лекарите сбъркаха лечението на сина ми синът ми се самоуби

  • 14 174
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
благодаря ви много милички за утехата  Hug Hug Hug сега седя пред компа както го наричаше синът ми,не мога да спя,плача пишеики и си го спомням как ме учеше да го ползвам Cry.тои беше много добър.постоянно нещо инсталираше играеше игри,и аз от време на време хвърлях по някои поглед и загрижено му подхвърлях да ляга да спи,че е късно.да беше сега жив и здрав да седи тои пред компа.все имам усещането,че еи сега ще се върне и ще каже-да си почина малко ида поиграя и да си легна.снимките му съм ги сложила с лице към монитора,запалила съм свещичка,пламъчето играе по лицето му и тои ми се усмихва.вече на няколко пъти го сънувах.повечето са кошмари.но имаше и един такъв:едно много хубаво момиче го е хванало за ръка,вървят по една зелена полянка,синът ми се усмихва.и чувам глас които ми казва-сина ти го водят на хубаво място....мили мамчета,разгледах някои неща из форума,разбрах че повечето сте младички,но детето си е дете за маиката независимо от възрастта.скърбя заедно с вас Cry                 тук във форума намерих сродни души,намирам утеха,благодаря ви че ви има txtloves txtloves txtloves

# 16
  • Мнения: 3 016
Цитат на: fanimaya
беше късно страшно е да гледаш как детето ти умира пред очите ти.как не може да диша и моли за въздух.
Толкова до болка познато  smile3518 съжалявам,че си една от нас.

И аз виждах същото, лежейки в кувьозчето и едвам дишашщо моето дете си отиде.............

# 17
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
фани,няма такава мъка да загубиш детето си! едва ли мога да те утеша с думи, но искрено си поплаках, спомняйки се ония моменти от живота на децата ми, когато са ме гледали с  умоляващ поглед и аз не знаех какво ще е после!молех само бога, моля се  и за твоето дете и за тебе!

# 18
  • Мнения: 604
Съжалявам за всичко което си преживяла......
Съжалявам за прекършената млада душица.....
Баща ми почина от рак на 25 години и остави
две малки деца.......
А лекарите нека Бог да ги съди.......

# 19
  • София
  • Мнения: 1 941
Фани, нямам думи... Sad  Hug
Мир на душата му! Praynig

Цитат на: fanimaya
страшно е да гледаш как детето ти умира пред очите ти.как не може да диша и моли за въздух.
Съжалявам и се чудя за какво ни е даден живота...поне на някои от нас. Няма по страшно нещо, само който го е преживял знае... Cry И цял живот ти е пред очите... Не разбирам на кого е нужно да причинява тази болка... Sad Болката, която са изпитвали децата ни...това никога няма да ми даде мира.. Cry

# 20
днес стават 40 дена откакто го няма моя единствен син,моето момче, моето слънчице,моята опора,моята гордост.прекършено е всичко в мен,строшено е сърцето ми.няма покои за мен.отново и отново се питам ако сега можех да върна времето назад можех ли да променя нещо.ако можех бих разменила моя живот за неговия.
    сърцето ми вие от болка.неистово тъгувам.не можах да се простя с него.не можах отново и отново да му кажа колко много те обичам,сине.
             покланям се пред паметта ти.прости ми че не успях да те опазя.
                               нека душата ти почива в мир.

# 21
  • Мнения: 3 621
fanimaya той знае колко много го обичаш
 Flowers Rose Flowers Rose нека душата му да намери покой

# 22
  • Мнения: 3 016
fani maya,твоето момче знае колко много го обичаш. За съжаление пред Господ сме безсилни ,за да променим нещата.

-поклон!

# 23
  • Мнения: 7 112
ФаниМая,  Hug Hug Hug
Момчето ти знае, че много го обичаш. Твоята майчина обич ще го следва навсякъде, където и да се намира той сега. Където и да се намираш ти.
Мир на душата ти, без време напуснало този свят момче.   Flowers Rose Flowers Rose

# 24
  Пред неизживяният живот на твоя син -ПОКЛОН   Flowers Rose Flowers Rose

# 25
Съжалявам за загубата Ви!
Когато бях на около 9 години, вуйчо ми почина по подобен начин-беше на 30 години, млад и хубав мъж, имаше детенце на 5 годинки. Причина-рак на белия дроб, спомням си, че мама и баба бяха откачили от болка, последните дни, когато човекът беше най-зле, от болницата не искаха да го приемат!

Да почива в мир душата на това момче, вярвам, че сега е на по-добро място, избавил се от неуредиците и злините на този свят...

# 26
  • София
  • Мнения: 1 941
Мир на душата му! Praynig
Фани Hug

# 27
  • Мнения: 226
Да почива в мир вечно младият ти син, майко!
Поклон пред тебе, майко, поклон пред страшната ти мъка. Коленича пред теб . Дано намери покой и твоето сърце и твоята душа! Flowers Rose

# 28
  • София
  • Мнения: 7 097
Фанимая, ужасно съжалявам за огромната ти загуба  Cry
Потресена съм от историята ти  Tired

Моля се синът ти да почива в мир, а ти да намериш успокоение за огромната си болка  Praynig

 Hug

# 29
   днес ходих до болницата .да видя мястото отново.не знам откъде намерих сили.
всичко още е пред очите ми.последно като го видях жив,последните му думи,последния поглед.
  наи-ми тежи това,че не трябваше да умре така,не в тая скапана болница и не по тоя начин.
можеше още да е жив и да се лекува.
 тежи ми и това че тук е починала и маика ми.а аз не знаех това доскоро,знаех че е в софия,но не знаех болницата.
 разболяла се когато съм била на три месеца и е починала когато съм била на шест месеца.ние сме от силистренския краи и маика ми са я докарали тук като последна надежда за излекуване,но уви.
  през цялото време е искала да ме види,но не са ме донесли.така и починала без да ме види.
винаги исках да живея в софия,без да си обясня смислено защо.сега разбирам.
  само не разбирам защо синът ми трябваше да отиде при нея а не аз.
винаги ми е липсвала страшно много,в тежките моменти съм си мислела,че трябвало и аз да умра заедно с нея.
 а сега си отиде моето дете,наи-скъпото ми.
 а баща ми е жив,тои се оженил веднага след смъртта на маика ми.
  не знам дали изпитва някакво чувство на вина пред мен,че ме подложи на ,,грижите ,,на мащехата,
 не знам дали съжалява,че навремето не са ме занесли да ме види маичицата ми.
но видях как реагира като разбра къде е починал внукът му.тогава ми каза,че и маика ми е починала там.
 авнука си обичаше много,те живеят в чужбина ,и доидоха чак за погребението.знаеше че е болен,но след заболяването на сина ми са се виждали само веднъж.
 и синът ми беше единствения му внук.аз съм едиственото му дете.
 не знам дали разбира,че заради втората си жена почти изгуби мен като дъщеря а внука си завинаги.
сега ми е много тежко да пиша тия неща,но трябва да ги споделя с някого,иначе ще се пръсна,
 все още не мога да му ги кажа директно,знам,че и на него му е тежко.
  и в краина сметка всеки осъзнава някои неща прекалено късно за да ги поправи.....

Общи условия

Активация на акаунт