Нашите любими торти ... глазури, покрития и фигурки за тях 49

  • 31 648
  • 289
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 830
Здравейте!
И за да не е само запис,  уикенда правих пак кекс, без да го украсявам, защото се изяжда топъл още, после ги болят коремите. И по този повод разбрах, че тайно от мен ми викат: Кекс лейди.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 671
Момичета, благодаря за похвалите  Heart Eyes

Бадем, книгите да страхотни!

А аз съм в чуденка - в края на седмицата ще правя ловджийска торта  #Crazy сестра ми иска пушка и обстрелян дивеч  #Crazy  Shocked от вчера гледам картинки в Гугъл, ама нещо не ме вдъхновява особено  Crazy /ако не беше ме помолила сестра ми, никога не бих се хванала с такава тематика.../ Помагайте с подсказки за направата на пушката и обстреляния дивеч, моля!!!

# 17
  • Мнения: 4 358
Красимира - много хубав спомен от лятото Peace.Пъстра и весела торта.
Бадем - чудесни книги, а за погачата най много ми харесва първия вариант, но да има надпис Ели.
Петя - много апетитна тортичка тази с гроздето.Доста ги глезиш домашните Heart Eyes

# 18
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Руми, ето една идейка:


# 19
  • Мнения: 1 491
badem много са хубави всичките ти мини-тортички   bouquet  А за погачата и аз бих заложила на първата, като единствено "Ели" ще го направя в контрастен цвят, за да се вижда хубаво  Peace

# 20
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
... обстреляния дивеч, моля!!!

Не може ли дивеча да е жив?

Бадем супер пастички Simple Smile

# 21
  • Мнения: 1 600
На 14.09. е Кръстовден и мисля да направя тортата с рула за имения ден на мъжа ми. Като идеята е да я направя в петък следобед,защото ще пътуваме вечерта и искам като се приберем в неделя да е готова. Но се чудя дали да и направя и глазурата в петък или да я оставя за неделя по обед. newsm78
Някакви съвети?

# 22
  • Мнения: 2 185
Записвам се да не ви изпусна  Mr. Green

# 23
  • София
  • Мнения: 2 658
На 14.09. е Кръстовден и мисля да направя тортата с рула за имения ден на мъжа ми. Като идеята е да я направя в петък следобед,защото ще пътуваме вечерта и искам като се приберем в неделя да е готова. Но се чудя дали да и направя и глазурата в петък или да я оставя за неделя по обед. newsm78
Някакви съвети?
За тортата на Лео ли говориш? Аз не съм я правила никога с глазура, ти какво имаш предвид? Ако е шоколадова, си я направи в петък, за да си е стегнала добре.

# 24
  • Мнения: 1 600
На 14.09. е Кръстовден и мисля да направя тортата с рула за имения ден на мъжа ми. Като идеята е да я направя в петък следобед,защото ще пътуваме вечерта и искам като се приберем в неделя да е готова. Но се чудя дали да и направя и глазурата в петък или да я оставя за неделя по обед. newsm78
Някакви съвети?
За тортата на Лео ли говориш? Аз не съм я правила никога с глазура, ти какво имаш предвид? Ако е шоколадова, си я направи в петък, за да си е стегнала добре.

Точно за нея говоря, но на нас повече ни харесва със пудинг крем и сметана. И мисля отгоре да я залея с шоколадова глазура. Още не съм решила точно какво искам да направя. newsm78

# 25
  • Мнения: 1 965
Яяяяяяяяяяяя.....  Shocked! Димитрина се появила!!! Ами......  welcome welcome welcome.

# 26
  • Мнения: 668
Здравейте!
Както винаги сте на ниво всичките. Поздравления.

Искам да ви почерпя по случай годишнината ни с моя мил: днес стават цели 7г откакто се "бракувахме"  Wink Да ми е жив и здрав съпругът, още много години съвместен живот да прекараме, в разбирателство, любов и обградени от децата ни.  Heart Eyes

За съжаление толкова желаната торта на която се старах днес направо се разпадна, е кусахме си  я с лъжици, но ми развали настроението. Ето да се посмеете на моя провал:


и тук още една: http://images.thedragonbg.multiply.com/image/3/photos/3/500x500/ … mp;nmid=106553244

Мога да се успокоя, че поне на вкус беше добра, но по незнайни причини крема отказа да стегне в хладилника и като че ли още повече се втечни. Но това да му е.

П.П. Колкото до "злополучната" сватбена торта, се оказва че вървяла в пакета на сватбената агенция (от града), тъй че е ясна работата.... по тази причина не се знае и как от агенцията са оценили въпросното "произведение на сладкарското изкуство".  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 555
 Аз още се боря с "великолепната" си украса за една торта ,но май се оказва, че трябва да са две (готови за сряда) и тогава ще пусна снимки - за сега имам само готови розички от ММ
Това като запис, за да не ви изпусна  красотите  Flutter

# 28
  • Мнения: 326
да се запиша и аз с днешната ми "пробна" торта. Ще правя торта за приятелката на една приятелка  Crazy и сега правим пробно - или с рози или с маргаритки. Утре ще решим. Украсата само е сложена отгоре за снимката, тя също ще подлежи на обсъждане и разместване. Ето и снимките:


# 29
  • София
  • Мнения: 2 113
Ихха, Кони, това са суперски 2 варианта...Аз не мога да си избера....Само на втората нещо малко ми липсва отгоре - дали някоя произволно разположена сребриста перла, или сребристо листо (като панделката долу, виждам я сребриста)...С основата си се справила страхотно!

thedragonbg, Честита Годишнина! Да сте много щастливи заедно дълги години. Нека хубавите ви, сладки моменти заедно потекат като крема на тортичката и да ги гребете с лъжици:))))

badem, най ми допадна третата пастичка и първата книга - тя е просто чудесна и като цвят и като декорация...Simple Smile)))

Общи условия

Активация на акаунт