Scrapbooking - 4 Ново предизвикателство

  • 36 857
  • 496
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 318
Despina   smile3501
Всяка следваща картичка става все по-хубава.

# 61
  • Мнения: 3 345
Ето я моята картичка - като че ли не отговоря съвсем на схемата за картичката на предизвикателството...
Да я качвам ли в албума? newsm78

   

 

Деспина, добра идея! И наистина с всяка следваща картичка напредъкът ти е видим Hug

# 62
  • Варна
  • Мнения: 5 552
Тони, много хубава картичка. Мисля, че отговаря на скицата.
А теб тенеденциозно ли те няма в подаръка за свеки. Joy

# 63
  • Мнения: 3 345
Тони, много хубава картичка. Мисля, че отговаря на скицата.
А теб тенеденциозно ли те няма в подаръка за свеки. Joy

Ти пък... Mr. Green
Тя е много готина между другото - харесвам си я.

Обаче... нямаме снимки, на които да сме и четиримата.
Сега ми хрумва идеята да бях сложила снимка на тях тримата и една голяяяяма снимка само на мен Joy

# 64
  • Мнения: 1 065
Тони, супер  ти е картичката. Точно за снимка съм замислила и аз една от последните ми. Иначе си отговаря, не се колебай.

# 65
  • Мнения: 318
Тони и на мен страшно ми допада картичката ти.

# 66
  • Мнения: 725
такива рамки имаше в сльнчоглвдаТони,аз си купих като кьщички и там имам малки миниатюрки
имаше ги сьщите като на картинката,
Мираж от Декупажа има магазин и тя внася в Бьлгария такива неща .питаи я .тя изпраща на момичетата от декупажа материали по пощата. 

# 67
  • Мнения: 378
Привет от мен и поздравления за красивите картички!

Деспина, наистина задобряваш! Харесват ми и трите. Единствено и аз щях да коментирам надписа на третата.

Тони, Първата ти картичка е много красива!!!

Това, което аз зная за ембосването в най-общи линии е, че ако разполагате с различни цветове ембосинг прахове, ви трябва прозрачен пампон - http://www.inkyantics.com/accessories/versamark.jpg, с които да печатате изображението.
Ако обаче имате на разположение различни цветове тампони, може да си набавите само прозрачен ембосинг прах - http://images.goemerchant.net/StoreData/s/shrinkydinks/Images/P10_FEMB_1.jpg. Така желаният цвят ще се получава от тампона.
Правила съм опити и по двата начина, но не много и затова не мога да кажа кой е по-добър или кой повече ми харесва. За уреда за сваляне на боя  - мисля, че наистина ще свърши работа, но не съм проблава, както и веднъж бях писала, че с тостер също става - това вече е изпробвано.

Аз съм готова с моя проект. Ще го кача след малко, че сега отивам да гладя, а ако ми остане време ще довърша една пролетна страничка.

# 68
  • Мнения: 725
http://missenscrap.canalblog.com/какьв хубав албум за момиченце

# 69
  • Мнения: 1 065
Раче, на мен много ми хареса градинарския  Wink

# 70
  • Мнения: 725
Тя сега качи нов с рисунки на детето си Peace

# 71
  • Мнения: 378
Добро утро от другия край на света.  Hug Желая на всички плодотворна седмица!!!

Тони, снощи забравих да спомена, че страничката също е много оригинална. Хареса ми движещата се кола. Много е идейно и използването на стари карти – не се бях сетила за това.

Аз до никъде не стигнах снощи. С Габи се приспивахме 2 часа. После си продължих пак гладенето и след това хоп в леглото. 

Деспина, много са щастливи усмивките ви!

Раче, на мен много ми хареса градинарския  Wink
И на мен.

Да ви се похваля. Ще си имаме още едно момиченце!!!

# 72
  • Мнения: 3 345
Руми, честита новина!  Красиво и здраво момиченце ви желая!  bouquet

Раче, благодаря ти - погледнах в сайта на магазин "Слънчоглед" и видях, че може да се направи и онлайн-поръчка.
Ще го имам предвид. А ти дали не можеш да пуснеш снимки на твоите къщички? Hug

# 73
  • Варна
  • Мнения: 5 552
Момичета, вчера играх на един търг за хартия в ибей и продавачката ми предложи да си избера от още други хартии. Имала магазин, който затворила. Ако има някой, който да проявява интерес пишете и ще пусна снимките. Може да се комбираме.

# 74
  • Мнения: 1 065
Руми, страхотна новина  GrinningHug
Деспина, пусни снимки да видим. И аз като Корнишонка още си избирам подарък за рождения ден, който беше юли  Laughing.
Тони, ще потърся профила на Мираж- в него беше сайта и с нещата от МДФ.
Ето тук

Общи условия

Активация на акаунт