Отговори
# 240
  • Бургас
  • Мнения: 723
Момичета ,ма аз не виждам снимките на Енигма.
Някой друг да не ги вижда?

И да се отчета.Бях на ЖК,но само стандартно мерене и слушане на сърчицето.
Показах и последните изследвания и те са ОК.
Та засега сме добре и аз и бебока.

# 241
  • Мнения: 88
Момичета благодаря ви много за всички пожелания newsm51 txtloves  love001

# 242
  • Мнения: 217
Енигма, много са сладки покупките! Влюбих се в тази жилетчица и в едно боденце със слонче беше, а имаше и нещо като гащеризонче, което много ме грабна. Страхотни са!  Hug А тая превръзка направо ме уби Shocked! Верно ли ша ни требват такива чудеса!!!!????
Честит Рожден Ден на Шарийз newsm51
Честита годишнина на Мими! txtloves
Ех, това ми напомня, че в края на този месец ни е първата годишнина с мъжа ми... как лети времето!!! Чудя се какъв подарък да му направя Thinking.

Можеш да му купиш нещо бъзиклийско! Пуки бе пускала линкове към онлайн магазини с такива неща... Ето:
http://www.bezpanika.com/index.php?option=com_content&task=b … =0&Itemid=124
http://www.kuku-bg.com/products.php?pcatid=73&catid=73

Ама защо не правите секс бе!!! Е, вярно, че не е останало много място за "разходки", ама пък възползвайте се от хормоните! А пък в 9-ти месец си правете колкото си искайте (нека любимия си вземе малко отпуск Mr. Green)

Момичета ,ма аз не виждам снимките на Енигма.Някой друг да не ги вижда?

И да се отчета.Бях на ЖК,но само стандартно мерене и слушане на сърчицето.
Показах и последните изследвания и те са ОК.
Та засега сме добре и аз и бебока.


И аз не го намирам с този линк  Thinking
Неди, бебока бебок ли е или бебка? Бебка беше последно, нали?


# 243
  • София
  • Мнения: 1 476
jijibiji, zapovqdai http://www.snimka.bg/album.php?album_id=251280&pid=7499611  Simple Smile Имай предвид, че това е от по-елементарните има много, ама мнооооого други, така че навести магазинчето. Като застанеш точно пред входа на "Емилиян Станев" с граб и ще видиш прозорците на магазина отгоре Simple Smile

Наде, мерси много, ще намина утре сутрин да хвърля едно око  Hug
Неди, радвам се че сте добре с бебока
Между другото и аз не разбрах къде са снимките на Енигма?  newsm78



# 244
  • Бургас
  • Мнения: 723
Фиил ами доки каза бебка,но нашият татко е скептичен и каза:Като се роди ще разберем.
Такъв е откакто на наши приятели 7 пъти им казаха момче ,а се роди момиченце.

Та сега си говорям за бебока без да определяме пол.

А нали имаме и две имена избрани каквото и да дойде все е добре дошло.

# 245
  • Мнения: 899
8Eos8, бях прочела при септемврийките за притесненията ти, свързани с бебока. Сега ми звучиш поуспокоена. Всичко ще е наред  Hug
Фийл, Крис не се връзва с фамилията, но примерно Кристиан, а на галено Крис? Само че е по-длъжко от предпочитанията ти. Иначе Максим Ялнъзов ми звучи добре  Peace
Варненско Мими, много хубаво и резултатно съжителство имате - 10 години, 4 деца  Laughing. Още много по 10 ви пожелавам с много любов   bouquet!!!
Шарийз, честит рожден ден  hbday!!! Късмет, безброй усмивки и безоблачни дни!
Таня, ти и коритото ли ще дезинфекцираш? Не е ли малко прекалено? Все пак децата не могат да се изолират от заобикалящата ги среда. От педиатър съм чувала, че колкото повече дезинфекцираш около детето толкова по-трудно после възприема алергените на околната среда и страда от алергии по-често от връстниците си.
newsm10 newsm10 newsm10
Софко, пропуснах да споделя, че си много гот с тази рокля  Wink. Все се оплакваш от кг-те си, а си висока и аз не ги виждам, изглеждаш стройна и елегантна, поне доколкото е възможно в нашето състояние  Sunglasses

# 246
  • Мнения: 8
Е,то не беше биричка,винце сега и секс ,направо си стана доста развратна нашата темичка! JoyАма то е от хормоните да знаете ,не е от друго!Честита годишнина на Мими,много здрави да са цялото домочадие Hug.Аз днес си отпочивам от вчерашнонто тичане ама ме мързи и да пиша,посвърша нещо в къщи пък опъна кокали на диванчето,хапна ,прочета ви и пак отново Mr. Green,,голям кеф да разпологаш с много време за всичко!Отивам да разгледам и малко снимчици че нещо май пропуснах !

# 247
  • София
  • Мнения: 183
Снимките на Енигма са в октомврийския албум  Peace

# 248
  • Бургас
  • Мнения: 723
Майлили добре,че си ти Hug
Аз се пулих пулих  Shockedи не го видях.

Енигмичко страхотни нещица-Честито.

# 249
  • Мнения: 11 200
Цъф  bouquet

Не съм се загубила и не съм родила, момичета, но нямах какво съществено да добавя към приятните ви дискусии. Много съм заета, ходя още на работа, обучавам заместници, обяснявам се с партньори, довършваме обзавеждане и местене на новия апартамент, колата ми съвсем се скапа, което прави всички тия занимания по задръстена София неимоверно по-трудни.

Включвам се само защото прочетох една новина, от която съм потресена - една декемврийка е родила близначета в 24-а г.с.! Те са по 600-700 грама, дано се справят с живота - стискайте силно палци!

А иначе искам да поздравя всичките 30-40 "наши", с които вече прескочихме в 9-ия месец Simple Smile и да пожелая бодрост и кураж и на останалите!

Утре, живот и здраве, съм на лекар и ако има нещо интересно, пак ще пиша тия дни.


# 250
  • Мнения: 558
Фийл Ю, като заспи дребния ще погледна темата ти с имената... ама да се изкажа насляпо-
Филип на галено може и Фил- като млада имах слабост към това име заради вокала на "Пантера" Филип Анселмо, ама се скофти пича нещо  Mr. Green...
Марко си е библейско име, което в леко поевропейчен вариант може да стане Марк... Марк Ялнъзов звучи интересно според мен.

Ние за една бройка баткото да го кръстим Димму, на Димму Боргир... но все пак разума надделя и сега е Данни, ама се произнася Дени...

Крис също много ми харесва, но във варианта Кристиан, иначе ми звучи като съкратено, галено именце...

Помпите, предполагам всички са измислени, да могат да се стерилизират някак... дано не ми се налага да ползвам, щото е голяма бъзикня и загуба на време... поне за мен...
Авентския стерилизатор, ако не се лъжа беше измислен за 2 ръчни помпи, няколко шишета капачки и биби, доколкото имам спомен от моя.

Алис, от 53 килограмова вейка преди да се почнем с бременности и кърмене, сега съм 80 кила свинкя, с известен период в който бях 70... пречат ми като ходя бързо, бедрата ми се търкат едно в друго отвътре, креватната акробатика, въпреки, че я практикуваме редовно, с шкембака се е превърнала в нещо като упражнения за хипопотами, с охкане и прекъсвания поради сецвания тук и там  Mr. Green Stop... като пробвах да се сложа в дрехите, които съм си домъкнала от БГ преди да забременея успявам да си ги намъкна до колената, и имам усещането, че на гномче са принадлежали, а не на мен  Laughing Laughing Laughing спирам, щото повече се самосъжалявам и по- малко мисля и действам по въпроса Wink...

Последна редакция: ср, 10 сеп 2008, 18:28 от [sfkbfk]

# 251
  • Мнения: 42
feel_u, много благодаря за тия линкове! Мисля, че ще си харесам нещо от тук! Заведох го татито на лекар, мрънка, мрънка ама дойде. Малко се шаштиса като му каза дофтора "лягай тука да те преслушам", ама го понесе. Много мрази да го пипат и да се чувства безпомощен милия! Сега пак се е тръшнал на леглото и гледа тъпо, ама болничък ми е какво да го правя! А относно секса, аз вече съм споделяла де, ама много е страхлив, хич не ще да "рискува". Иначе не се лишава от моите ласки, даже си ги търси! Като му наложа вето и тогава може да ми се отвори парашута Joy, ама всеки път е мнооого трудно! Ама другия месец ша го заплаша, че няма да родя ако ме държи на сухо hahaha!
Между другото feel_u, на мен също ми харесва Максим Wink, поне няма гавраджийски умалителни! А и Лудия Макс и Денис Белята много ми допадат като комбинация  Joy!

# 252
  • Мнения: 3
Здравейте и от мен! Още една Октомврийка Simple Smile
Бих искала да попитам дали някой е ползвал количка Phil&Ted's и дали стават за зимата за новоредено. И по принцип,за да се ползва зимата, задължително ли е да има количката кош за новородено или е достатъчно да има напълно легнало положение на гръбчето. Вече се обърках а е време да реша и за количка! Simple Smile

# 253
  • Мнения: 817
Включвам се само защото прочетох една новина, от която съм потресена - една декемврийка е родила близначета в 24-а г.с.! Те са по 600-700 грама, дано се справят с живота - стискайте силно палци!

Леле, верно ли  Shocked Дано да всичко да е наред с мъничетата  Praynig

Успех утре на прегледа и пиши после все пак как е минало.

И аз утре съм на преглед и се надявам и при нас всичко да е ОК.

# 254
  • Мнения: 95
В 24-та седмица? Малеее!!! Имам пример за едно бебе, родено в 26 г.с., справи се с живота милото, сега майка му и татко му са най-щастливите хора на света, нищо че дължат на болницата $300 000 за престоя му там. Ама 24г.с. ми идва вече в повече... Дано се преборят!

За варненки, които се интересуват от Weleda. Видях, че има серията в Санита, но ме изненада факта, че консултантката там не я препоръча за новородено. Иначе се сдобих с техни мостри на мазило против стрии.  Whistling

Като каза 9-ти месец си погледнах линийката - и аз съм от "вашите", Параходче! Чак се стреснах.  Crazy
Огън служба не остана! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт