Акушерките в родилното ни чакат-скоро СЕПТЕМВРИйчетата ще проплачат!

  • 13 110
  • 296
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 166
Хайде и аз в новата тема, за което Мерси на Веч и Флуч   bouquet
Аз досега гладих дрехите за бебка  1ironing. И не ги изгладих всички  Blush Много жега ми стана. Пък и то супер бавно става нещо. Аз ризите на мъжа ми по-бързо ги гладя.
На всичко отгоре един горен зъб реши да ме боли. отскочих до зъбаря (добре, че е на партера в нашия блок) ама той сега с вързани ръце. Нито снимка, нито инжекция може да ми бие. Вика, че от венеца било и ме маза с някакъв мехлем. И уж беше ОК. обаче реших да хапна сладолед и такава болка ме сви #Crazy Сега е по-добре, ама пак го усещам. Дано събота и неделя не прави проблеми, че няма ми кой да ида.

# 16
  • Мнения: 29
Веч, много благодаря за труда  smile3525 ! Флучия страхотно заглавие  newsm51 !

# 17
  • Мнения: 156
Петка, и аз току що се върнах от зъболекар.  Миналата седмица ми се отчупи някакво парченце и отдолу се оказа пулпит.  Е, вадиха ми нерв, слагаха антибиотик, днес ми напълниха каналите и затвориха.  И упойка имаше в едно от посещенията ми.  Доколкото разбрах си има лекарства, които могат да се ползват, още повече пък на този етап на бременността вече.  Много е важно да оправиш каквото има сега, защото по време на бременност и докато кърмиш процесите се развиват по-бързо и докато чакаш да идеш пак на зъболекар става вече серизоно положението.  Не е истина, че не се правят зъбите по време на бременност, потърси и второ мнение.  Това го знам от патили жени.

# 18
  • Мнения: 11
здравейте и от мен  Hug
честито на новата мама да ти е живо и здраво и много да те радва
одеве имах леки контракции малко се притеснявам ама .....  дали тази тъпа болка горе под гърдите и то постоянна не означава че ще раждам все пак има време до довечера.вие как мислите дали тези болки означават че ще почна да раждам  newsm78
стискам палци на всички и да се пазите
аз ще ви оставям че трябва да оправя дрешките на бебка  hang hang1ironing
благодаря за новата тема и ще чакам за предположения  Praynig

# 19
  • Мнения: 822
Само запис в новата темичка, благодарско за която!
И много щастие на Пееща с новороденото й отроче!

Аз по-късно ще пиша, че сега ми е зверски сдухано и нямам грам настроение.

# 20
  • Мнения: 11
Честито бебоче на singing girl Simple Smile я какъв голям бебок е родила тази мъничка мама Simple Smile БРАВО Simple Smile!!!



Мацки, и да ви питам.  Как успявате по толкова много и на често да пишете.  Аз всеки ден ви изчитам, но докато изчета и си забравям мисълта или нямам търпение да напиша каквото и да било. 

 hahaha т'ва все едно аз съм го писала Simple Smile   Kissing Heart

Последна редакция: пт, 05 сеп 2008, 17:16 от mama_macka

# 21
  • Мнения: X
rosy_ka, ако бебчето ти е още високо, може да са смъкващи контракции.  Peace

# 22
  • Мнения: 7
Принцеска, това за планираното раждане направо ме хвърли в смут, тези стават от нагли,  та по-нагли. Представям си каква буря ще е като го прочете Шейла.
Роси ка,  макар че съм раждала и аз се ослушвам и вглеждам непрекъснато в симптомите и ме е страх да не ги пропусна, което практически е почти невъзможно. При мен за сега е дискомфорт от това че беби се смъкна доста долу и като започне да се бута надолу и да ми натиска ... newsm78 и аз вече не знам какво е подредило там. Не се притеснявай , няма да пропуснеш родилните контракции, бая са болезнени доколкото си спомням. За тъпата болка под гърдите си нямам представа.. newsm78..

# 23
  • Мнения: 934
Мирка, не се притеснявай излишно! Стискам палци всичко с бебинка да е наред! Аз май днес те видях в ТК..... newsm78 Беше с една феерична пола и потник, с жълт ластик на косата, ако правилно съм запомнила. Аз чаках пред УЗ кабинет/121 /, а ти мина с възлюбения, хванати за ръка.... Flutter
Честит син на Пееща!!! Да расте здрав , умен и да е голям късметлия!!! Hug
Ние сме около 3кг. , другата седмица ще се раждаме. В понеделник ме чакат сума ти изследвания.
Това е засега. Пия си Магнерота и стискам.
Лека вечер! Hug

# 24
  • Мнения: 8
Охххх....Всички имате някакви болки, контракции, а при мен нищо  Thinking Вече си мисля, че никога няма да родя  Sad А при това голямо бебче, което нося все си представях, че ще иска по скоро да излезе.

Някой може ли да ми каже на къде трябва да е обърнато гръбчето на бебето преди раждането. При мен е от дясната страна, а някои ми каза, че трябва да бъде точно обратното- от лявата. newsm78

# 25
  • Мнения: 262
Здраейте, мамчета!
Аз докато се видя с приятелката ми и вие вече нова тема сте започнали! Simple Smile Като видях аз тази работа и веднага си помислих, че си имаме ново бебешоче!
Пееща, ЧЕСТИТО СИНЧЕ КРИСТИЯН!Много да ви радва с таткото и много да слушка! А на теб бързо възстановяване след секциото и скоро да сте си у дома! 
Мари П, прекрасна е дъщеричката ти Лина! Много ти благодаря, че ни показа снимки! Всяко септемврийско бебче е толкова красиво, че искам да ги нагушкам и нацелувам всичките!
Бижу, мила, дано вече всичко да е приключило благополучно и да прегръщаш синчето си! Всички сме с теб!  Hug Hug Hug
Мирка, успех, мила! Дано второто лекарско мнение да е по-добро и да се успокоиш!
Шматароче, голям Шматарок си ти!  Laughing Представям си как някой любопитен познат съвсем скоро ще бъде отнесен от Вихъра! Simple Smile
Сонче, извинявай, че чак сега ти отговарям за билковата аптека, но от сутринта не съм влизала в нет-а. Аптеката е във един вътрешен двор на ул. "Поп Богомил"38. Не може да го пропуснете, защото има голяма табела, а самата улица е точно зад Лъвов мост. Много лесно се намира, но за всеки случай ако искаш я погледни на bgmaps-a. В аптеката има безброй чували с всякакви билки и по този повод имаше и огромна опашка Simple Smile

Последна редакция: пт, 05 сеп 2008, 18:41 от Флучия

# 26
  • Мнения: 4 161
Честит син на мама Singing_girl.  Да расте здрав и палав и много да радва родителите си!

Ето снимки на нашата Ема:  http://www.snimka.bg/album.php?album_id=282011
Тя е добро момиче и не отнема много време, но започнах да си подготвям нещата за работата и нямам време да чета. Дано скоро да мога да наваксам и да прочета добрите новини от седмицата, в която бяхме в болницата.

Леко раждане на всички, които скоро ще срещнат своите съкровища!

# 27
Здравейте и от мен!
Честито на всички родили мами! Взех да се притеснявам вече за моето раждане, всички с термин 11,09,08 вече са родили! Wink

# 28
  • Мнения: 391
Ку-ку, и аз се плъоскам в новата темичка. Мерси момичета!

Явно ще трябва да изчакам тази тема да свърши преди да раждам, защото аз не ща да виждам родилно изобщо, камо ли акушерките където биха ме чакали там Wink

ПЕЕЩА, Честито момче и бързо възстановяване и да си си вкъщи скоро!   bouquet  bouquet  bouquet

Мари_П, страшна си! Мерси за снимките. Поне приличаше на бременна преди да родиш Wink

Принцеска, добре че знаеш че са глупости това, защото както казва ВАЕ, те вече от наглост ще се пръснат тези хора там. Предизвикано раждане не е разходка из парка и си носи доста рискове - това казаха ли ти го? Едва ли.

Не знам, аз нямам сили да им се ядосвам повече на тези 'доктори' и 'акушерки'. Не е изненадващо, че Българските статистики относно смъртност и лоши резултати при бебета и майки са трагични, в сравнение с развитите страни. То не може да процедираш с 20-30 годишни практики, повечето от които са отдавна премахнати по света и да очакваш нещо друго. И най-ужасното е че ви отнемат едно от най-прекрасните преживявания или поне не ви дават възможността да му се насладите както трябва. И отгоре на всичко ви третират като некадърни парчета меса които нямат право на мнение относно какво може да се прави със собствените им тела.
А вие ги черпите и сте им благодарни...
Спирам, преди да ми се разсърдите, но ми е много болно, ей така като съпричастна жена.  Sad

Мирка, ти се ненарева мила. Все нещо се появява. Какво им беше на тоновете? Защо не и харесаха?  Hug

Бизу, Гергана и Жужа - стискаме ви палци!

# 29
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Честито на новите майки от мен   bouquet !!!
Стискам палци на Бизу  и успех на тези, на които им предстои съвсем скоро  Peace !!!

Мирка, стискам палци всичко да е наред при тебе - като те четох в миналата тема, много ми домъчня  Sad !!!

Охххх....Всички имате някакви болки, контракции, а при мен нищо  Thinking Вече си мисля, че никога няма да родя  Sad А при това голямо бебче, което нося все си представях, че ще иска по скоро да излезе.

При мен положението е същото  Tired - освен огроооооооооооомния корем. Вече непознати по улицата се спират да ме питат дали не са близнаци  Twisted Evil . А пък за познатите да не говорим.

Общи условия

Активация на акаунт