Февруарки на отчет, трупат темички наред

  • 12 130
  • 303
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 821
Naiema, стискам ти силно палци тези NK-клетки да влезнат в норма след вливането!  Hug
Толо, успех и на теб!  Peace
Добре дошли на новите мами и лека бременност!  Grinning Много се радвам, че ще си имаме и близнаци! ЧЕСТИТО на мамите, които са видяли пола на бебчетата си!
Прити, това е адски гадно с  работодателите. Бори се, но ако се касае за малка сума, по-добре си гледай спокойствието.
Аз преди да забременея работех в една от най-големите банки в България. Наложи ми се два пъти през месец и половина да излизам в болнични, защото бях наистина болна и много зле.  Cry А тъпата ми шефка ми каза, че съм спекулирала и не съм била болна и ми звънеше постоянно по телефона.  ooooh! Тъй като ми предстоеше процедура ин-витро и пак трябваше да излизам в болнични, но този път за 1 месец, реших направо да напусна и да не си хабя нервите с идиоти.  Naughty Починах си малко преди процедурата и слава Богу, сега съм бременна и спокойна. Плащам си сама осигуровките, за да получавам някой слънчев ден майчинство, въпреки че досега сме дали страшно много пари за изследвания и процедури. Това е действителността в нашата мила татковина! Но парите не са всичко, НАЙ-ВАЖНОТО Е ДА ГУШНЕМ НАКРАЯ НАШИТЕ БЕБЧЕТА-ЖИВИ И ЗДРАВИ!  Grinning

# 241
  • София
  • Мнения: 83
Сега съм болничен до края на седмицата и ми е малко кофти не съм излизала почти никога.(около2седмици за това време)Работя вече във фирмата почти 5години.Имам чувството че без мен не могат да се справят. smile3516Все няма хорада работят не могат да направят това или онова.Кофти. AngryАз мога да отида например утре на работа, но ако се влоша ще стане по кофти,защото не може да се пие антибиотици.А пък струва ли си!Пия чай ивитамин С, смуча исламинт за гърлото.Температура вече нямам което е добре.Иска ми се по-бързо да идва декември. newsm53

# 242
  • Мнения: 3
здравейте
включвам се за малко.
Толо, Naiema с вас сме дано са добри резултатите.
^desika^ аз не съм се уточнила правилно дуфастона е до 20с.А за да не се натрупват хапчета с почти еднакви показания се изписват поотделно е поне при мен такова е лечението.дуфастона ми е изписан за задържане и за контракции и сега защото вече не се пие продължавам с магнерот.Моя грешка че съм написал че по принцип е така.Sorry.
Лека вечер мами   love001

# 243
  • Мнения: 239
Здравейте момичета!
Добре дошли на новите попълнения - вече загубих дирята колко станахме, дано някой брои   Grinning.
Дано ставаме все повече и повече.
Да се отчета, бях на ЖК и бебчето вече е 400 гр., и шашна лекарката като не спря да рита и да се върти във всички посоки. Ако исках да разбера дали е момче или момиче - нямаше шанс.
Аз вече го усещам как шава не само вътрешно, но и като си сложа ръката на корема. На моменти толкова силно ритва, че чак ме стряска и както си седя подскачам. Страхотно усещане  Grinning Пожелавам го на всички мами, които не са го изпитали още.
Иначе аз съм +4 кг. - за сега това е нормално, според един онлайн калкулатор.

Хайде лека вечер от мен и се пазете!  Hug

# 244
  • Мнения: 139
Привет Дами,

Аз писах преди 2 дни, но нещо не си виждам постинга, сигурно не се е публикувал.
Както и да е. И аз искам много да кърмя и се радвам, че имаме ветеранки сред нас, които да помагат на новобранките като мен Simple Smile.
Такива цици съм отпрала, че ще е жалко да си стоят само за красота, трябва да се папа...


Иначе днес, официално искам да ви съобщя, че бебо ме скъса от ритници преди 1 час. Бяхме в един магазин и аз бях седнала на един стол и както си седях, изведнъж нещо стана, в корема нещо почна да се движи да бълбука, да се бори, и като се почнаха едни ритничета, не бих казала че бяха много силни, но достатъчни за да усетя  Laughing, много беше сладко, изненадах се много.

На лекар съм чак след 3 седмици.

Стискам палци на Толо и Naiema Hug.

Това е от мен лека вечер на всичкиии Heart Eyes

# 245
  • Мнения: 1 796
Привет от мен,

да се похваля и аз, при нас ще идва розовият щъркел newsm68  261uu Доки каза 99 процента е момиче.
Днес не мога да спра да се усмихвам, иначе таткото, който твърдеше, че няма значение какво ще е, реагира с репликата ''Ами какво да направим'', сега се сърди, че се оплаках на всички, какви ги дрънка Mr. Green

Добре дошла на мама  vivi_mm   bouquet
Толо и naiema дано всичко при вас е наред Hug

# 246
  • Мнения: 89
Daya,разсмя ме вашият татко! Laughing
Добре дошла в отбора на тъщите!

# 247
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 782
Здравейте момичета ,как сте  Hug
Ние с мъжо току днес се завърнахме от Гърция.И веднага отидох на преглед -ще си имаме мома  newsm44 newsm44 newsm44 .
Много се радвам,всичко е ОК .Отивам да си оправям багажите и утре сутрин на закуска ще ви чета.Ще сложа и малко снимчици да гледате .
Лека нощ на всички и хубави сънища  Hug Hug Hug

# 248
  • Мнения: 80
Добро утро, мами.Как са палавите коремчета.
Моят корем като че ли вчера порасна повечко. Laughing
Днес сме при док.трябваше в понеделник, но вече не издържам. Embarassed, така че после ще пиша какво е положението.
zabche, daya9 -честити розови гащи.
Толо и naiema -стискам палци всичко да е  ОК.

Приятен ден на всички.

П.С Стискайте палци и аз да съ разбера какъв цвят ще са гащите.
  bouquet    Hug

# 249
  • Мнения: 3
добро утро коремчета,
zabche, daya9   честити розови гащи.Отбора на момичетата ни се увеличава.
larakroft1  почивай си мила,колегите трябва да се научат сами да си вършат  работата.
аз отивам да уча, лек и усмихнат ден коремчета smile3525  love001

# 250
  • Мнения: 89
Zabche,много се радвам на твоите новини!!Разкажи за Гърция-къде бяхте,какво те впечатли..ама подробно Wink
Zitka,чакаме вести и от теб и от Pretty!Дано само хубави вести донесете,че моите ми доидоха в повече..

# 251
  • Мнения: 1 796
zabche честити розови гащи и на теб Hug

zitka дано донесеш хубави вести Peace

Pretty теб ще те мисля цял ден, дано всичко е наред Praynig

# 252
  • Мнения: 649
Добро утро мамчета,

Daya Zabche честити ви розови гащурки  Hug
naiema и аз стискам палци и се надявам да си по-добре вече.

Момичета някои има ли информация какво става с Gall, вече взех да се притеснявам за нея. Не си спомням да е казвала, че ще излиза в отпуска, а и тя чакаше резултати от амнио. Надявам се всичко да е ок с нея и бебо.

И сега една молба- моля някои да ми препоръча стоматолог. От днес и аз влизам в отбора на мамите със стоматологични проблеми. Една поломба, която е доста голяма се е напукала и реших да я правя преди сама да падне, защото след две седмици заминавам за Испания и не ми се ще там да търча по зъболекари. А искам да проверя и с останалите зъби как е положението, че моите не са и от най-здравите, а нали сега сме още по-уязвими.

# 253
  • Варна
  • Мнения: 1 149
Здравейте! Добре дошла на новата мама vivi mm!
Толо, Naiema дано при вас всичка да е наред!
Честити розови гащи на Zabche и Daya9! Момите се увеличават. Наистина според мен повечето татковци казват, че няма значение пола на бебето, но тайничко си се надяват да е момче. Не че после съжаляват за момиченцата, но първата им реакция си е такава.

# 254
  • Мнения: 6
здравейте момичета,
пожелавам на всички лек последен работен ден от седмицата, само хубави новини и хубави емоции   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт