Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 384
 pavletutka благодаря, това е единствения  вариант който съм намерила до момента

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 685
здравейте милички.......ех покрай почивки,заради весели празници,накрая една нещасна катастрофа от която още не съм се възстановила съм изпуснала една и полвина от любимата ми тема.....но сега вече ставам до компа и успях да ви изчета.
Като начало много целувки за Дидка,чудесна си   bouquet
Много се радвам на кухните на Скарлет и Радосче,помня техните проекти,добре дошли на многото нови съфорумки в темичката.ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ сдобили се с нови кухни,четох че има и мого чакащи........Ренате чакаме и твоята.......сорииии ако изпуснах някои от по старите дружки......
чета от три дни по малко и не мога много да пиша(само лявата ръка ми е здрава)
За контактите само ще кажа измерете си и ги оставете близо до плота,много е неудобно като висят кабели,радвам се че тук ми подсказаха това преди година.
за дом.хартия ще кажа че също откакто я открих преди години,винаги ми е под ръка,а не в някой шкаф,че къде ще му излезе края с мръсни ръце да отварям шкаф,че после да лъскам,а и така по бързо действам,малчо ако разсипе нещо:)
Аз също имам стъклени вратички с дръжки,ето ги http://www.album.bg/sis7/images/3201897/13987/ и съм благодарна на майстора че не ми проби стъклата,веднага ми каза че никога не пробива,защото рано или късно се пукат,носи ги на някакъв стъклар,който ги лепи със специално лепило,много се зарадва че съм си харесала плътни дръжки,защото така лепилото хваща на по голяма повърхност,амортисюрите ми са с омекотител,но пък и тези три шкафа със стъкло,са едни от най използваните,за сега за полвин година няма никакви проблеми,пу-пу да не е уроки......така че мойто мнение е .....искайте да ви ги лепят,а не пробиват стъклото,а и както ми каза майстора тогава.....най-много след време да се разлепи дръжката,което ще струва 2 лв, а не 100 лв. за ново стъкло......
простете че се улях......
весели дни и поздрави Simple Smile

# 47
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Да се запиша и аз в новата тема,скоро ще покавам снимки.
sis7  -бързо възстановяване Hug
моите дръжки не са на стъклата,а на рамката.

# 48
  • Варна
  • Мнения: 384
sis7
видях че си пострадала и ти пожелавам бързо възстановяване
ако и когато можеш /може и на лични/ ще ми пишеш ли кой ти изработи кухнята и от какъв материал е-кантовете на вратичките метални ли са?

# 49
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
anuschka - И аз не съм много на ясно, едва от вчера живеем в апартамента, а мъжът ми още не ми е включил мелачката. Аз се чудя - май ще си сложа "скаричката" по принцип и ще я махам когато меля (защото ми изглежда по-добре с нея, отколкото с тапата или без нищо  Rolling Eyes). Ако има проблем с мирис - тогава с тапата.  newsm78 Опитай как ще е по-удобно при теб, аз за сега не мога да дам мнение от опит.
Ивон, сподели по- късно мнение от практиката си, защото аз надали ще вляза скоро в новото жилище.  Peace

sis7, каквото и да ти се случило, нека остане по- бързо в миналото!!!   bouquet

Аз имам 2 стъклени вратички, но дръжките са монтирани на плоскостта, не на стъклото.

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 685
БЛАГОДАРЯ ВИ МИМИЧЕТА.....   bouquet ПО ВАЖНОТО Е ЧЕ СЪМ ЖИВА, А ВСЕ НЯКОГА ЩЕ СЕ ВЪЗСТАНОВЯ
моите вратички,нямат плоскост,а със алуминиев профил за този вид говорих......
sis7
видях че си пострадала и ти пожелавам бързо възстановяване
ако и когато можеш /може и на лични/ ще ми пишеш ли кой ти изработи кухнята и от какъв материал е-кантовете на вратичките метални ли са?
по късно като си почина ще ти пусна на лични  Hug

# 51
  • Varna
  • Мнения: 439
Сис - радвам се, че сидобре и че отново си тук. Страхотна ти е кухнята.


искам да питам пак
-първо от предното ми питане въпроса -къде са ви бойлерите в кухнята и доволни ли сте ?
и после
оказа се , че трябва да сложим един върху друг следните уреди: пералня , фурна, микровълнова /не ме убеждавайте , че не е удобно -знам ама не виждам друг начин/
въпросът ми е дали някой има фурна аристон f481012-висока 48 сантиметра , или някоя друга марка, която е по-ниска или пък по -ниска пералня?
тясна пералня с предно отваряне /до  48 сантиметра/ пак може да свърши работа тогава няма да са трите неща едно върху друго..
абе с две думи ако имате маломерни уреди-какви са и доволни ли сте или бихте ли ми препоръчали нещо  Confused

сетих се и за още един въпрос -виждали ли сте маса /в магазин не по списания/ която да става и за кухненска и за хранене -с механизъм и повдигане ? /отново нещо за пестене на място../

Нямам бойлер в кухнята - от банята ми идва топлата вода.  Иначе пък и аз щях да слагам пералня, фурна и микровълнова в 1 колонка и съм с нормална пералня и фурна и не бих казала че ми е неудобно. Щях да си купувам такава фурна, но мъжа ми ме спря, защото ако се развали после трудно ще намеря с тези размери друга и затова в крайна сметка си взехме фурна на 60 см. пак на Аристон. Сега пералнята се озова в друго помещение, но отново са на такава височина уредите, но аз съм свикнала и не ми пречи. И преди това микровълновата ми беше на 150 см. височина - така че не ми е проблем.
За такива маси - да има такива в магазина срещу Метро - Аква - на фирма Неосет. Мисля, че наскоро видях и една такава в мебели Явор но за там не съм сигурна - виж им в сайта.

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 4 132
Смърф, в мебели Явор със сигурност съм виждала такава маса,

http://shop.yavor-bg.com/index.php?action=showprod&prodid=30 … subcat=&show=



# 53
  • София
  • Мнения: 1 555
smurf - и моята микровълнова е над фурната, мнооого ми е удобно.  Peace Вие вече сте решили де, реших да кажа за успокоение само. Надявам се и на теб да ти стане удобно.  Peace

# 54
  • Варна
  • Мнения: 384
благодаря момичета , хубаво щеше топлата вода да е от банята ама тя е на другия край, ще видя в неосет -тази от явор няма да ми пасне ..благодаря още веднъж

# 55
  • Мнения: 7 430
Сис, радвам се, че вече си добре  Hug
И ти пожелавам бързо възстановяване  Peace

Смърф и аз нямам бойлер в кухнята сега, но преди години имах едно малко бойлерчр, което нагряваше мигновено и бе точно над батерията закачено  Peace

Искам да попитам и аз нещо...понеже попитах в други теми, но никой не ми отговори  Tired
Това са прозорците     и вратите  в кухнята, т.е. включва трапезария и хол - всичко заедно  Peace
Имам два прозореца и две врати към тераси и се чудя дали да слагам щори или пердета  Thinking По напред в албума има и други снимки за преценка  Wink
Харесах вертикални, червени щори и си мисля да взема за прозорците, ама за вратите  newsm78 не мисля, че ще стоят добре, понеже са много тесни самите те...
Иначе ако бях намерила само червени перденца - щях да сложа, но уви от април живеем тук и нищо подходящо не съм открила  Confused

Мерси   bouquet

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 4 132
Дидка , тия вертикалните щори хииииииич не съм им фен  Rolling Eyes

А защо не сложиш тип римски - те пасват и на врати, и на прозорци...
А като компромисен вариант - хоризонтални от тия металните... не знам как се водят

И от двата вида, за които говоря има червено  също  Peace

# 57
  • Мнения: 1 081
Дидка, наскоро гледах едни щори, водят се "ден и нощ", плисе, със светла и тъмна част-зависи дали искаш да са ефирни, или да затъмняват. Мострата беше в мнооого прозрачно червено, и черно. Стори ми се, че стоят добре и стаблно, без да се "мандахерцат", и на врати, и на прозорци. http://www.gershmanbg.com/pplisevertilux.html, но на мострата е много тъпа снимката. Немските материи са много красиви, и имат богата цветова гама.

# 58
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Сис,тъкмо се чудих къде изчезна.Съжалявам за това което си преживяла.Пожелавам ти, лошото да остане зад гърба ти и най-вече бързо възстановяване. Hug

Дидка и аз не ги долюбвам много тези вертикални щори,незнам защо newsm78
Аз също съм се спряла на римски или плисе.

# 59
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Дидка...аз бих си сложила хоризонтални червени...и ще продължа да търся перде  Mr. Green
Така ще е при мен..хоризонтални щори, тънко и дебело перде  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт