Второкласници ура!!/Набор 2000/

  • 21 731
  • 393
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 241
Моят пък не беше съобразил, че в понеделник отиваме в училището само за здравей - здрасти и съответно няма да се учи, а той се беше наточил. ooooh!
Остана много разочарован, че същинското училище започва чак във вторник. Това дете не може да е мое, казвам ви. Joy Joy

# 91
  • Мнения: 367
Нова раница няма да вземам,старата е като нова.Нов тоалет вече сме подготвили 4470
Някой спомена книжката "Ние врабчетата" ooooh! толкова безинтересна!Това за прогнозата дано е грешно,че емоциите на ученичката,бебето и един дъжд ще ми дойдат множко Crazy

# 92
  • София
  • Мнения: 6 210
Здравейте и от мен. Аз също не мисля да купувам нова раница. Тази, която купихме миналата година е здрава, а и Марти не си е поискал друга. Надявам се времето да е хубаво, но ако вали... ще им върви като по вода на децата Simple Smile
Вчера успях да понакупя дрешляци, тетрадки и минахме на профилактичен лекар при GP-то.

Привет!
Започнах работа и е много натоварено. Още повече нов колектив, ново място... Поемам първи клас.  Mr. Green Обещавам по-често да пиша, като се нормализират нещата. Hug Не съм ви забравила. Hug
Хей, успех на новата работа! Нова работа - нов късмет  Sunglasses Дано случиш на хубав колектив и още по-хубави първокласници!

# 93
  • ПАЗАРДЖИК
  • Мнения: 655
И ние няма да си купуваме нова раница. Миналата събота имаше състезание по плуване и му подариха раница, а и от миналата година има още 2-3 които още дълго ще стават за ползване. Ще чакаме родителската среща за да купувам каквото е нужно.

# 94
  • Варна
  • Мнения: 6 892
Момичета, имам въпрос и се надявам да ме ориентирате. Трябва да купя лента с която да завържа като пакет-както подарък се връзва- учебниците за първи клас/на всяко дете по отделно разбира се/ Simple Smile. Проблема е, че нямам идея колко са и горе-долу като обем за да пресметна колко дълга лента да купя. Дано ме разбрахте какво ще правим за първия учебен ден в класа на моята първокласничка.
Мерси предварително!  bouquet

# 95
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Момичета, имам въпрос и се надявам да ме ориентирате. Трябва да купя лента с която да завържа като пакет-както подарък се връзва- учебниците за първи клас/на всяко дете по отделно разбира се/ Simple Smile. Проблема е, че нямам идея колко са и горе-долу като обем за да пресметна колко дълга лента да купя. Дано ме разбрахте какво ще правим за първия учебен ден в класа на моята първокласничка.
Мерси предварително!  bouquet


Ще изчислим. Но само ще ги завържеш ли или ще има и панделка по средата? Като колет ли ще ги вържеш? Или само по дължина? Ееех, какви отзивчиви родители! Hug

# 96
  • Варна
  • Мнения: 6 892
Ми с панделчица... нали ще им ги дават в понеделник на първия учебен ден, та решихме да ги направим малко по-интересни за момента, на всяко място да има по една купчинка, по едно шоколадово яйце Simple Smile и може би с малка картичка с пожелание за успешна година...нещо такова. Утре трябва да ги купим тези неща с приятелката ми и се разчудихме колко метра панделка трябват за 27 деца. Мислех за по 2 метра ...

# 97
  • сред люляците
  • Мнения: 767
И ние миналата година опаковахме така. Не си спомням точно дали два или два и половина метра купувахме newsm78 И чантички с лакомства взимахме също с по една книжка. Peace

# 98
  • Мнения: 984
Ние миналата година купихме от дебелите картонени папки с ластици. Всичките учебници се побраха в тях. Така че, можеш да вземеш такава папка и да измериш колко дълга да е панделката

# 99
  • Мнения: 984
има ли второкласници в  32 ро   училище    http://www.school32.com/

интересуват ме мнения за госпожите , моля ви  bouquet
Какво по-точно те интересува

# 100
  • Варна
  • Мнения: 6 892
Имам такава папка. Grinning Мерси много момичета, идея нямам колко на брой и дебелина ще са им учебниците.
Благодаря!  bouquet

# 101
  • Мнения: 2 803
Хайде и аз да споделя за родителската среща, снощи. Децата през цялата учебна година ще пишат на тетрадки с тесни и широки редове, а по математика минават на малките квадратчета. Събраха ни за помагала 40 лв. В бележниците ще се пишат текущи оценки и годишна, няма да имат срочни. Относно ЗИП ще бъде по един час за БЕЛ и математика. Всеки ден ще имат 5 часа, а в петъците 4. И за най-голяма наша радост и на децата съответно, ще започват първа смяна от 8 и 20, а не 7,30.

Приятни и весели последни дни от ваканцията! На добър час, второкласници! bouquet

# 102
  • Мнения: 2 282
След родителската среща вчера цяла нощ сънувах, че местя щерката в ново училище. Бях забравила колко студена е класната... а ме изненадаха с новината, че ще имаме само! 1 час физическо и един допълнителен, който щели да събират и един път на няколко месеца щели да ходят на екскурзии. Отгоре на всичко оттук натаък по физическо ще преподава не кой да е, а любимата трудноподвижна (не откъм здраве) класна ръководителка. Като се сетя, че миналата година в допълнителния час по физическо правиха диктовки... Banghead

А, като прочетох за панделките, и се сетих - ще учим по учебници 2ра употреба, след нас ще има и трето ползване. Принципно нямам нищо против, дори подкрепям с 2 ръце. На практика обаче учебниците на Катето в края на годината бяха в такова състояние, че не знам как друго дете би учило по тях... хем бяха облечени.

отново питам: някой да ми препоръча учител, преподаващ във втори клас във варна? Може и да е късно, но пък ако наистина ми хареса някое място, няма много да му мисля.

Последна редакция: чт, 11 сеп 2008, 14:12 от Сребърен облак

# 103
  • Мнения: 192
За съжаление наистина е такава прогнозата с дъжд ,но да се надяваме да вали следобяд,а не сутринта.


Започнах работа и е много натоварено. Още повече нов колектив, ново място... Поемам първи клас.  Mr. Green Обещавам по-често да пиша, като се нормализират нещата. Hug Не съм ви забравила. Hug
Честито и успешна година!
По писане  ще пишат на широки и тесни редове,а по математика на малки квадратчета.Който не е свикнал,може и на големи.
Ние си купихме нова раница.
  bouquetУспешен ден!

# 104
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Днес ходих до училището на сина ми. В понеделник ги викат в 9 без 15. Ще им раздават учебниците. Засега научих толкова.
И аз останах разочарована от прогнозата за времето.

Общи условия

Активация на акаунт