Нашта весела Септемврийска дружина вече смело тръгна на градина!

  • 22 011
  • 298
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 1 343

Съни с учебна цел е Simple Smile Има момченца които доста добре се оправят с пикането прави , а такива има и като Денис които не искат да пикат прави . В частната градина като бяхме започна да пожелава сам да ходи прав . Аз го пусках при баща му докъто вършеше работата Simple Smile Именно за да види как го правят другите  Embarassed Има време да се обясни разликата м/у наши и чужди и защо пред нас може ама пред другите не. В градината имат уроци по социална среда мисля че там ще обясняват , а и също там са приятел4ета приема ги като другото семейство Simple Smile

# 166
  • Sofia
  • Мнения: 4 399
toneska, ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА!!! Много да се уважавате и обичате   bouquet Малките фъстъчета много да ви радват  Hug
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА РОЖДЕННИЦИТЕ ДНЕС  Heart Eyes

# 167
  • Варна
  • Мнения: 3 238
Тонеса, честита годишнина!   bouquet
Честит празник и на рожденниците днес!

Ето малко снимки от нашия празник, първо са от градината, след това от вчерашното парти:
http://lexi81.multiply.com/photos/album/7#192 до края
Мони беше много щастлива  Heart Eyes

# 168
  • Мнения: 5 393

Ето малко снимки от нашия празник, първо са от градината, след това от вчерашното парти:
http://lexi81.multiply.com/photos/album/7#192 до края
Мони беше много щастлива  Heart Eyes

Личи и. Hug Heart Eyes 

# 169
  • Мнения: 1 599
Честит тожден ден на Емо, Вики и Денис
Лсс, как сте?


Anik, Евичка е добре. Тити беше доста време при баба си в Благоевград, сега вече си е в София и даже почна градина. В момента са малко болнички. Много се надявам да се включи Еви по някое време. Тя много се очуди, че някой си спомня за нея като й казах  Mr. Green
Тонекса, честит празника на вас! Още много, много години любов и разбирателство! И много хубаво да си изкарате като се върне тати  Hug
Алекс, много хубави снимки! Личи си, че е била много щастлива Мони! Много пораснала бебка!  Hug
Деатка, разсъблечената мацка ли ти е позната  Joy а ти да знаеш аз как съм забравила диска от вас с музиката в София и Руси само като се сети и като почне едно дуднене...как Ади имал 100 диска, той един искал и нямало място за него в албума  Joy а за ученето - ще се пробвам. сега проучвам къде точно. Няма да е лесно, ама то лесно няма ...
Дай снимки на Макс от рожденния ден, от тук от там...
А като ви слушам какви "предмети" изучават децата в градината ме шашкате! Тук само си играят и разни занимални от сорта на труд и творчество. Учат азбуката и цифрите, но всичко е като игри. Само арабски май имат, в който трябва да седят седнали, ама който колкото може.

# 170
  • Мнения: 919
Здравейте момичета,
 ние се завърнахме в петък от Гърция, където прекарахме много весело. За съжаление валя и много дъжд, но не ни попречи да се забавляваме. Ето снимки от там  http://www.flickr.com/photos/16960205@N06/?saved=1
Днес пък се прибрах от Ловеч, където се сближавахме  Mr. Green с колегите, в едни гори, по едни въжета  Mr. Green. Твърде малко спахме, но пък вече ги чувствам мниооооого близки  Joy Joy Joy

Да поздравя всички, които съм пропуснала - да са живички и здравички  bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: нд, 28 сеп 2008, 21:23 от pipiole

# 171
  • Plovdiv
  • Мнения: 550
Добра вечер, момичета!
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЕМЧО, ДЕНИС, ВИКИ! ЕДНО ПРЕКРАСНО И СЛЪНЧЕВО ДЕТСТВО! Hug Heart Eyes

За мамите и специално за Любчето. HugКак сте? HugЛипсваш. Heart Eyes


Тонеска, честита годишнина, мила!  bouquetМного още години заедно и така влюбени както сега. Heart Eyes

Значи вашето семейство е Везничка. Laughing Скоро се чудех, дали датата на сватбата има значение за "характера" на семейството?!? newsm78 Нашето е Телец. Grinning
Пипи, звучиш....прекрасно. Hug
По повод, къде е Евичка, знаете ли спомням си почти всички мами от началото, просто не мога да ги забравя. Sunglasses
Алекс, Мони е прекрасна. Hug
Малко снимки и от нас, детско парти
 Hug

# 172
  • Мнения: 823
Момичета, много, много ви благодаря за милите пожелания  Hug  Hug Hug Моля да ме извините за късното включване!  Praynig

Вчера Тео получи толкова подаръци, че няма нужда да му купувам каквото и да било до другия рожден ден поне  Mr. Green

И да се похваля, че аз направих тортата и съм много доволна Simple Smile

Честит празник и на днешните рожденници   bouquet

Тонеска, честита ви годишнина! Още много години любов и щастлив семеен живот!   bouquet  bouquet

Ето и малко снимки от вчера:
с леля Ина
мама пали свещичката
Тео духа свещичката
малко смутен
Тео
мама нарязва тортата

Ето почерпка и от мен за здравето на голямото ми момче



Последна редакция: пн, 29 сеп 2008, 01:15 от Nomadic

# 173
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Здравейте,

Честит Рожден Ден на дечицата!
Специални поздрави за Тити на мама Evichka77!
Да е жив и здрав, много да радва мама и тате!

За нежната мама

Nomadic Еееех, че хубаво - много искам и аз такъв Р.Д. да спретна...но няма как  Confused
Пу, пу, пу много сте хубави, ама много!
Ти защо си сериозна....или тъжна....била си във вихъра на светлия ден преди 3 години ли... Simple Smile
pipiole Е, много е красива и това е!
Там където сте били е прекрасно - скъпо ли е?
Би ли ми дала линк?Благодаря!
И дааааа, снимките от Р.Д. на Maris са чудни. Peace Много я харесвам там, една нежна, една мила пу, пу да те посерат кокошките както викат старите баби.  Mr. GreenJoy

Хубав слънчев ден!

# 174
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Привет!

Първо , ЧЕСТИТО на рожденниците, по-специални на Тити! Да растат весели и здрави!

Нагледах се на хубави снимки. Поздравления за хубавите торти дето сте спретнали. Аз тази година пропуснах да правя, че с тия болести  ooooh!
Сега Рали пак е болна в къщи с баба си. Явно скоро няма да се закрепи положението. На всичкото отгоре и ние с баща й караме всичко подред дето носи в къщи  Tired Този път зачервеното гърло върви с възпаление на очите, сутринта едвам гледах с едното  ooooh! много вируси много чудо....
В събота уж беше здрава и я заведох на рожден ден. Вдигна температура, повърна, изобщо цирк.. и си се прибрахме. През ноща вдигна над 39, абе уйас..

# 175
  • Sofia
  • Мнения: 4 399
Ей, taigi, лоша работа  Sad Дръж си я в къщи докато хубаво се закрепи  Praynig
Evichka, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ТИТИ!!! Как ще ви забравим  Hug Heart Eyes Hug
Niya, хубав празник сте спретнали  Peace Много ви е мъька дружината Simple Smile При нас са само момичета, чак се притеснявам за Габриел  Grinning
Alex, разкошни са  Hug пу-пу  Heart Eyes
Поли, Пепе, вашите си ги оставям за след "нов отговор", да ви разгледам подробно. Слабост сте ми  Embarassed

# 176
  • Sofia
  • Мнения: 4 399
Пак аз  Embarassed
Пепе, страхотна торта си спретнала  Peace Тео какво направи с палчето и с овцата ?!
Поли... страхотни сте  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Sunny, покажи снимките на мъжо Peace

# 177
  • Мнения: 1 599

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ТИТКО-БАНДИТКО!

Да са живи и здрави Наско, Габирела, Димитър и Даяна!

Всички снимки разгледах! Поли, стархооотнооо! Това синьо, синьо моренце...ееех...Пепе, супер сте! Тео е прекрасен! Тортата поне на външен вид си я докарала  Joy Ния и при вас весело  Hug
Тайги, дано скоро да ви мине, че гадно!
Аник, и какво Габчо побойник ще дойде,а  Joy е не мога да повярвам!
Мерси за милите думи на всички. Съни  Hug
Ади и той нещо кашля и се сетих как миналата година горе долу по това време искаха да ни вкарват в болница, заради секрета в дробовете и направо лощо ми стана. Правя му някакви инахлации тук, сироп започнах да му давам, пък да видим. Тук от утре започват разници и болницата, в която ходим няма да работи до събота(е само спешното ще работи де), магазините няма да работят 1-2 два дни, но поне те след това ще отворят...

# 178
  • Мнения: 2 494
Момичета, разгледах доколкото имам време снимките . дечицата ни са страхотни  Hug Flutter Heart Eyes

Тайги, бързо оздравяване на малката принцеса, дано закрепите скоро!!!

Ето малко снимки от нашия РД, беше страхотно, дечицата се налудуваха, родителите се напразнуваха, всичко беше супер по мое скромно мнение   
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=289708

Целувам ви всички!!!

# 179
  • Мнения: 919
Съни, мястото е Халкидики, Ситония, а хотелът е http://www.athena-pallas.gr/ . Ние бяхме настанени в т.нар. от тях Мезонети, които са със собствен басейн. Дали е скъпо - зависи кога ходиш, в сезона предполагам е скъпичко, сега беше поносимо. В подфорума за пътуване има цяла тема, много подробна за този хотел. Аз съм доволна, храната само не ни допадна много, но беше много поносимо.


Nomadic   Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes   Крсиви сте - както винаги   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт