Страхотна диета за Страхотни тела - 17

  • 14 429
  • 307
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 425
Пу 18та  Mr. Green

Браво момичета...продължавайте все така   bouquet Страхотен стимул сте ми даже и с издънките си  Hug

От понеделник( Blush ) Ше ви за моля да ми пускате стимулчета, че да ми дойде музата за диетка  Peace

Весел уикенд   bouquet  Hug  Heart Eyes 

# 16
  • Мнения: 249
записвам се и аз при вас , мисля да съм на лунната диета и след това при вас

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Добро утро сладурани  Hug

Тази сутрин кафето е от мен Wink
Аз съм режимна,но кантара не мърда Sad
На 22-ри ще лунувам и си продължавам режима  Hug
Лек и успешен ден  Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 488
Добро утро!  Hug
pamsi Hug мерси за хубавото кафенце! Аз тази сутрин тичах с кучето в гората и се замотах... Laughing
Аз също съм си режимна, но последните няколко дни - с всеки ден качвам по 200-300 гр. Днес разбрах защо -  Twisted Evil МЦ!
Но така или иначе - в момента си хапвам плодовете и целият ден ще го изкарам така. Дори си мисля за понеделника - дали пак да не го направя плодов, защото вторник ще е много специален ден за мен и може би ще ми е трудно! Първи работен ден на ново място! /аз и затова последните дни съм вкъщи/ Та - ще ми е нервно и по-добре в понеделника да свърша тази работа  Sunglasses
Вчера само се каних да оправям, така и не стигнах... обикалях да си търся чанта, а и обувки не бих отказала  Mr. Green Днес смятам отново да отида до 2-3 местенца, а и като гледам времето - трябва дебелите дрехи да извадя, както и ботушите. Вчера няколко мацки с ботуши видях!
На всички много хубав ден, успешен, лек и да не ви е студено!   bouquet  Hug

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
 Drunvala  много успех в новата равота Hug
Може би и аз задържам,защото съм в МЦ-като свърши ще видим как ще е
Аз днес съм на пиленце и салатка Simple Smile

# 20
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
И аз понякога спазвам лунната диета  Peace
Обаче как процедирате после? Продължавате "Страхотната" от мястото на прекъсването или започвате отново. Извинявам се, ако скоро сте го коментирали, още не съм успяла да ви изчета всичките теми.  Blush

Drunvala , стискам палци всичко днес да ти се нареди по най-добрият за теб начин.  Peace

При мен термометърът показва около 10 градуса. Мисля да се пораздвижа с една тренировка  Simple Smile.... Тъкмо ще ми стане време за  млякото.....

Хубав уикенд на всички.  Hug

# 21
  • Мнения: 1 454
Добро утро мацки...
Два дни прочистване май са ми достатъчни - аз и без това не може да се каже , че съм била стриктна с това кафе с мляко сутрин...

Та така - давам си старт на страхотната диета за да изглеждам страхотно в страхотния си черен нов панталон Wink
Днес си взех мляко и прасковки Simple Smile

За закуска мисля, че си изпих млякото с кафето...обещавам към 10ч да хапна малко и да се опитам да се движа почасово...

Успешен, весел и ведър ПОСЛЕДЕН работен ден  Hug

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
 Junior_J  успех с диетата Hug
Арбанашка кокона  и аз това се чудя newsm78

# 23
  • Мнения: 1 454
Аз не знам кое е по-правилно , но...честно казано зависи до къде съм стигнала...според мен трябва да се започне с мялко и плод отново ...1во за да не се стресира организма , който три дни (или колкото е продължила лунната) нищо не е преработвал..и второ...не знам кое е второто, но представяте ли си да почнете с въглехидратния ден...не ми се струва правилно
 Peace
Това са моите разсъждения Simple Smile

# 24
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
Здравейте и от мен момичета!   bouquet
Присъединявам се към вас от понеделник. Надявам се да сваля поне 10 килца с този режим, да видим какво ще направя.
Drunvala, ето ме и мен! Хайде пак заедно! Сега остава и Ани да дойде и пак ще сме си тричките.    Hug

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Stelxen  желая ти успех и дано постигнеш целите си  Hug

# 26
  • Мнения: 59
Здравейте, СТРАХОТНИ!
пу да съм първата с минус в новата тема!
тази сутрин се чувствах особено коремоприбрана и извадих кантарчето. поиздухах му прахта и то ме зарадва с цял един кг. надолу! Уау! да си стриктен се отплаща! hahaha

на всички нови добре дошли  Hug!

Pamsi, благодаря за кафенцето!
Drunvala, то май няма жена, която да не качва пред МЦ, дръж се! УСПЕХ НА НОВАТА РАБОТА smile3525

Lide,  Joy и аз вчера си умрях от смях!

мега Hug  на всички и страхотен минусов ден! до после!

# 27
  • София
  • Мнения: 1 950
Здравейте, Страхотни момичета !   Hug

pamsi , мерси за кафето   bouquet

Меи лонгHug честит ти минус, smile3501 newsm44 още много да изсипеш в темата newsm10

Drunvala   Hugчестита нова работа и успех в нея  newsm10 В МЦ аз качвам по 2-3 кг ooooh! така че не се притеснявай - като мине ще си надоло със сигурност Peace

Stelxen, valen_tina , Junior_J Hug успех  newsm10

Арбанашка кокона  Hug аз като съм лунувала / по един ден само/ просто продължавам със следващият по план ден , т.е ако лунувам в млечен ден следващия ми е белтъчен или въглехидратен, но може би е по-удачно да лунуваш между два млечни дни, но много глад ми се събира  Mr. Green

Кала, Hug специално за теб след малко ще сложа някое стимулче  Hug Heart Eyes


Аз вчера бях стриктна до вечерта - вечерта наруших диетата , но съвсем умишлено - просто имахме повод да се почерпиме за здравето на моя мъж / миналата година на тази дата направи катастрофа с мотор, от която за щастие се размина само с ожулено лице - та не знам е ли или не повод за празнуване, но се почерпихме за негово здраве /

Но учудващо е че днес съм с някакви грамчета по- малко от вчера.  newsm78 Днес ще карам на белтъчен ден, а след това пред трите почивни дни ще пътуваме и няма да съм много режимна, а от вторник мисля да започна осемседмичния режим  Peace

Пожелавам на всички Страхотен ден ! Hug Hug Hug

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
 lideto70 ,Drunvala  май всички ни ''зариби'' с този осемседмичен режим  Joy

# 29
  • Мнения: 1 454
8-седмичния режим кой вариант се пада?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт