Какво знаят съседите за вас?

  • 4 071
  • 83
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 753
Забавна тема Laughing.
Нашите съседи знаят, че сме младо сем-во с едно дете. Постно ама само това Rolling Eyes

# 76
  • York
  • Мнения: 826
Нашите съседи все още не могат да разберат от кой град сме,караме кола с добрички номер, до скоро аз карах кола с пловдивски номер, а често варненски коли се отбиват. Наскоро любопитката до нас ме попита, явно не издържа. Simple Smile
Не знаят много за нас (все още не сме се нанесли), но пък за сметка на това ни обвиняват, че вдигаме шум преди 8 сутринта и след 10 вечерта, когато въбще не сме там. Simple Smile Явно си мислят, че сме единствените производители на шум във входа.  Mr. Green
Като цяло гледаме да се съобразяваме и се поздравяваме с някои от по младите съседи.

# 77
  • Мнения: 940
Ние наскоро се преместихме на ново място, в къща. Съседите почти нищо не знаят за нас, защото не са много дружелюбни, и точно с такива хора не обичам да си споделям. Мислят си разни неща, които изобщо не са истина. Гледам да ги поздравявам, но наскоро едните ни обвиниха, че сме им отровили кучето (???????).
Иначе любопитстват, но не много засега. Има и такива, които постоянно ни наблюдават през прозорците, защото все още сме им интересни Simple Smile За повечето съседи съм "булката", "жена му" и подобни. Просто им е трудно да ми запомнят името, знам ли. Или просто не са се напънали.
Смях се на wireless-a по-долу, и при нас има 6 незаключени мрежи, които редовно ме спасяват когато ми спре нета. Аз ги знам на кого са, но си трайкам. Нашата е заключена и скрита, за всеки случай Simple Smile
Много искам да съм близка със съседите си, затова си купихме и къща, но явно не ни е било писано. Нямаме общи интереси.

# 78
  • Мнения: 5 940
Убедени са, че знаят всичко.
Знаят ни имената, професиите. Знаят какво пием, какво ядем. Какво слушаме, какво четем. Кой готви и защо той. Знаят как простирам и кога. Часът на изхвърляне на боклука. Отиването ни на почивка, завръщането. Кога излизаме с детето на разходка, кога се връщаме. Кога малкият спи. Кога съпругът ми отива на работа и кога е вкъщи, кога е в командировка.
Знаят, че мъжът ми се занимава с детето след работа, което пък се отчита като мързелива жена или мъж без работа и без мъжки къщни занимания.
Знаят, че у нас непрекъснато има гости, което се тълкува "тия затова няма скоро да си сложат от оная, модерната дограмата".

# 79
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 848
Re: Какво знаят съседите за вас?

доста работи  Tired.

# 80
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Някой от настоящите ми съседи сигурно си мислят, че съм цербера на блока..
Понеже лятото по време на ремонти, винаги рзбирам къде точно се пробива с бормашината точно в обедната почивка и целият 14 етажен блок кънти, със съседа над нас около година не се поздравявахме, след като 5 пъти го молих да намалят музиката и в 4 сутринта извиках полиция.
В София живях в малка кооперация с доста възрастни хора и там съседката винаги ме изпращаше и посрещаше на прозореца  Crazy Дори и когато се прибирах след купон в малките часове...

# 81
  • Мнения: 363
Ние нямаме съседи Mr. Green
Но докато живеех при нашите не съм се съобразявала с тях. През деня всеки е на работа, а вечер се събирахме пред къщата всички и си говорехме до късно. Хубаво си беше и тогава. Явно  сме случили на рода и комшии.
Сега дори ми липсват.

# 82
  • Мнения: 17 546
Нищо не знаят! Мислят си само, че знаят. Интерпретират това, което виждат както на тях им е угодно, защото няма как да знаят подробности. Давам доста материал за клюки (който всъщност е буквално "това, което виждаш не е това което си мислиш") , но никой не ми е казал и дума до сега. Само гледат многозначително, но пък аз съм учтива и казвам "Добър ден" като са все по пейките и посрещат и изпращат всички наред. Няма как да не направят и те някаква учтива гримаса в отговор на моята любезност. А пък за мъжа ми да не говорим. От него направо ти е страх! А защо!?

# 83
При нас пред блока  вече  не са само с една пейка  с циментирани крака ,а с няколко.Имат си и маса  -също със  циментирани за земята крака,за да  не им я задигнат .Оградиха си седянката  с едни стари гуми ,напълнени с цветя,защото някои  като даваха с колите си  на заден ,за да се измъкнат от  района ни,им навлизаха в  зоната .

Изобщо създават си удобства с времето,а и  започнаха да си хранят внуците там,за да не изтърват какво става . Много често си говорят през терасите. Биг Брадър ряпа да яде.Какво знаят за мен  не знам и не ме бърка.Мога само да гадая от едно " Добър ден" с половин уста от моя милост на какви вариации  от тях е достатъчно.

Общи условия

Активация на акаунт