Какво знаят съседите за вас?

  • 4 063
  • 83
  •   1
Отговори
# 15
  • Провинция
  • Мнения: 509
В нашия блок всички се знаем.Какво знаят и какво не за нас комшийте не ми пука.Нали се сещатете,че те могата да "знаят много неща" ама колко са верни е друг въпрос.

# 16
  • Мнения: 2 388
 Simple Smile Лиска, смешно е, но понякога е досадно.
Аз например всяка сутрин, като стана пускам пердетата, за да не напича вкъщи.
Онзи ден съм забравила.Цял следобед ме питаха защо.
Един път услужлива съседка беше извикала полиция, за да ме спаси от домашно насилие
( приятелят ми ме разтриваше ).

# 17
  • Мнения: 4 435
Simple Smile Лиска, смешно е, но понякога е досадно.
Аз например всяка сутрин, като стана пускам пердетата, за да не напича вкъщи.
Онзи ден съм забравила.Цял следобед ме питаха защо.
Един път услужлива съседка беше извикала полиция, за да ме спаси от домашно насилие
( приятелят ми ме разтриваше ).

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 18
  • Мнения: 824
Лиска ме подсеща,че преди няколко години като живеехме на квартира,бабата от долният етаж усложливо ми каза,че познава майстор-дърводелец,който можел да поправи спалнята ни. Crazy

# 19
  • Мнения: 3 423
Съседите винаги са услужливи, когато
си с бан, например, да се вършеш към
техния интернет. Или пък ти трябва я
принтер, я брашно, я бормашина или
друго нещо... Важно е да се подкрепяме.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Ами живеем тук от 13 години. За наш късмет сестра ми преди единадесет се загажи и после ожени за единия съсед. Оказа се, че всички съседи са/или са били/  колеги от заводите из Девня, заедно са настанени във входа, после заедно са си накупили къщи в едно съседно село и си знаят и кътните зъби. След загажването на систъра знаеха и нашите кътни зъби. Общо взето входа е пълен с млади хора/родителите се поизнесоха/ и се познаваме добре- гледаме си заедно децата, половината кумуваха на другата половина- веселба е. И няма как- почти всичко се знае  Laughing.

# 21
  • Мнения: 25 633
Оооо, комшията е по-близък и от роднината! Стара народна мъдрост е това и много вярна.
На него можеш да разчиташ за всичко - даже и дете да ти направи.  Hug

# 22
  • Мнения: 824
Пал,интересна ми е развръзката след включването на полицията в спасителната акция!

# 23
  • Мнения: 3 405
Съседите винаги са услужливи, когато
си с бан, например, да се вършеш към
техния интернет. Или пък ти трябва я
принтер, я брашно, я бормашина или
друго нещо... Важно е да се подкрепяме.

Tова са съседните на нашите. Те дори не звънят като влизат, а вратите не са заключени.
Нашите съседи не ги познавам.

# 24
  • Мнения: 824
Да,имахме и ние такива съседи като бях малка.Звънят на врата с "нашият"сигнал и направо влизат.Тогава вратата винаги беше отключена.

# 25
  • Мнения: 5 370
Абсолютна алиенация е при нас, дет се вика. Здравей-здрасти, ако се срещнем. 60-70% са над 50 години, има 3 апартамента само с квартиранти. С едните се разправях много сериозно, защото в редките случаи, в които ми се е случвало да оставам да се гледаме с детето, между 2 и 4 така дънят музика, че кънтеше на 4-ти етаж от първия!!!! Слязох и изръмжах без никакви условности и увещания, заплаших, че ще говоря с хазаина им. Резултат имаше.

# 26
  • Мнения: 871
Андж, съседите не са това, което бяха Heart Eyes
Даже разбрах наскоро, че комшията срещу нашата врата чака бебе, а жена му е в 9-ия ooooh! Как така избута 9 месеца не разбрах Crazy

# 27
Kофти е, че вече никой с никого не се съобразява. От 14 до 16 часа се пази тишина, но никой не го спазва това.
Иначе рядко със съседите имам проблеми. Не знам какво си мислят за мен. Слушам всякаква музика  Laughing
П.С. Детето е много талантливо.
От 14 до 16 часа се пази тишина само в събота и неделя!
Аз нямам никаква идея какво знаят моите за мен...

# 28
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Комшиите ми нови знаят всичко за мен, цялата родова история, неща, които и аз не знам  ... едно , защото половината са ми роднини и второ, че другата половина живеят там от времето , когато баща ми е бил малък

# 29
  • Мнения: 3 091
Реплика от съседка за друга съседка: "А, тя носеше две торби. Сигурно е на вилата."

от съседите се знаят много и най-вече страшно невероятни неща, за които ние дори не подозираме!

на будните съседки в напреднала възраст аз им казвам "Гестапо". В центъра беше пълно. На новото място още не съм ориентирана в обстановката.

Общи условия

Активация на акаунт