"Рапорт даден, рапорт взет!", започна СЕПТЕМВРИйският отчет!

  • 13 638
  • 293
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 262
Суит, ЧЕСТИТА РОЖБИЧКА, МИЛА! ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА И МНОГО ЩАСТЛИВА! Ето, че ти позна, че ще се появи преди термина си, също като другите ти дечица Simple Smile
Беладона, честито момченце и на теб! Бъдете щастливи!

http://www.superduperparties.co.uk/images/Winnie%20The%20Pooh%20 … %20Banner8129.jpg
Петка, как мина прегледът? Бебочето насочило ли се е към изхода?  Hug

Последна редакция: ср, 17 сеп 2008, 16:41 от Флучия

# 16
  • Мнения: 7
Стеле, Суити, Беладона, да са ви живи и здрави малките съкровища! Много радост и щастие да внесат в домовете и сърцата ви. Бързо възстановяване.

# 17
ЧЕСТИТО НА НОВИТЕ МАМИ С ПОЖЕЛАНИЕ ЗА МНОГО ПОСЛУШНИ БЕБЧЕТА!!!  newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ!!!   bouquet  bouquet  bouquet
Пропуснала съм ужасно много теми не бих могла да ги изчета за това на кратко ще ви разкажа за нас. За моя голяма радост с бебе Мариан се кърмим за две седмици е наддал 470гр. Последните дни ни нападат колики и следобедните часове е неспокоен надявам се този ужасен момент да отмине бързо без драматични моменти. Много съжалявам за лошото време на вън, защото разходките по два пъти на ден ни се отразяваха невероятно.
Това е за сега от нас пожелавам леко раждане на майчетата, които все още са в очакване. Hug Hug Hug

# 18
  • Мнения: 506
чЕСТИТО НА ВСИчКИ НОВИ мАмИ В рЕДИцИТЕ!!!!ЖИВИ И ЗДрАВИ бЕбЕТА И КрАСИВИ И СПОКОЙНИ мАЙКИ!

# 19
  • Мнения: 571
Честита толкова срамежлива и потайна мома на Суит мама!! миличка много да те радва и безкрайно щастливи мигове с голямото ти семейство ти желая Hug
И на мама Беладона да и е живо и здраво момченцето!!!

Мами имам едно въпросче и към секцийните и нормалните мами-колко ви текоха лохиите? на мен в болницата даже ми бяха спряли та се стреснах и сега явно защото повече се цедя и за това ми се завърнаха newsm78
Жужа твоята мома е с 50гр по тежка от моята и с 2см по дълга Heart Eyes!!Макар че нас педи ни измери 2520в къщи като се прибрахме Shocked
и аз не будя Монката за ядене!!Само това оставаше!!така сладко спинка а и особено сега след трудните и заспивания и неспокойн ия сън!!!Нее и дума да не става!Онази вечер се борихме да я приспим и то до банята и тамън заспа а беше време...така чакахме до 12.30 и тогава я къпахме-над мивката де!Не си будя детето аз!!

# 20
  • Мнения: 29
А такааааааааа,аз докато се поразходя  newsm68 и бебевалежа започнал. Честито на новите мами!
Сутринта реших, че комплекта за изписване, който купих е прекалено тънък и ако времето се задържи толкова хладно  buria на бебка може да й е студено. Та тръгнах да търся нещо по-дебело, но нищо не намерих. В нашите квартални магазинчета още не са заредили дебели дрешки и навсякъде ми предлагат същото,което аз съм купила, но с по-дебело одеало вместо пелена. А аз одеалце си имам. Ще взема да си го облека детето в това, което съм й купила и просто ще я завия върху пелената с одеалото, освен ако не завали сняг дотогава  Mr. Green .

# 21
  • Мнения: 166

Петка, как мина прегледът? Бебочето насочило ли се е към изхода?  Hug

Флуч то отдавна се е насочило и си той пред вратата, ама нещо дръжката ли не намира да я отвори  newsm78, куми се още. А като гледам скоро и мамите след моя термин, ще са приключили с раждането  Wink

# 22
  • Добрич/Етрополе
  • Мнения: 252
ЧЕСТИТИ бебешори на Суит и Ването!!!!!!!

Браво - и датата хубава  Peace

  bouquet  bouquet  bouquet

,.....Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 16 нови отговора  Crazy

# 23
  • Мнения: 11
здравейте и от нас още 2в1
стеле,суит, ваня честити рожби .да ви са живи и здрави и много да ви радват и слушат  smile3525 newsm51 smile3525
лу-чрд на батковците. newsm59 nbirthday newsm67  party023  Gift  cook newsm38  party041 Gift  ura dance dazzler1  bigdance2  Party Time  costumed034 Tada smile3510 bdbaloni baloni hbday happy bd baloni hbdtu.много да те слушкат.
да ви дам и аз отчет.като разбра нашия татко че ще ми предизвикат раждането се освободи от работа за 3 дни,защото преди това неможехме да се видим.дойде си някой го ядосва и си го изкара на мен.понякога искам да  fight,но сега съм щастлива че мисли за мен и иска да бъде до мен  newsm53.беба днес много рита и някъде от 1 час започнах да имам леки болки ниско в корема.дали ще родя днес  newsm12.да се надяваме  newsm17.не ща да предизвикват раждането ,но ако не излезне до утре по-обяд ще ме вкарат в болницата.а аз  никога не съм влизала и ми е малко кофти немога още да се настроя психически но се налага.днес купихме още дрешки и пак ще се почват задълженията да  wash hang 1ironing ужас.вече незнам всеки ден си намирам да работя нещо ,а малката още неще да излизи.и таткото дава зор ама като е инато като майка си  newsm62.днес на обяд си поспах добре сега да видим дали ще спя тази нощ,ако не родя де.момичета ще ви оставям че трябва да   food002 нещо,пък и малката толкова рита че ходя до тоалетна на всеки 10 минути  newsm03.ако не пиша до утре стискайте палци всичко да мине при мен на ред,че съм се панирала и мисля само за това.хайде чао и  love001  love001  love001

# 24
  • Мнения: 288
Честито на Суит и Беладона  bouquet

# 25
  • Мнения: 53
Честито на всички мами! Много здрави и послушни бебчета ви желая   bouquet  bouquet  bouquet
Май само аз ще си остана 2 в 1 Sad

# 26
  • Мнения: 57
Охоооооо колко бебчета  Party
Да са им живи и здрави на мамите  bouquet а на тях бързо възстановяване  bouquet
Благодарско за темичката Hug

# 27
  • Мнения: 49
Ихааа, бебешори колкото си поискаш! Simple Smile
Днес си се очакваше. Ще има още, не може само 3 да са Simple Smile
Иначе, по един голям поздрав за днешните героини - СУИТ, ВАНЕТО И СТЕЛА!! Със сигурност няма по-щастливи от вас сега! Да са ви живи и здрави бебоците само и да са вашата радост и гордост!

# 28
  • Мнения: 2 658
Ехаааааа  Laughing
Честити гиспожици на Стелка и Суит, много да им се радват и гушкат  Hug Hug
Честито момченце на Ването, много zдраве и на двамата   bouquet
Честити рождени дни на момчетата, Лу, много да помагат и да слушат
И накрая, на всички праzнуващи, честит праzник днес   bouquet
А как ли се каzват бебоците, само Ния е иzвестна...
Петка, мерси zа темата, а дано не я zавършиш  Wink . Както и Веч де..
Моят син zа сега не покаzва никакви приzнаци на ревност. Но все пак е по голям от твоя, Вилистар, може би zа това. Даже е такава любов, че чак ме иzумява.. Дано нещо не страда вътрешно обаче.
И аz не я будя. А и няма смисъл, ние нямаме никакъв режим и беz това, веднъж се яде на 1 час, друг път (рядко) иzкарва 3ч. Дано сама се регулира по някое време.
Исках да иzлеzем, ама нещо органиzацията ми куца май  Confused
И Жожо&Вик иzчеzна...

# 29
  • Мнения: 49
Деси, относно ревността, се присетих....за моите младини  Laughing Аз и сестра ми имаме 10-11 г. разлика. Още малко след като се роди, мама ме привика на "мохабет" и ми каза винаги, без колебания да й казвам на момента, в който се почувствам пренебрегната или усетя ревност от сестра си! Е, това се случи само веднъж - помня. Казах й, че сега е "моментът"...и тя като ми обясни ситуацията (защо се е наложило да обърне повече внимание на систъра) и като ме гушна и ми показа колко много ме обича.... и на мен всичко ми мина! Simple Smile И повече не съм си го и помисляла. И ние със сестра ми много се обичаме. Аз много се грижих за нея. Това също помага много по този въпрос. По-голямото човече разбира със собствен опит колко е трудно да се гледа един бебок и оставя с охота тази работа на мама Simple Smile без да ревнува Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт