Кой с каква нагласа спрямо докторите ражда?

  • 3 833
  • 123
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 335
Притеснявах се,но имах пьлно доверие на лекарката си,вси4ко завьрши добре Peace

# 16
  • Мнения: 1 691
По принцип винаги имам доверие на докторите - явно винаги съм попадала на свестни (не само при раждането). Затова нямах уговорка. Отидох да раждам спокойна, доколкото е възможно  Wink и нещата минаха като по ноти, може би точно защото бях спокойна.

# 17
  • Мнения: 583
Имах уговорка с лекаря, не съм се съмнявала, че нещо няма да бъде наред. Опция 3.

# 18
  • Мнения: 488
Никаква уговорка,тотално доверие в екипа,малко шаш към края,но всичко мина бързо и доволно лесно!

# 19
  • София
  • Мнения: 1 139
Бях много притеснена,защото за първи път щях да съм"под ножа".Но иначе имах уговорка,напълно се бях доверила на доктора и не останах излъгана.Пак бих родила при този човек!!!

# 20
  • Мнения: 2 131
Имахте ли доверие на докторите които ви израждаха?
Оправдаха ли очакванията ви?
Имахте ли предварителна уговорка?
Имах пълно доверие в моята лекарка и тя оправда очакванията ми. Уговорка нямах, но предстоеше да си направя такава. Просто бебето ни изненада и се роди 17 дни по-рано. Имах късмета да се случа в нейната смяна като отидох в болницата.
А що се отнася до спокойствието... Бях притеснена, естествено, но заради предстоящото раждане.

# 21
  • Мнения: 14 133
Имах предварителна уговорка с доктор, на който вярвам напълно.
Отидох спокойна. Всичко мина прекрасно.  Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 529
Не съм имала уговорка с лекар, макар че секциото си беше планово. Доволна съм от лекарите и живот и здраве, смятам пак така да раждам  Praynig

# 23
  • Мнения: 2 803
Нямах уговорка с доктор, но бях напълно спокойна и подходих с доверие. Всичко мина добре.

# 24
  • Мнения: 4 434
Нямах уговорка
Притесявах се
Всичо мина ОК

# 25
  • Мнения: 472
Родих с предварителна уговорка и бях напълно спокойна. Имах пълно доверие на гинеколога. Останах разочарована, защото въобще не ме информира какво се случва. Дъщеричката ми беше в кувьоз, а никой, нищо не ми казваше. Не искам да си спомням какви мисли ми минаваха. Носят на другите майки бебетата, а мен ме подминават, все едно ме няма. Слава богу е жива и здрава. Още преди раждането имах гинекологични проблеми, а се оказа, че не е достатъчно компетентен, вследствие на което получих по-сериозни увреждания.

# 26
  • Мнения: 1 187
Бях с уговорка, секцио, спокойна, понеже не знаех какво следва. В моя случай невежеството се оказа положително - звъннах на вратата на родилното, усмихнах се и казах : водите ми изтекоха, ще съм спешно секцио.

# 27
  • Мнения: 274
И двата пъти бях леко притеснена,имах доверие на доктора и всичко мина добре Peace

# 28
  • Мнения: 1 763
Отидох да раждам спокойна, имах пълно доверие на докторите. Бях с уговорка, всичко мина добре.

# 29
  • Мнения: 552
Бях с уговорка,спокойна и всичко мина добре/по естествен път/...родих 1 месец по-рано и може би заради това бях спокойна,защото всичко стана супер неочаквано и до последно не можах да повярвам какво се случва,а и нямах време да се тревожа преди това за раждане,клизми,усложнения и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт