Второкласници ура!!/Набор 2000/

  • 21 677
  • 393
  •   1
Отговори
# 75
  • сред люляците
  • Мнения: 767
Миналата година купувахме сборници разни. Друго не сме взимали. Нашия клас беше единствен от четирите първи класа в това училище, който работеше със сборници и по БЕЛ и по математика. Тази година предполагам, че отново ще има, но те не са толкова скъпи. По английски си имат безплатни учебник и тетрадка.
Но може да измислят още нови неща. Знам ли ги... Родителска среща тази седмица няма да има. Може би след две седмици чак newsm78

# 76
  • Мнения: 2 803
Утре ще имаме родителска. Ще кажа после какви са изискванията. За сега знам, че трябва да нося 45 лв. за помагала.

 #Crazy за какви помагала?

Ами нз. Довечера ще кажа. Не е ли много? newsm78

# 77
  • сред люляците
  • Мнения: 767
На мен лично ми се струва доста. А охраната на училището влиза ли в тази сума? Ние миналата година плащахме по 10 лв. за охрана.

# 78
  • Мнения: 1 400
 Shocked
Много ми се струват тези 45 лева. Ще споделите ли после какви точно помагала са ви закупили с тази сума? Flutter Защото аз се отчетох с 20 лева - за безопасност на движението, за тетрадки по БЕ и математика и.....забравих за какво още беше- ще ги видя на 15-16. Родителската ни среща е на 16-ти.

# 79
  • Мнения: 133
има ли второкласници в  32 ро   училище    http://www.school32.com/

интересуват ме мнения за госпожите , моля ви  bouquet

# 80
  • Мнения: 616
Нашата родителска мина при нас сумата за помагала се ограничи на 15  лв.
За извънкласните форми се чудя  той играе в ансамбъл "Макамличе " и за друго още не сме говорили лятото ходи на тенис но май не му се ходи вече  и незнам.
Още не съм купила тетрадките и останалите неща купих само екип  и допълнително долнище че при нас много се късат с тези танци.

# 81
  • Мнения: 192
Здравейте и от мен!Успех на всички деца през новата учебна година и по-малко главоболия на нас родителите!Ние утре от 10 часа ще ходим на преглед в училище,но родителска няма да има предварително.Азсе срещнах с класната на Алекс ,за да я видя,че нали се преместихме в ново училище.На 15 ще се раздават учебниците.Ние миналата година също купувахме сборници и по математика и БЕЛ около 35 лв.,апарите за охрана  бяха 20 лв.Аз съм приготвила само тетрадки от всички имаме .Днес мисля да купя и някой други дребни неща.Раница си купихме .Ще видим какви допълнителни извънкласни ще предложат в училище,защото сам няма да се оправя да ходи извън училище.Да се надяваме ,че ще има занималня.Миналата година бяхме  и съм доволна,особено втория срок на платената .Алекс е още ваканционно настроен .Август го оставих да си почине от диктовки и задачи,но днес трябва да седнем да си припомним.
Приятен ден!  bouquet

# 82
  • Мнения: 2 282
Вашите просят ли си нови раници? Моята ме рекетира за модел "с новите уинкси". Да, ама миналата година се изръсих за раница, която ще издържи всичките 3-4 години, и хич не ми се иска да я сменям с настроенията и. Последно обещах, че ще и купя раница с новите уинкси, КОГАТО прочете всички книги от списъка - мисля невъзможна направо. Пък ако я свърши тая работа - няма да имам нищо против...

# 83
  • Мнения: 2 803
Вашите просят ли си нови раници? Моята ме рекетира за модел "с новите уинкси". Да, ама миналата година се изръсих за раница, която ще издържи всичките 3-4 години, и хич не ми се иска да я сменям с настроенията и. Последно обещах, че ще и купя раница с новите уинкси, КОГАТО прочете всички книги от списъка - мисля невъзможна направо. Пък ако я свърши тая работа - няма да имам нищо против...

Ами НЕ! Раницата й е като нова. Въобще не смятам да я сменям. Но виж за тоалет за първия учебен ден ми се тръшка доста. Въпреки че от миналата година рокличката още и става.

# 84
  • Мнения: 100
Привет и от мен.Да се похвалим и ние със смяна на училището.Днес ходихме и записахме Гери в новото училище-98-мо НУ ''Св.св.Кирил и Методий''.Дъщеря ми в началото беше малко притеснена,но след милото посрещане на всички учителки присъстващи там бързо се отпусна.Останах очарована от отношението на педагозите към детето.Там ще бъде на целодневен режим на обучение.Осигурява се храна и транспорт до дома,което ни устройва идеално.Надявам се всички неприятни емоций от миналата учебна година да са отминал спомен.

# 85
  • Мнения: 247
Някой знае ли какво ще бъде времето на 15 септември?

# 86
  • Мнения: 2 241
Някой знае ли какво ще бъде времето на 15 септември?

Ники се ядосваше, защото гледал прогнозата и се оказало, че точно в понеделник ще вали. Дано не е така. Peace

# 87
  • сред люляците
  • Мнения: 767
Някой знае ли какво ще бъде времето на 15 септември?
Тази сутрин казаха, че ще е дъждовно Tired Цяло лято не валя, точно тогава ли...? Rolling Eyes

# 88
  • Карлово
  • Мнения: 4 680
Някой знае ли какво ще бъде времето на 15 септември?
Тази сутрин казаха, че ще е дъждовно Tired Цяло лято не валя, точно тогава ли...? Rolling Eyes
И това ако не е късмет!!!  smile3521
Ще им върви по вода.

# 89
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Привет!

Започнах работа и е много натоварено. Още повече нов колектив, ново място... Поемам първи клас.  Mr. Green Обещавам по-често да пиша, като се нормализират нещата. Hug Не съм ви забравила. Hug

Общи условия

Активация на акаунт