Дните до НОЕМВРИ аз броя, искам бебе да държа в ръка!

  • 11 359
  • 286
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 5
 Валя не се ебавай със старото Simple Smile)) Аз като ходя на консултация всеки път ми пишат нещо докато докторката гледа на Видеозона акушерката пише.   bouquet

# 61
  • Мнения: 24
Здрасти мами - аз съм пред дилема - имаме в къщи една страхотна персийска маца - много добро коте - цялата рода дава зор да я подарим на някой заради беба newsm78 Аз обаче много си я бичам и неща да я давам току тъй - от др страна пуска доста космалак гадюхата - охххх не знам какво да правя Sad
Дайдте съвет Praynig

# 62
  • Мнения: 33
Привет и от нас с бубата Hug Колко е било хубаво да се излежава човек до късно  Mr. Green Ама си го заслужих. Вчера при зъбаря беше кофти. Извади ми зъбчето и сега ми е гадно. Но като си знам зъбаците, колко са проблемни се смея, че едно бебче = едно зъбче и аз съм напред  Mr. Green Но ще ми мине , що е за бебо  newsm03
DeeDee76 бодитата са много сладурски, направо се разтапям от кеф като видя бебешки дрешки Mr. Green
С бебо стискаме палци на Мишката и Вита за прегледите днес и после ги чакаме да се отчетат Hug
Djindjari браво за прегледа и най-вече за сините Ви гащурки  bouquet
Денчо бързо да се оправиш и да разкараш тоя вирус Hug Hug
Рози по приказна среща от това не може да има Heart Eyes Радвам се, че бебе се е обърнала и ти си се успокоила  bouquet
Приятен ден от нас   love001

 

# 63
  • София
  • Мнения: 167
SASA,намигни поне да знам, че ще се оправдаваш с бебето, че вече се наспиваш по-бързо  hahaha
Денчо, и аз имам един черен дзвер вкъщи, не е с дълъг косъм но навсякъде има черни косми, сменя май непрекъснато козината. Но няма да го махам, нямам и на кой да го дам ама и ми е жал. Изолирам хола и ще си ходи само в кухнята, банята и на балкона. Другата година дано сме в по-голямо жилище ще му направя собствена стая Mr. Green
 А по въпроса за китките, наистина ли е вредно за бебока??? И аз имам 4,5 в стаята, лошото е че всички останали са на балкона, а не могат да презимуват там?????
рени и ние сме с климатик, но таткото го изнамери някакъв супер модел само не може да гледа бебето всичко друго прави сам  Mr. Green Пречиствал въздуха, събира прах итн....колко е вярно ще се види скоро.

На мен не са ми мерили корема, само си диктуват размерите на бебчото може и нещо друго, но тогава съм зяпнала в монитора и не ги слушам Mr. Green
Аз все още държа за нормалното раждане, още повече е бебка се обърна в правилно положение....само че все повече ме хваща шубето #Crazy

Момичета, имам проблем със съседите, кажете вие какво мислите по въпроса? До входа имаме заден вход за зареждане на Фантастико над вратата са си сложили ламарина като навес. Тялото на климатика ни есе пада точно отгоре, ние сме на 4 ет. Съседите под нас се оплакват, че като капе от климатика върху ламарината те не можели да спят. Аз какво мога да направя? Да помоля Фантастико да си смени ламарината с друг материал????

# 64
  • Мнения: 57
Запис и от мен в новата тема
Честито на всички за хубавите резултати и стискам палци на останалите,които днес са на прегледи.
Аз все нямам време да снимам мойте покупки за бебо и да ги кача,но скоро ще е ,обещавам
Темичка-съжалявам за зъбчето,ама в името на бебо си заслужава
На мен на ЖК също не са ми мерели корема и тн,само кг и кръвно,но следващият път ще попитам
Лек и прохладен ден  bouquet

# 65
  • София
  • Мнения: 218
Здравейте мацки  Hug
И аз нещо се шашнах от новината, че ще дойде бебчо по-рано от предвиденото, т.е. началото на ноември, а не края, но пък това още не е сигурно, засиви как наддава. И пожене съм много назад с покупките, казах на мъжо че началото октомври сме на пазар. Е количка имаме вече, взех си я втора употреба, от една мама в продавалника и много ми харесва. На Casualplay e, Т5 със зимен кош. В началото бях предубедена за количка втора употреба, при положение, че дори майка ми ще даде парите за нея, и беше отделила добра сума. Но като размислих малко, разгледах доста и видях тази количка, не съжалявам за решението си.  Купила съм също така от продавалника едно якенце, ескимосче, и три гащеризончета, но всичките са от 3 до 6 месеца. за новородено нищо си нямам. Така че ще ходя по магазините за плюшени гащеризона и другите сладурски работи. Ама как нямам търпение само.
За креватчето ще сме със Съни на Дибо, цвят бреза.  За матрак мислим да е кокосовия, и също така предлагат едни повивалници, които са от материала, от който е изработено креватчето, големи и тежки, но жената от магазина каза, че те се слагат върху креватчето и не се махат, до към 6-7 месец и изглеждат наистина стабилно. Да похваля и консултантката от магазина на Дибо на  Сливница - наистина много компетентна жена.
valya_76_08 аз мисля, че ти заедно със съседите ти трябва да отидете при тези от Фантастико, и ад ги помолите да сменят ламарината, въпреки че реално незнам какво друго могат да използват, което да не шуми толкова. И при нас така капе върху нашата ламарина, от климатика на съседите, но какво са виновни хората, да не си слагат климатик ли. Свиква се, като живеем в блокове сме длъжни по едни или друг начин да се търпим. Най - голямата ми мечта е някой ден да се преместя в къщичка, би било страхотно Praynig
От списъка имам да купувам толкова много неща, че свят да ми се завие.

# 66
  • София
  • Мнения: 70
aleksa_sm а тези креватчета, които са легло-люлка не са ли по-добри? Като примерно George на Дибо.... ? Thinking

# 67
  • Мнения: 690
Iveto 11, аз бебефона съм го вземала преди 3 години, та цената може и да се е качила, ама чак пък над 100 лв  newsm78 Трябва да има и по-евтин вариант.

Лика Д, това което попълват всеки пък е картона. Обменната карта се попълва 45 дни преди раждането или като влезеш в 9 месец (забравих кога точно  Embarassed) и то еднократно с резултатите от изследванията за хепатит, спин, сифилис, кръвна група, термин... Тя се носи при раждането и като родиш ти попълват дата, размери на бебчо... После се дава на педито.

Рени 79, и аз знам, че по принцип не е хубаво да гледаш много цветя в стаята, където се спи.За бебто са вредни особено цъвтящите, защото летят от тичинките и прашеца и могат да предизвикат алергии. Аз в спалнята имам само едно малко за разкош  Mr. Green

За домашните любимци съм чела (А и на една лекция от "9 месеца" казаха), че не хубаво да се гледат в една къща с бебе, дори да не влизат в стаята на бебето. Знам обаче колко е трудно да се разделиш с животинаката дето ти е правила компания години наред  Cry Ако имате вариант дайте ги за известно време на близки да ги гледат, пък като поотрасне малко бебето си ги вземете.

Валя, а защо не изведете маркуч някъде по-настрани и да капе след ламарината  newsm78 Иначе съседите ти ги разбирам, защото и аз съм така - бръмчи ли ми или тропа ли ми нещо не мога да мигна  ooooh!

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 130
Мами, някоя от вас работи ли на "Илиенци"? Имам питане продават ли там спални комплекти с картинки и горе-долу къде? Цялата работа е, че обещах на племенницата ми (тя ще бъде 2-ри клас) да и купя подарък за 15-ти септември! Детето обаче хич не е глупаво и си избрало спален комплект с принцесите Уинкс или някаква такава дивотия и аз нали съм с бременен мозък и обещах, че ще и го купя, ама се оказа, че най-евтиния такъв комплект в Бургас е на скромната сума от 92лв - долен чаршаф, плик и 1 калъфка (не е сатенен), та хич не ми се дават такива суми за глупости а и ще идвам за 2 дни до София на 18-19! В тази връзка някоя мама не иска ли да пием кафе? Аз съм до "Била", която е до х-л "Форум" (бившият х-л""Славия")! Hug

# 69
  • София
  • Мнения: 218
elleee честно казано незнам дали не е по-добро, но определено не ми хареса. Люлката е мъничка и плитка, а някъде бях чела, че те бебчетата вече като почвали да се изправят, лесно се преобръщат и падат. Тя жената обясни, за това кеватче, но аз честно казано не слушах, но мисля че не можеше да се трансформира като Съни, т.е. да стане по дълбоко. Трансформира се вече като креватче за по-голямо дете. Скирнчето, което е заедно с креватчето е  много малко, просто не си заслужава. Но казвам пак, че това е мое мнение и може би някоя по -компетентна мама да каже за креватчето. На мен в интерес на истината най ми хареса Маргото, много е сладурско. Също така ми хареса и това  http://mebel-gen.911.bg/mebel-gen/pi/gal_b_monika_chJ.JPG , на фирма Джен мебел - http://mebel-gen.911.bg/a2/firm.asp?id=4896 ,но за нашата спалня е доста голямо. Те са и по-скъпи мисля тези легълца.

# 70
  • Мнения: 690
DeeDee76, тея комплектчета в София са между 65-75 лева, та може и да спестиш някой лев  Laughing И аз съм обещала такъв със спайдърмен или коли на сина ми, ама  Crazy Иначе ги има във мебелните магазини, в Джъмбо (на теб ще тие удобно - на бул. България е), а и там има почти всичко за бебто, детето и дома... Може да наместиш разликата в цените  Mr. Green

# 71
  • София
  • Мнения: 70
aleksa_sm мерси за информацията Simple Smile аз само веднъж бях ходила да ги разглеждам и първата мисъл беше "яяя, супер, с люлка Simple Smile поне няма да друсам на ръце"  Laughing  сигурно като тръгна да си избирам ще падне голямо лутане и чудене  Thinking

# 72
  • София
  • Мнения: 2 009
DeeDee76, аз работя на Илиенци. В МОЛ Илиенци има щанд, където продават всякакви неща на Уинкс, но съвсем не са по-евтини. Всичко, което е с известни анимационни герои е бая скъпичко. Иначе ако идваш към Илиенци мини да пием кафе.

За домашните любимци питах доки. Той каза, че няма проблем стига да не са в една стая. А и моя дзвер няма кой да го гледа. Имам много мила питбулка, но уви вида и е респектиращ. Викнах и ветеринаря да я прегледа и той каза да я обезпаразитявам на 2 месеца, вместо на 3. Иначе си е с паспорт, ваксини,  антипаразитна каишка и т.н.

# 73
  • Мнения: 14
Здравейте и от нас,мами.
Сега говорих с моя лекар за резултатите от изследванията ми.Хемоглобина ми е нисък и имам албумин в урината.В понеделник пак ме вика да пусне контролни изследвания.
И бебка не се е обърнала и още си стои напречно на корема ми.Нещо започвам да сдавам багажа и ...

# 74
  • София
  • Мнения: 167
Честно да ви кажа, малко се раздразних за тази ламарина, защото са говорили с мъжа ми да удължат маркуча и да капе извън ламарината. Той им е казал, че няма никакъв проблем. А сутринта имаше бележка в асансьора да си преместим климатика, че не можели да спят. Но ме притеснява, че сме под наем и ще тормозят хазяина. А всъщност ламарината е на нивото на първия етаж. Като вали дъжд и капе по ламарините на всички навеси или ламаринени первази, какво правят? Обаждат се да помолят да не вали нощем????

Почвам да ви завиждам, на тези на които бебетата растат по-бързо. Ние си отговаряме на седмиците и сигурно ще си чакаме датата.... Hug

shemesh, защо сдаваш багажа? Хубаво е че са ти пуснали навреме изследвания и знаят какви мерки да вземат за да сте добре с бебка. А за обръщането и мен една ме беше шашнала, че ако бебето не се обърне до 30 г.с така щяло да си остане. Акушерките казаха, че бебето може да се обърне и в последния момент, няма определено време, а и още има място да се върти. Hug Стискаме палци!!!!

Общи условия

Активация на акаунт