Шоколадово-бананов кекс – много пухкав и приказно ароматен!

  • 129 590
  • 775
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 1 476
отивам за продукти  Mr. Green
Звучи много примамливо, а и след тези хубави коментари нямам и търпение вече  Laughing
Благодаря и за нагледния материал   bouquet

# 241
  • Мнения: 3 695
много вкусно изглежда  Peace ще трябва да се пробва

# 242
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Правих го преди няколко дни, стана страхотен - мекичък и много ароматен. Рецептата отива в "златния" ми фонд!
Благодаря на авторката!  bouquet

# 243
  • Мнения: 229
Poli 5 тортата я правих с подръчни материали нямам никакви помощни средства  с един по широк нож изглаждах ,но и аз останат горе долу доволна от резултата.

# 244
  • Мнения: 93
В неделя напавих кекса и се получи много добре  bouquet - ест. малко го загорих( поради неразбирателство с фурната Wink ). Но всички много го харесаха. Другият път ще сложа 1,5 банан, че сега малко не го усещах  и може би малко ром. Sunglasses
http://www.mypage.com/manage/d/72439-1/6okoladovo-bananov+keks.JPG и парче http://www.mypage.com/manage/d/72442-1/par4e+6-bk.JPG

# 245
  • Мнения: 2 726
svetlaibobo това е крема на Лео - голяма кофичка заквасена сметана + голяма кофичка течен шоколад,така го беше направила и Селма по напред в темата,и вътре и отгоре е този крем,аз добавям в крема и малко пудра захар,защото все усещам леко киселеещия вкус на заквасената сметана.

# 246
  • Мнения: 549
svetlaibobo това е крема на Лео - голяма кофичка заквасена сметана + голяма кофичка течен шоколад,така го беше направила и Селма по напред в темата,и вътре и отгоре е този крем,аз добавям в крема и малко пудра захар,защото все усещам леко киселеещия вкус на заквасената сметана.



Благодаря ти   bouquet.Ще го пробвам.

# 247
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Аркади,много добре ти изглежда кекса, майстор си  bouquet

# 248
  • сред люляците
  • Мнения: 767
Селма, ето ме и мен най-после в таз тема с отчет за кекса Hug

Ми какво да кажа - ти си го казала вече - пухкав и приказно ароматен!

Благодаря ти и за тази рецепта!  bouquet

# 249
  • Мнения: 7 424
  Илрай,кекса ти изглежда много хубаво! Grinning Кат' гледам,май не си имала проблеми с надигането и т.н..

# 250
  • Мнения: 4 496
Направих го този кекс, че откога му се каня... Mr. Green
Явно стана страхотен /аз не ядох/, но фактът, че остана само около 1/4, е красноречив.

Другият път и аз ще сложа допълнително още половин банан, за да е по-наситен вкуса!

Благодаря за рецептата!  bouquet

П.С. Не слагам снимки, понеже с телефона излизат ужасни! Tired

# 251
  • сред люляците
  • Мнения: 767
  Илрай,кекса ти изглежда много хубаво! Grinning Кат' гледам,май не си имала проблеми с надигането и т.н..

Благодаря! Проблеми не съм имала, но всъщност сложих два банана и 4 яйца. Иначе всичко както си беше по рецептата:peace:

# 252
  • Мнения: 2 444
Това ще ми е сладкиша за уикенда, надявам се да се получи, за да сложа снимка.

# 253
  • Мнения: 595
ммм . и аз го направих този кекс, но във вид на торта с крема на Лео. След като престои 2 дни става още по-убийствена шоколадова "напаст". Заради нея си развалих двумесечното дюканстване  Animal Pig
Ето я и нея

# 254
  • Мнения: 4 496
I r r a , какво е това бялото, с което си поръсила?  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт