На училище или в ДГ, все с тетрадки ний ще сме - родени 2002

  • 15 978
  • 301
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 148
Здравейте и от нас!
Честит първи учебен ден на всички първолаци, на другите - успешна година, естествено да е ползотворна. Ние ще сме на детска от другата седмица, че още се мота ремонта в наща градина, а бати вече издивява в къщи. Нища няма да разбере от тазгодишния 15 септември, ама...
Опс, малчо се събуди.... Целувки от нас  bouquet

# 31
  • Варна
  • Мнения: 966
Честит първи учебен ден на всички наборчета!!!

Добре дошли на iviche и Елспет и техните дечица!

iviche кога е родена Марена?

# 32
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Честит първи учебен ден  bouquet
Дария днес носеше букети, поднася го на госпожата и тя я пита:"за какво ми го носиш цветето, знаеш ли?" и малката нищо не каза Embarassed Вчера поне сто пъти обясних, че днес е първия учебен ден, затова ще има празненство в ДГ, ще носим цветя, не може да отиде с анцуг и маратонки и т.н., но явно никой не ме е слушал...
iviche и Елспет,добре дошли Hug

# 33
  • София
  • Мнения: 830
Благодаря за посрещането!

Ние пък нямаме тържество. Може по-късно да имаме  newsm78
Аз като една примерна майка, довечера съм на театър. Нищо, почерпката ще бъде един ден по-късно.

# 34
  • Мнения: 1 065
моята голяма щерка е набор 2002 - казва се Марена и е страшна скица. Simple Smile
... и има рокля на принцеса  Laughing
Добре дошли, момичета!
Ей, мина голямото събитие. Събуждах се 100 пъти тази нощ, станах много преди да звънне часовникът- не предполагах колко ме е развълнувал факта, че малкото ми момиченце е вече пораснало. Понеже валя, тържеството беше във физкултурния салон. Огромен е, но беше претъпкан. Все мърморя на мъж ми да не сравнява двете деца, а пък сравнявам Яна със себе си  Blush. Така ме беше срам да застана пред публика и да говоря, че очаквах и Яна да се стъписа, да млъкне на средата на стихотворението или дори изобщо да не започне Crazy. За щастие изобщо не е като мен  Laughing. Не можахме да направим хубави снимки, защото много бавно фокусира фотоапаратът, малко ми е мъчно, но каквото- такова.  "Традиционно" минаха децата през шестица- ритуал, който не можахме да заснемем по горната причина. Преди 26 години нямаше такава традиция  Laughing
На училище или в ДГ  Wink- надявам се всички да сте изкарали чудесен ден!

# 35
  • Мнения: 3 034
ей, как ме разконспирирахте.  Peace
/то не че с това име на щерката може да става въпрос за конспирация от моя страна, де Mr. Green/

Марена е родена на 06.08.2002 г.

предучилищна ще е тази година.

но като чета за вълненията, явно догодина по същото време и аз няма да спя спокойно и ще се събудя преди часовника, което ми се случва само при извънредни ситуации.

chiges, разкажи малко по-подробно за този ритуал "шестица". нещо като наричане да са отличници ли е?

# 36
  • Варна
  • Мнения: 966
Марена е родена на 06.08.2002 г.

Ще ви добавим в другата темичка, че вече не мога да редактирам  Peace

# 37
  • Мнения: 3 034
ооо, изобщо не се притеснявай. Peace

просто ми е интересна обмяната на опит по някои проблеми, иначе отчетната страст си я задоволих с малката. Laughing

# 38
  • София
  • Мнения: 1 228
Лина, благодарности за новата тема   bouquet
(Аз тамън се засилих да пускам нова, добре, цхе дочетох старата първо  Embarassed)

Честит първи учебен ден на всички първолаци и предучилищници  Heart Eyes
Да са здрави и с късмет, пък с днешния ужасно мокър ден то е ясно, че ще им върви по вода учението  Party

При нас нямаше нищо различно, Мартин си ходи на градина от 1.09. Не сме носили цветя на госпожите (даже едната май и тази седмица я няма).

Относно лъжите - случвало се е, ама хич не го може милото - подсмихва се, усуква и то става ясно, че лъже  Joy Надявам се това да не е добре скроена фасада  Crazy

От няколко дни брат му спи вече при него в детската. Явно ревността му отмина, даже ми нарежда вечер колко "дозички АМ" да му приготвя, че да му ги даде, ако се събуди  Crazy Ех, най - сетне и мойто дете прояви загриженост към бебето  Blush (последно преди месец и нещо баща му го пита: "Кои са тримата човека, които най - много обичаш?", а той отговаря: "Мама, тати и баба!"; аз в потрес: "А брат ти???", той: "Ееее, спокойно де, ще го обичам и него, нека малко да порасне!"  Rolling Eyes)

# 39
  • Мнения: 332
Охххх минааа ... ама си е хубаво нещо училището  Crazy
Ние също носихме букет..а балоните и другите глезотийки бяха от госпожата  Mr. Green
Иони много се вълнуваше /пък майка му да не говорим/ Mr. Green... и утре няма търпение да отиде пак  Crazy

Да благодаря на всички ви за мненията и съветите  Hug

# 40
  • Мнения: 1 134
"А брат ти???", той: "Ееее, спокойно де, ще го обичам и него, нека малко да порасне!"  Rolling Eyes)

 Joy

rally, хем ме разсмя, хем... Не знам изобщо какво ме чака. Мария уж е много щастлива, нооо само при условие, че е братче. Сестричката щяла да й рови в гримовете. ooooh!

При нас проблем с лъжата няма, обаче аз се притеснявам нещо по повод приятелството напоследък.
Има си една най - добра приятелка, на която по дифолт се правят подаръци ежедневно. Но си мисля, че малко прекалява. По - скоро не знам къде е границата между това да е щедра, и това да не си "купува" приятелството. Ни най - малко не искам да я спирам да си раздава нещата, щом вече не й трябват (по - добре е отколкото да ги чупи, пък и аз бях тази, която я водех по домовете за деца и я възпитавах да не е егоист), обаче не ми се иска да се "котира", само заради това. И не знам да я поощрявам ли, или не. Thinking

# 41
  • София
  • Мнения: 143
Здравейте! Hug
ЧЕСТИТ ПЪРВИ УЧЕБЕН ДЕН НА НАБОРЧЕТАТА!
КЪСМЕТ ПРЕЗ НОВАТА УЧЕБНА ГОДИНА И  УСПЕХ С УРОЦИТЕ !

Моята дъщеря ще е в  предучилищна група. Днес  й беше първият ден,но в друга градина и в сборна група-нашата градина ще  бъде в ремонт поне до 1.10. Confused

# 42
  • Мнения: 1 491
lina6.3 благодаря за темичката    bouquet
Записвам се, но утре в бачкането ще ви изчета на спокойствие и ще ви разкажа за днешният ПЪРВИ УЧЕБЕН ДЕН  Rolling Eyes  Сега съм направо "изцедена" от кибичене около 3ч права, и след това до сега подвързвай (с хартия и найлонче) учебници, тетрадки, учебни тетрадки и други сумати дреболии...

# 43
  • Мнения: 1 159
Линка,и аз да ти благодаря за темичката,че не съм убедена,че мога да пускам Confused!Така като гледам,вече всички са се завърнали,което много ме радва!
Макси е предучилищна група в детската градина.Днес научих,че е желателно да взимаме децата след 17 часа,защото и следобед имат занятия.А иначе,аз май се похвалих по-нагоре,градината си плаче за ремонт,но няма кой да й "избърше сълзите".
Mamaz,и аз много разсъждавах на тази тема,доколко децата си купуват приятелчетата!Мен по-скоро ме дразни,когато не дава нещо,което му е излишно.Баща му му беше донесъл десетина абсолютно еднакви шейнички(зимни),и Макс не пожела да ги подари на приятелите си,защото ВСИчКИТЕ щели да му трябват!!!Но мама Деска мира не видя,докато склони момчето да ги раздаде!Успях,естествено,нали съм манипулатор Wink.И обратно,раздава неща,за които мен сърцето ме боли!

# 44
  • Мнения: 1 065
iviche, как няма да те разконспирирам, нали си ми обещала нещо Grinning.
Ритуалът с шестицата е точно това- пожелание да са отличници. Една огромна шестица я бяха украсили с чимшир (е, написах го с "е" и с "и" като се надявах да е верен само единият начин- прие и двата  Mr. Green) и цветя и децата се промушваха през отвора.
violetblue, браво, отличничка си  Laughing. Аз още не съм се заела с тази задача, да не говорим че така се улисах с други неща, че без малко да изпусна книжарниците.

Общи условия

Активация на акаунт