Бебчета на АВГУСТинки навъртяха месечинка

  • 14 974
  • 311
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 266
Танче, при нас и термометърът не помага Sick Ако Мартин ака веднъж на ден на АМ, е супер нормално. Просто още не им е зряла нервната система, а дефекацията също се регулира от нея. Кураж и търпение, ще пораснат, ще им мине.

Бубе, прави промивки с физ. р-р (спокойно можеш да слагаш повече от няколко капки) и като се разкиснат малко, ги вади с клечки за уши (ако намериш по-малки от стандартните, ще е супер). При Михаела само това работи, помпичката никаква работа не върши. От други капки няма смисъл, според мен.

# 256
  • София
  • Мнения: 1 338
Buba, мила и ние сме така.. като гледам и други момичета са на тоя хал.. маи оправия няма Confused
Коте, мерси за инфото. Значи е нормално така да си се напъва и да реве? Ама горе-долу кога ще му се регулира стомахчето? Ще взема и Лактана Био - четох много хубави неща за него.. та да видим..
Ще пробвам и аз така с клечките за уши, че и Мартин много хрипа, а с помпичката много малко излизат. Иначе аз пръскам с физиологичен разтвор Риномер Бебе.

# 257
  • Мнения: 68
Виж за клечките не се бях сетила да чистя носа с тях.И при мен с аспиратора за нос нищо не става,или аз не мога да направя нищо с него.

# 258
  • Мнения: 2 376
Britt, аз мислех, че Марулката води класацията с 5 см за 1 месец, но ви отстъпваме първенството на драго сърце  Heart Eyes
Защо се колебаеш по отношение на витамин Д-то?
Аз така се зарадвах като чух, че сме порастнали, че ме боля глава цял следобед.
Коте, фонтанелата ни е почти затворена (1 см). Пък и мислех да почвам да пия и аз пак Пренатал, че взе да ми тече кръв от носа и още няколко странични еффекта, които никога през живота си не съм имала. А четох, че вит Д всъщност се предава чрез кърмата. Мислех да те питам дали една капка е малка доза и дали е проблем да давам през ден.
Между другото като прочетох, че храната не се отразява на кърмата, отдохме в Макдоналс и се на - Animal Pig .
Ето и снимков матерял:


Вчера изгукахме за пръв път Simple Smile


На нас за очичките ни казаха да ги чистим с физиологичен разтвор отвътре навън (за да се освободи каналчето) на всеки три часа, ако не се оправят до 2 седмици, ще ни направят микробиологично изследване и тогава капки.

Последна редакция: пн, 22 сеп 2008, 12:48 от Britt

# 259
  • Мнения: 290
Здравейте момичета!
Виждам, че някои някои бебета имат проблем с очичките. на нас ни изписаха tobrin. Доволна съм от него.
И моето бебе много се напъва и зачервява цялата, много се мъчи горката. И аз мислех,че е запек, но си ака поне по един път на ден.
За хремата и давах виброцил. Няколко минути преди да я кърмя и капвах в нослето,за да се отпуши и да спи добре. И коларгон и давам(черните капки), те изсушават секретите и после по лесно се махат от нослето.
Момичета, аз май доста съм изостанала с някои неща. За какво се прави погачата? Аз не съм правила още.
Закъсняла ли съм за нея?
А vigantola ни го изписаха по две капки на ден. Не са ни казвали да е на гладно. И защо предозирането на vigantol е вредно? Понякога когато и капвам отиват повече от две капки.

# 260
  • Мнения: 2
здравейте:)
благодаря за отговорите на всикчи Hug

Коте,  Ея  Hug преслушаха му сърчицето на прегледа и педи спомена нещо за шум на сърцето, но каза че не чува нищо при Борис, което е добре. иначе не успяваме да се оригнем на всяко ядене, даже по 2 пъти на ден ако се оригнем е цяло щастие а много го държа правичък масажирам го ама не ще и не ще...

нашата погача премина в парти и досега мих чаши и чинии  #Crazy даже решихме да пропуснем къпането защото таткото беше вкарал 2-3 питиета и решихме да не рискуваме с баня на пияна глава  Mr. Green
а една приятелка на майка ми много ме разсмя: влиза вижда ме и казва: ауу ама ти си много слаба, ти си откраднала бебето! Laughing Laughing Laughing
на малкия му се събраха много емоции, а вчера за първи път се усмихна съзнателно мисля, ама не на мен  Confused нищо де много ме зарадва:)

като ви гледам с този запек големи проблеми..горките бебчовци Heart Eyes
а да разбирам ли че като минат на АМ и бебетата се запичат веднага?!? такъв извод почвам да си правя като чета...е, изключае Марулка разбира се Wink

# 261
  • Мнения: 26
Ама много са ни хубави бебетата беее  Hug

Стелка Дара ще те надмине да знаеш, щом от малка е овладяла изкуството да позира, а и каквато е красавица ще те засенчи.....

Ковачева Калина колко много е пораснала, все едно друго бебе гледам. А какви бузета е направила да ги изядеш направо  Hug

Интрига ама много фешън Мартин, якето му е трепач. Егати пича е. Включвам си го в списъка с потенциални зетьове Wink

Гале 23 Петър като гледам е достойна конкуренция на мойта Рошла.

А на Калоян на Ани дънките са един път.  И той голям хубавец. И е в списъка със зетьове. А нали и нашия тати и той бургазлия, поне ще е родата на едно място.

Разкошни са ни всичките бебоци, да са ни живи и здрави. Хапнете ги по гъзетата от мен  Hug

Буби не е задължително да се запекат. Вики е само на АМ и няма проблем с акането, по няколко пъти на ден и то доволно количество  Mr. Green Аз си мисля, че зависи от млякото. Вики беше на Аптамил 1, но го смених с АР, защото повръщаше.
Интрига от това, което четох в подфорума за АМ тази честа смяна на млеката, която правиш не е желателна. Майките там казват, че за да свикне стомахчето с новото АМ е необходима поне седмица, през която е възможно да има запек. Ако искаш влез там и попрочети, има теми за запека и различните млека колкото искаш.

Последна редакция: пн, 22 сеп 2008, 13:29 от Asija

# 262
  • Мнения: 68
Ние сме на АМ и нямаме проблем със запек за сега,Слава богу.Иначе и на нас ни изписаха Вигантол,но и аз някой път не мога само толкова капки колкото са казали да капам,а и по някой път тя го изплюва половината,така че не поема всичкото.

# 263
  • Мнения: 1 410
Стелиана,ето малко инфо за ползата и вредата от вит.Д

Интрига,малкия може да има колики и да не може да се изпръцка , затова така се мъчи и напъва.

За помпичката - сега се чудя кой вид да избера newsm78 - онзи за порахосмукачка или другия,дето майката дърпа сополите през тръбичка.Каките са сополиви.
 Ох, с този вит.Д  - аз много го забравям,защото МИши и Мади надаваха по 500-600 г и почти не съм го давала,ама за малката Аничка трябва да съм много стриктна.

Асеее,как са те забулили самооо!Ти няма ли да слагаш фибички вече на детето ,че гле'й как му пречи бритона,то коса ,то чудо,ако вярвам в поверията - ти си се побъркала от киселини ,бе мила.А наша мушморочка - хем се роди с малко коса ,хем е заприличала на Ленин! Party
Асе,как ще пращаш детето в Бургас при свекърва бе,я да си вземете зетко тук ,при теб,че ти си тъща един път.И ела да си хапнеш нашата дрисла ти по дупето,то вечно е окендзано ,а ако не е - то като сваля памперса и започва едно обстрелване - познай кой е обекта (аз)

# 264
  • Мнения: 26

Асеее,как са те забулили самооо!Ти няма ли да слагаш фибички вече на детето ,че гле'й как му пречи бритона,то коса ,то чудо,ако вярвам в поверията - ти си се побъркала от киселини ,бе мила.А наша мушморочка - хем се роди с малко коса ,хем е заприличала на Ленин! Party
Асе,как ще пращаш детето в Бургас при свекърва бе,я да си вземете зетко тук ,при теб,че ти си тъща един път.И ела да си хапнеш нашата дрисла ти по дупето,то вечно е окендзано ,а ако не е - то като сваля памперса и започва едно обстрелване - познай кой е обекта (аз)

Нали  Laughing Ставам за реклама в някой арабски сайт за запознаства, шЪ ме кльопнат от раз. Като ханъма съм, а и на задник го докарвам. В момента съм арабска мечта  Laughing
Ааааа няма да я пращам, Ц......Аз ша си го взема зетя, я глей какъв е хубавец. Ама няма да бият път децата да видят ту едната, ту другата рода, поне всички ще са на едно място Wink

# 265
  • Мнения: 15
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ!  НЕКА ПОНЕ НА ПРАЗНИЦИТЕ ДА БЪДЕМ ЕДИННИ! КАКТО КАЗВА ЛЮБО ДИЛОВ - БАЩА: " И ДА СЕ ГОРДЕЕМ, И ДА НЕ СЕ ГОРДЕЕМ, ВСЕ СМЕ СИ БЪЛГАРИ... ТАКА ЧЕ ПО-ДОБРЕ ДА СЕ ГОРДЕЕМ!"




С господина на преден план няма с какво да го похвалим, то това е едно от малкото му добри дела...И все пак - весел празник!

# 266
  • Мнения: 2 376
Ние вече имаме кошарка , освободих си ръцете и аз отново ставам спамер Simple Smile Откъде мога да поръчам матраче 2,5 см ? сега сме с матрака от количката но той е тясен и къс за кошарата.
Малкабуби, Марулка не е на АМ. А за запичането от АМ-а, на всяко бебе различно мляко му понася най-добре. Асето, правилно е посъветвала, вижте във форума за АМ-а си пише всичко.


За кг, нямам никаква идея колко съм ( аз и като бременна не знаех колко съм, така че нищо ново). Имам чуството, че корема ми е нарасатнал в последните 2-3 дни, но пък в дрехите си влизам. Обаче по циците съм отпрала едни лилави пътечки ooooh! ... и отстрани на хълбока... Май това са стрии? Обаче на шкембето нямам ни една  newsm78. Бях си взела един крем за стрий и девет месеца го гледах и сега викам я да го отворя, обаче някой добър човек е изчистил и сега няма намиране.

Аз съм със семейството на мъжа ми в момента. Много са мили и работливи хората обаче ... калчърал диференсис ... решили вчера да превозят една торта некъде да е в коша на количката ... резултата .. го бяха изчистили, НО намерих чаршавчето накиснато в кофата за миене на под.. А 100 пъти казах, че бебето си има собствен леген  smile3514. Поне спряха да му го ползват за миене на пода де  #Crazy И най ме дразни като реве детето и не ми го дават да го нахраня, щото според тях му се спяло  Tired и като ми го дадът... мамите дето кърмят ше разберат къф е кеф да си сложиш разярено бебе на гърдите  Tired . Не ме разбирайте погрешно. Много са готини хората, свеки постоянно ми носи подове, чисти, готви, като кажа нещо всичките тичат и носят, аз по цял ден си гледам само детето, ама е такива малки неща. От друга страна при тоя студ вкъщи ... голяма работа, няколко микроба  Crazy .

# 267
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 609
Ааааа няма да я пращам, Ц......Аз ша си го взема зетя, я глей какъв е хубавец. Ама няма да бият път децата да видят ту едната, ту другата рода, поне всички ще са на едно място Wink

Съгласна съм Асе, ние и без това сме няколко пъти в месеца в София, дотогава може и да сме се преместили. В Бургас ще идваме през лятото цялата рода  Laughing  grinning039 Аза вашта мома думи нямам. Ма тя направо е за час при фризьора. Laughing

Аз искам да питам, Коте ако можеш да вземеш отношение Mr. Green дали по някакъв начин може да се регулира количеството на предното и задното мляко. Имам чувството че при мен предното мляко е в повече и малкия докато стигне до задното вече се е уморил да суче.

# 268
  • Мнения: 2 376
Аз както казвам ще спамвам Simple Smile

Ани, Точица заспива като посуче малко, след това се събужда и пак иска да яде. За да не получава само предно мляко, я слагам по няколко пъти на една и съща гърда, ако не е минало много време от последното ядене. Откакто го правя връща гъсто мляко.  Mr. Green

# 269
  • Мнения: 290
Искам да попитам момичетата раждали секцио.
Носите ли ластичен колан? А за спортуването? От кога може да се започне. По принцип нямам проблем с кг-мите, но корема ми стърчи напред и като цяло тялото ми доста се е поотпуснало. И самата аз усещам нужда от джижение, разходките не ми достигат.
Знамч,е е рано за спорт, но поне за някои по-леки упражнения за бедра и дупе.
И още нещо да попитам ходихте ли на профилактичен преглед след операцията? какво предствлява самия преглед? На ехограф ли е?

Общи условия

Активация на акаунт