Какво знаят съседите за вас?

  • 4 070
  • 83
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 370
От 14 до 16 часа се пази тишина само в събота и неделя!
Аз нямам никаква идея какво знаят моите за мен...

Тц, не е верно това, че е само за събота и неделя. Прочети си пак правилника за реда във входа.

# 31
  • Мнения: 4 916
От 14 до 16 часа се пази тишина само в събота и неделя!
Аз нямам никаква идея какво знаят моите за мен...

Тц, не е верно това, че е само за събота и неделя. Прочети си пак правилника за реда във входа.


Или наредбата на общината.

# 32
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 468
От 14 до 16 часа се пази тишина само в събота и неделя!
Аз нямам никаква идея какво знаят моите за мен...

Тц, не е верно това, че е само за събота и неделя. Прочети си пак правилника за реда във входа.


Естествено, че не е вярно.

# 33
  • Мнения: 2 388
Пал,интересна ми е развръзката след включването на полицията в спасителната акция!

Приятелят ми потъна в земята от срам ( отскоро бяхме заедно и не познаваше никой още от блока).
Полицаите се спобутваха и едвам сдържаха смеха си.
Съседката се извини с половин уста и каза, че все пак е добре, че се е намесила, защото наистина е можело да ме бие, Каза също, че не е виновна, ама бил имал много подозрителна физономия. Confused

# 34
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
Всичко! Та даже и неща дето аз самата не ги знам!
Преди около половин година се наложи да се изнесем от нашата къща и да отидем при майка ми. Мъжът ми ходеше у нас от време на време, а аз почти не се мярках там. Съседският коментар: "Тя си взе детето и го остави" Mr. Green
Коментарът към днешна дата, вече завърнали се у дома: "Леле тая и майка й не можа да я изтърпи.  hahaha Горкото момче"
Та такива ми ти работи. Всичко знаят хората, не е като да не знаят.

# 35
  • Мнения: 3 016
Каквото искат това да знаят. Изобщо не ме интересуват. Вече не се съобразявам с хорското мнение.

# 36
  • Мнения: X
По принцип малко ме вълнува какво си мислят тези, които си мислят, че знаят нещо. Тези, които е трябвало, са научили каквото трябва. Не сме шумни, почистваме след себе си и си плащаме необходимите такси, помагаме с каквото можем за поддръжката на входа. Мисля, че това е достатъчно, за да живеем в мир и разбирателство.

# 37
  • Мнения: 8 999
Никога не съм ги питала какво знаят за нас. Аз лично почти нищо не знам за тях, но и не ме интересува.
Със сигурност обаче съседите в предишното ни жилище знаеха, че малтретираме сина си. Той така драматично се дереше всяка вечер в банята докато му миех косата,  че се учудвам че не повикаха служители от нещо си там за защита на децата. Явно бяха много дискретни хора.

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Ами  то в нашата кооперация сме общо 6 апартамента. Едните съседи са чисто новички. Така че едва ли знаят много за мен, но мъжа ми живее тук от 2 годишна възраст - познават го, помнят го от хлапе. А тези които са на нашия етаж и са най-близо до нашата възраст знаят доста и за нас и за китките ми,които поливат когато сме на почивка. Както и ние знаем за техните и за навиците и вкусовете на котката им Laughing.

# 39
  • Мнения: 17 409
Схемата с девненските блокове ми е повече от ясна, живях 25г в такъв. Всичко се знае за всеки. Отидох на друго място, и тука е клюкня не по- малка. Седиш си в градинката и отгоре ти се сипе инфо/без да си се интересувал/ за хора не само от входа и блока, но и от квартала Simple Smile
Че и мен не ме бяха усетили, че съм бременна почти до 9м с първото дете/беше зима/. Що, трябваше ли? Mr. Green

Последна редакция: нд, 14 сеп 2008, 16:43 от Дренка

# 40
  • Мнения: 502
     Ама че глупави закони-тишина само от 14 до 16 часа! Ами ако бебето заспи по-рано или по-късно-какво,да го събуждаме?
В наше село всичко се знае,за всеки. Не само съседите,тръгваш по улицата и на всяка крачка те спират познати:"Здрасти!Майкати защо не я виждам напоследък?","Кога си дойдохте от морето?","Обрахте ли лозето?","Детето защо не е на градина?","Понапълняла си нещо! "ooooh!

# 41
  • Мнения: 4 434
За мен почти нищо не знаят
Знаят,че имаме едно дете
Само на здравей и т'ва е Peace

# 42
  • Мнения: 7 167
Задължението за пазене на тишина - само в делничните дни е от 14 до 16 ч.
А през почивните - през целия ден Simple Smile

В началото на лятото детето ми беше в Бургас, а мъжът ми на риболов.
Аз сама - защото съм на работа. Комшиите направо щяха да се побъркат от любопитство..
Същевременно станаха много бдителни, какво се случва с мен, кога излизам, в колко се прибирам и др. Simple Smile

# 43
  • Мнения: 11 018
За половинката ми знаят доста неща, за мен почти нищо.
Съседката от апартамента срещу нас дори не подозираше, че ходех на работа преди да изляза по майчинство, макар че ме виждаше да излизам сутрин рано и да се прибирам вечер след 19 ч. Mr. Green А когато се сдобих със собствена кола, първите 2 месеца много хора не знаеха чия е и няколко пъти ни информираха, че някакъв непознат е паркирал пред нашия гараж. Wink
Аз за тях също не знам много, нито пък ме интересува. Важното е, че живеем в разбирателство и никой на никого не прави проблеми.
В съседните 2 входа половината не ги познавам, нито пък те мен.

Преди време в една друга тема коментираха, че задължението за пазене на тишина от 14 до 16 ч. отдавна не е в сила, било е валидно преди 20 г. и повече.

# 44
  • Мнения: 231
Всички клюкарки съм ги отвяла и не разговарям с никой, то ми писна да "знаят" неща за моята особа дето аз ги не знам Crossing Arms
При мен варианта на силна злоба и завист силно присъства в душите на обкръжаващите ме съседи(и не само), така че си гледам живота и не ме интересува въобще за другите. Иначе в кооперацията в която  е офиса, се разбирам прекрасно със съседите, но може би защото ме виждат само за два-три часа Whistling

Общи условия

Активация на акаунт