Клуб "Рошави, космати и с неподходящи гащи"

  • 37 340
  • 326
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 177
Че аз никога не съм имала комплектче гащи-сутиен  Grinning Все съм комбинирала различни.

Абе комплект - некомплект, важното е сутиенът да не е със силиконови презрамки, че направо ми бъркат в здравето тези гениални творения на модата Mr. Green

Пльосвам се в клуба. Рошав съм, с рошави вежди и рошава неприязън към мадами с изправени коси. Кракът ми никогаж не е стъпвал в козметичен салон. Е, във фризьорски стъпва чат-пат, колкото да изкара акъла на фризьорката и да я накара да се кръсти и да мълви "Боже, защо ме наказваш така!"
Срам ме е да си призная, че това лято ми мина еретичната мисъл да ходя на солариум, но слава богу, разумът надделя. Да живее бялата кожа! Grinning

# 16
  • Мнения: 2 099
И аз съм за този клуб явно.Откак родих второто се епилирам чат-пат.Да речем допускам известна растителност да избуи.Все пак трябва да стана в 6 преди да са се събудили 2 те и не смятам,че едни гладки крака го заслужават.За срам не нося сутиен.Нямам цици на които да го окача.Гръдната ми е 90 ,но то е гръбна.Едва ли и чашка А ще ми стане.Гащя нося само прашки различни цветове и материи,като бога ми не ги избирам час,според вида дантела.Обикновенно вземам по 4,5  бройки ако ми допадне модела.Не се гримирам.В редките случай когато се пробвам или забравям да гримирам едното око или се докарвам като травестит.Косата е средна дължина,боядисвам вкъщи.Нямам 2 часа да вися на фризьор.Обувки ниски и спортни,мокасини.Немога да ходя на ток а и ръста ми не позволява много отпускане на ток.Най-често по цял ден откарвам облечена в спортен екип с надежда като спят да потренирам.Според ССФ съм дебела.Теглото ми превишава 55 кг,а както знаем всичко над тях е трътла  Mr. Green
Дами забравих целулита.Аз имам,но вече само отзад малко по бузките.Умрете от яд вий целулитести.Обичам да пия.Пия по всяко време.За мене не е несъвместимо 10 сутринта и бира или винце.Пия бира от бутилката.Така обичам.
Не съм стъпвала в козметичен салон и не съм ходила да" ми правят кола маска на триъгълника"Мразя думата "триъгълник"Къв ъгълник бе,има си друго име тва!Крада чорапите на мъжа ми и ги обувам.Удобни са ми,широчки.Дамските се като ги изпереш и се свиват newsm78

Последна редакция: чт, 11 сеп 2008, 09:35 от Рибозом

# 17
  • Мнения: 4 806
Тук да внимаваме с дозата, ок? От това, дето чета тук се присещам за разни неща, дето обикновено не им обръщам внимание. Като стана дума за олющени лакове и аз оп! - се погледнах в ръцете. Моя си беше такъв. Намерих решение - просто вече съм без лак Simple Smile  Ползвам безцветен, щото най-малко си личи кога е за смяна. Вчера и за едно нанасяне не ми остана време.


# 18
  • Мнения: X
И аз съм фенка на лаковете в телесен цвят, имам чувството че така пръстите ми изглеждат по-дълги, пък и е по-лесно за поддържане. Понякога пък слагам само основа и готово.

# 19
  • Мнения: 31
Хм, рошавост - няма нужда да постигам с нещо, ми аз сутрин като стана (понеже имам коса за две глави, че и обемна с едни чупки и къдри) то всеки косъм е където му е удобно и най-често на горе. За гащи, прашки и кюлотки имам компекти, ама никога не ги носа на куп, то много ровене пада да са заедно. За лака за нокти е, грижа се, то и аз съм едно конте 2 часа пред огледало  babydust7 и кой знае каква промяна - няма, ама се хабя да се гримирам, вече рядко. За бонус имам една детска физиономия та... за сега помага. У-у-у, че се отплеснах  4470

# 20
  • Мнения: 621
Днеска съм на важна среща, шъ мъ гледат важни люде, по тоз повод съм гримирана и гладко сресана ... ми не намирам че съм много по-различна от вчера, само дето не ми е удобно на високите обувки  newsm78
Бе никой не казва, че ходи напрекъснато космат, кви са тези сливи за косми newsm78 Ама и като ми поникнат два косъма не тичам веднага при козметичката, все пак човек си и ма и приоритети и обезкосмяването не ми е жизнено важна функция  #Crazy

# 21
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
crazy chick ха добре завърнала се  Laughing

Затри се ти и ни се наложи да праим нов клуб  Mr. Green

Като гледам обаче май ще трябва да се оправдавам защо пиша в него  Twisted Evil
Сега за Лу и космите - НЕ си епилирам ръцете  (никой да не припада  Mr. Green ).
Космите на краката почнах да ги махам след 22та ми година, щот то нема и кво  Flutter
Не си изправям косата - тя си ми е права кат метла.
Но имам един грях - снощи бях гримирана (но се налагаше за пред важни люде, свързани с работата  ми). Надявам се да съм извинена  Rolling Eyes

Относно криенето на всякакви разкрасителни процедури от мъжете - това е един безкраен филм, в който вкараш ли се няма излизане. Имах една приятелка, която не смееше веждите да си оскубе без да се скрие от гаджето  Joy Добре де ами те като живееха в малка сбутана стаичка в Студентски град и той беше безработен?  Mr. Green
Та тя го молеше да иде в банята (1 на 2 метра ) и да я чака да се обезкосми.... няма да продължавам с разказа, че го докарва на трагикомедия  Sunglasses

# 22
  • София
  • Мнения: 358
Ох .. то кат се замисля .. през живота си комплекти бельо не съм имала .. освен 1-2 които са ми подарявали ... Naughty
Ма то и да имам ... едва ли бих ги съчетавала .... Грим слагам от сватба на сватба .... Thinking

За космите ... аз съм особен случай .. имам много и навсякъде  .. та за това полагам известни усилия ... макар че да и да са пораснали кат есенна ливада ... милото пак си ме иска и обича .... него растителността хич не го смущава  Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 139
Дами, обичам Ви. Heart Eyes
Моля Ви се, кажете, че сред Вас тук има динозавърки на по 28-30 години и нагоре, (простете за невъзпитанието), за да мога да покажа темичката на майка ми, която редовно ми чете лекция за това, че трябва, на тези мои години,  да излизам сресана от къщи и да се обличам "подобаващо". Усилията в тази насока не са ми по вкуса, ама хич.
Къпя се, винаги съм с чисти дрехи, обезкосмявам се (ако трябва да не съм Мис Космо Глоуб трябва това да го върша 24*7, как пък не) винаги съм парфюмирана и с маникюр, нали не е безобразно нагло да имам и аз местенце под слънцето?
Разбихте ми чувството за уникалност и неповторимост на тежкия ми случай  bouquet

# 24
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
И аз съм фенка на лаковете в телесен цвят, имам чувството че така пръстите ми изглеждат по-дълги, пък и е по-лесно за поддържане. Понякога пък слагам само основа и готово.
И аз Simple Smile Което не пречи да имам всякакви цветове лакове - обичам да ги купувам, някак...въпреки че много рядко слагам ярък лак на ръцете; краката са друго, там много обичам силен лак. Това лято обаче направих експеримент (за първи път от не знам колко години) - вместо старателно оформен (в домашни условия) педикюр с по-дълги лакирани нокти, ги оставих съвсем къси и гладко изпилени и без лак. Ми пак бяха хубави Grinning да не казвам колко по-удобно е, като няма кой знае каква поддръжка.

Сега за Лу и космите - НЕ си епилирам ръцете  (никой да не припада  Mr. Green ).
Аз ги махам по принцип, все пак. По-приятно ми е (на мен, мъжа ми се култивира с такъв вкус чак като почнах редовно да ги). Сега съм почерняла и космата откъм ръце обаче. С времето на махане на космите на ръцете те изтъняха и се разредиха - и сега откривам, че на малко по-черна кожа не стои толкова ужасно, колкото ми се вижда зимата, когато съм твърде бяла (а съм брюнетка, разбира се, което значи почти 99% наказание с тъмни косми). Стига толкова косми, че почнах между зъбите ги да чувствам чак.

Страда ли от орторексия рошавата, космата и с неподходящи гащи мацка?
Да, страдам Simple Smile Ако желание за здравословното балансирано хранене е болест, то болна съм. Далеч не успявам да се храня както бих искала, но да опитам нищо не ми пречи.

Моля Ви се, кажете, че сред Вас тук има динозавърки на по 28-30 години и нагоре, (простете за невъзпитанието), за да мога да покажа темичката на майка ми, която редовно ми чете лекция за това, че трябва, на тези мои години,  да излизам сресана от къщи и да се обличам "подобаващо". Усилията в тази насока не са ми по вкуса, ама хич.
Аз съм на 30, що Grinning Бабата на една приятелка я връщаше от вратата на 14-15 години, като тръгваше за училище. "Без червило? Как може, баба, винаги трябва да слагаш червило, преди да излезеш!"

Някой междувременно пробва ли коламаска на вежди, да каже как е?
Една позната преди време ми беше казала, че с лазерна епилация е разрешила проблема с общата вежда. Моите са също сключени, ако има кой да ги остави и мисълта все по-силно ме блазни... ми много ми е досадно да ги скубя Crossing Arms Минат се не минат няколко седмици и хоп - половин чело във вежди.

Как се отнася Клубът към избелването на зъби?

# 25
  • Мнения: 4 770
Селско ли, знаела съм си явно, защото рядко съчетавам дори налични комплекти гащи- сутиен. За ресането- едва ли има по- зле от мен- веднъж седмично, само на мокра коса. Който ме е виждал, перфектно ще ме разбере. Косми махам всякакви, ама направете компромис, пък.
   Ооо, не се притеснявай, има по-зле!  bowuu   Аз се реша максимум веднъж седмично (може и на десетина дни), естествено на мокро...  Laughing

# 26
  • Мнения: 743


Как се отнася Клубът към избелването на зъби?

Еееее, сега, не може рошави, космати, с неподходящи гащи пък с бели зъби Mr. Green

Аз гребен не ползвам, само след къпане.
Косми имам, не като да нямам, ама чат-пат ги махам, ей тъй от кумова срама.
Гащи подходящи нямам, не съм имала и май няма и да имам. А това така ме съкрушава ooooh!
А за лакираните нокти - бях си лакирала "ноктетата на крачетата" - изрязах си лака, но не го изтрих. За ръцете - те не знаят що е лак от 2 години. Ама не са се оплакали де Mr. Green

# 27
  • Мнения: 4 806
Аз, аз съм от динозавърките (36)! Моля, можеш да се възполаваш от мен. Не ми е жал.
Разбирам как се чувстваш! Загубата на чувството на уникалност можеш да компенсираш с чувствтото на споделеност. Понякога е по - живително Simple Smile

Следва лека изненада - само в междувеждието нямам космо-проблеми. Даже не съм се заглеждала. Не съм пробвала и със сигурност няма да пробвам кОла на веждите.

Таз година за сефте се лиших от космите по ръцете. Да си призная - не ми добави и милиминка щастие тази работа, но вече хванала се ... няма пускане от кръшното хоро. Малко са и не ми отнема повече от 4 минути на седмица. Престраших се поради наличие на нов епилатор, който ги прави нещата по-бързо (с цената на значително почервеняване, за което намерих лек - крем Бочко).

Моята орторексия не ми носи страдание. В този смисъл - не страдам, радвам и се, защото така ми е добре.

Избелването на зъбите - ако има някакъв домашен, ефикасен, без много време начин - моля да бъде споделено. Фен съм да се пробвам, защото - кафе, цигари и откровен мързел, са се запечатали доста трайно. Аз съм "за".

Апропо, това за търкането по 3минути 3 пъти на ден ... някой да успява да го спазва? Изглежда ми страшно. Това са 10минути, бре.

# 28
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Избелването на зъбите - ако има някакъв домашен, ефикасен, без много време начин - моля да бъде споделено. Фен съм да се пробвам, защото - кафе, цигари и откровен мързел, са се запечатали доста трайно. Аз съм "за".

Апропо, това за търкането по 3минути 3 пъти на ден ... някой да успява да го спазва? Изглежда ми страшно. Това са 10минути, бре.
Аз едни лепенки имам, сестра ми ми ги донесе от щатско преди 2 години. С тях в домашна обстановка си беше избелила чувствително зъбите преди сватбата си. Пробвах ги и аз, но не успях да ги ползвам според указанията. Те са с гел, като този, който ползват зъболекарите. 2х30 минути дневно трябваше да се носят, но от гела почнаха да ме болят зъбите и да стават чувствителни. Почнах да ги слагам само 1х15 минути дневно, но после се разсеях и така си и останах с недоизбелени зъби... стоят ми в шкафа, може тези дни пак да се лепна. Зъболекарката ми каза, че за 200 лв може да ми ги избели - леля ми си избели нейните и ефектът е видим.
Иначе с Елгидиум се мих по едно време и имаше забележим ефект. Холивудски не станаха, но все пак чувствителна разлика видях. Не при всеки действа обаче.
Какви ти три минути, това не го мога. 60 секунди ми е максимумът, два пъти дневно. Виж, детето бих искала да науча да ги мие по-дълго. Верно, че още са й млечни и съвсем здрави, но не ми се вярва някой да успява да си измие зъбите за 10 секунди.

# 29
  • Мнения: 3 205
... Бабата на една приятелка я връщаше от вратата на 14-15 години, като тръгваше за училище. "Без червило? Как може, баба, винаги трябва да слагаш червило, преди да излезеш!"

Някой междувременно пробва ли коламаска на вежди, да каже как е?
Една позната преди време ми беше казала, че с лазерна епилация е разрешила проблема с общата вежда. Моите са също сключени, ако има кой да ги остави и мисълта все по-силно ме блазни... ми много ми е досадно да ги скубя Crossing Arms Минат се не минат няколко седмици и хоп - половин чело във вежди.

Как се отнася Клубът към избелването на зъби?

Аз ако имах такава баба, досега щеше да е умряла от ужас, горката. Няколко милиона пъти.

Коламаска не съм пробвала, ама моята средна вежда самоизчезна след няколко пъти скубане в пубертета. Тъй че съвет от първа ръка, освен "бъди упорита", не мога да дам.

Избелването - на мен ми е достатъчно да ми се маха зъбния камък от време на време. Всъщност, махам го веднъж годишно (последния път новият ми тогава зъболекар ме попита дали някога е махан  Blush ), но открих мързелив начин и за това. Почивка в Сандански. Една седмица е достатъчно, само трябва да се наливате упорито с тамошната вода. Сам си пада. На хората от Сандански сигурно не им се налага да посещават зъболекар по този повод. Замислих се сериозно дали да не се преместя там.

Орторексия няма да имам още поне 5-6 месеца. Използвам повода да се тъпча здраво с шоколад Милка с диня и Мартини. Щом съм щастлива, значи съм и красива.

Общи условия

Активация на акаунт