година в нерви и притеснения newsm45 smile3518. Дано и за нас е прекрасен ден 2.10 като при мама Тони  love001.Благодаря ви ,че ви има Hug. Ние от днес ще правим Войтата у дома-стискайте ни палци Praynig. Мимче-а вие къде ходите на гимнастика?А това за гръбначното изкривяване за пръв път го чувам newsm78 #Crazy. Дано грешат докторите Praynig. Относно мускулния тонус на Мимето-не можах да намеря нищо в епикризата и прегледите при д-р Чавдаров. Но ще питам следващия път. При нас проблема май обаче е в рефлексите,за които ви казах преди-имаме някои примитивни,които още не са изчезнали и някои,които още не са се появили,а трябва. НО стига с песимизма Wink.
Усмивка-честит празник и от нас newsm51. И те чакаме да почерпиш  smile3521  party023

# 231
  • Мнения: 2 070
Дундурела,откакто пръскаме Фликсонази в носа,хремата спря.Обаче Ади много напълня последния месец,и сега пъшка.Много сиропи за алергия и се събраха,и май отвори апетита заради тях.Показва че и тежи,там където е диафрагмата.За лекарите,вярно ни побъркват.Сега все слушам,как диша,и мисълта за тая астма ме побърква направо.И нашия татко,точно като вашия   казваше:
-НИКОГА НЕ СЪМ СЕ СЪМНЯВАЛ чЕ С ДЕТЕТО НИ ВСИчКО ,щЕ Е НАРЕД.
Виждам че и Вероника е добре.Гери,Жорко опитва ли се да ходи?

# 232
  • Мнения: 1 685
Пали, Жоро не смее все още сам да тръгне.Има време ,ще проходи не се съмнявам в това.Моя мъж казваше същото Hug"детето ни е добре не се съмнявам в това Hugтой ще живее и ще вижда и ще ходи" PraynigБлагодаря на Бог !!! PraynigВинаги ме е утешавал и ми е казвал че Жорко е добре!

# 233
  • Мнения: 2 070
Пали, Жоро не смее все още сам да тръгне.Има време ,ще проходи не се съмнявам в това.Моя мъж казваше същото Hug"детето ни е добре не се съмнявам в това Hugтой ще живее и ще вижда и ще ходи" PraynigБлагодаря на Бог !!! PraynigВинаги ме е утешавал и ми е казвал че Жорко е добре!
и аз вярвам Hugлекарите да си говорят квото искат Confused
Случили сме и на деца и на татковци Hug

# 234
  • Мнения: 1 685
 Grinningахааа и на татковци Flutterмного си права Пали!!!

# 235
Дундурела, GERI844 благодаря ви за успокоението.
Нашият татко също е голям оптимист. Аз обаче вече не издържам, постоянно ме избива на  newsm45.
p4eli4ka_maia ние ходим на физиотерапия във Варна при ученичка на д-р Чавдаров.
Ние сме с понижен мускулен тонус. Тя Стефи все още няма гръбначно изкривяване, но може да го получи. При вас какъв е проблема с рефлексите?

Последна редакция: вт, 23 сеп 2008, 15:49 от mim4eto

# 236
  • София,
  • Мнения: 4 267
Пали много си права наистинва сме случили на татковци, а нашият е като слънце, види ли го и направо грейва, през деня много и липсва и вечер като го окупира, с батко и не могат да го поделят!
Момичета, а вие се стегнете и се дръжте, радвайте се на хората до вас и на децата си, вярно е, че всички се притесняваме, но ще видите че и Мми и Стефи ще се оправят! Hug Много целувки и прегръдки на дечицата! Hug
 

# 237
  • Мнения: 6 604
Нашият татко също е голям оптимист. Аз обаче вече не издържам, постоянно ме избива на  newsm45.
p4eli4ka_maia ние ходим на физиотерапия във Варна при ученичка на д-р Чавдаров.
Ние сме с понижен мускулен тонус. Тя Стефи все още няма гръбначно изкривяване, но може да го получи. При вас какъв е проблема с рефлексите?
Мимче,не се отчайвай.Макар ,че май ме бива само да давам съвети ,но не и да ги следвам Wink. Аз съм насреща,ако имаш нужда да споделиш. И как това,че не се изправя на четири крака ще доведе до изкривяване newsm78? На мен рехабилитаторката ми каза ,че има деца,които изобщо не лазят ,а само пълзят.Но сигурно не съм разбрала нещо Embarassed.А нашия проблем е
При нас проблема май обаче е в рефлексите,за които ви казах преди-имаме някои примитивни,които още не са изчезнали и някои,които още не са се появили,а трябва.

# 238
  • Мнения: 6 604
А снимката в подписа ми е специално за невроложката,която твърди,че детето ми няма дланна опора Wink

# 239
  • Мнения: 729
Привет, момичета  Hug
Весел празник на Усмивка и от нас   bouquet

GERI844, честита двойна радост и от мен   bouquet Да са ти живи и здрави племенниците.

И нашият тати е в отбора на оптимистите. Докато Ели беше в болницата в Пловдив, почти само той ходеше за консултация с неонатолозите, а аз в къщи трепереща от притеснение и молеща се на Господ всичко да е наред, просто чаках той да ми звънне и да ми каже как е тя. Нито за миг не е допускал, че Ели няма да оцелее, за разлика от мен /такива черни мисли ми минаваха... /, а пък и лекарите бяха много песимистично настроени.

Момичета, имам въпрос към тези от вас, които водят или са водили дечицата си на физиотерапия. По чия инициатива ходите на физиотерапия, в смисъл невролог ли я препоръчва или педиатър и от кога започнахте? При последния ни преглед при невроложката я попитах дали Ели има нужда от физиотерапия и тя каза, че още й е рано.  newsm78 Трябвало да заякне мускулатурата й и чак тогава можело...  Thinking

Ели тези дни ми е малко болничка, та се лекуваме сега. Има ужасна хрема и кашлица.  #Cussing out Надявам се скоро всичко да минава, че се измъчи милата с това запушено носле, не може да яде..., не може да спи...  



Общи условия

Активация на акаунт