Бързам за в час, че съм първокласник вече аз!

  • 21 903
  • 367
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 11 116
И от мен ЧЕСТИТО на празнуващите!   bouquet

# 16
  • Мнения: 7 263
Здравейте и от мен в новата темичка, днес ще ходя да прибирам първолака от училище и да записвам домашни и т.н  #Crazy Money
По-късно ще се включа по-адекватно надявам се  Hug

# 17
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Благодаря за новата хубава тема.
Моят малкият е болен - зачервено гърло и хрема  Confused Баткото има забрана да го прегръща и целува.

# 18
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
И Дарина кашля и то доста лошо. Cry
А е станала и една капризна и лигава,направо в чудо съм се видяла.
Домашни до сега нямаше,от тази седмица ще има,но ще ги пише в училище,нали сме с целодневно обучение. Wink
Не знам какво му става на това дете,ако я оставя цял ден ще се кипри пред огледалото и ще гледа Н2О,мързи я,та чак я боли.Само и се играе и рисува. ooooh!

# 19
  • Мнения: 47 988
и моят син е хремав, слагам капки за нос и тайлол хот за деца...пооправи се. дали е от този ужасен студ, или е вирус?

# 20
  • София
  • Мнения: 11 116
Честито на всички празнуващи.

Жгмъц и Дияна кашля. Утре ще я водя на лекар.
Днес сутринта мъж ми я заведе на у-ще. В градината отсъствията бяха лесна работа. Понякога и бележки не носехме, ама в у-ще...

Да тук отсъствията ще са проблем, за сега мисля да си ходи на у-ще Искрен, дано не стане критично положението ...  Praynig

# 21
  • Мнения: 2 716
И Дарина кашля и то доста лошо. Cry
А е станала и една капризна и лигава,направо в чудо съм се видяла.
Домашни до сега нямаше,от тази седмица ще има,но ще ги пише в училище,нали сме с целодневно обучение. Wink
Не знам какво му става на това дете,ако я оставя цял ден ще се кипри пред огледалото и ще гледа Н2О,мързи я,та чак я боли.Само и се играе и рисува. ooooh!
Кофти за кашлянето. А относно останалото - като 2 капки вода сме  Mr. Green Да добавим и  Наруто и Звездни рейнджъри.
Вчера я питам .... нещо си, а тя "татееее, госпожата каза ли..."  ooooh!

# 22
  • Мнения: 842
Здравейте!!! Ако може и ние да се присъединим към темичката ви - учим в 85-то "отец Паисий" и за сега много ни харесва  Laughing ще видим докога. Учителката ми се струва много добра и мила жена, дано и занапред да е така. Пишем усилено чингелчета, макар и доста грознички  Embarassed карам го непрекъснато да се упражнява, но без особен успех за сега.
Това е от нас за сега. Лек ден ви желая!

# 23
  • София
  • Мнения: 746
Запис и от мен Peace

# 24
  • Мнения: 80
Ето, че и аз най-после се добрах до компютъра. Честито на празнуващите!!! При нас положението с ченгелите  е сложно. За сега не го оставям сам, защото не ги изписва правилно/в смисъл , не така както е указано със стреклите - иначе резултата е същия Laughing/, а както му е удобно на него. Другият проблем е, че в клас пише в тетрадката за домашна работа - хиляда пъти му казах точно коя за какво е - така излиза, че си пише домашното в клас. Трудно сяда да пише, но май започна да свиква, че от домашното отърване няма. Иначе  много се дразни, когато пише къдравини, иска да е хубаво, но побеснява, когато изтрия нещо newsm78. Исках да попитам за рожденните дни. Криси в петък ще стане на 7 и идеята ми за почерпка не е свързана с торта. Мисля да бъде нещо по-различно. Надявам се и на учителката да и хареса.

# 25
  • София,
  • Мнения: 4 267
ПРИ нас проблемът с рождените дни е решен по най простия и лесен начин - само бонбони в клас и нищо друго! Hug
А за тетрадките за домашна и работа в клас имаме условие по една червена и синя точка лепнати в горния десен ъгъл на всяка от тях по всички предмет, така си ги различават по лесно и не бъркат! Peace
А иначе в обедната почивка синковецът ми се обади да ме пита как съм, да каже че е добре и че има още една шестица по български език  Hug

# 26
  • Мнения: 308
Здравейте и от нас!Братчето ни изкара един вирус, но ние-не.Днес всички бяхме на училище.Поли се справя сама с домашните, иска само да има някой при нея.Не е винаги отлично, но не робувам на идеята, че като е учителско дете трябва да е перфектна.Аз изрязвам разни картинки, за да им е интересно и така.И тук вали.Мразя мрачното време, ама това е положението.Чао за сега!

# 27
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Започна се с мрънкането. Танти пише домашни сега в другата стая, но преди малко дойде да съобщи, че писането на ченгели е досадно  ooooh! Съгласна съм, но какво да направя, даже имаше предложение аз да напиша нещо си.... Shocked Ще ме прощава, ама няма да стане. Нямаме си браво още, имаме си подчертани чертички  Crazy Честно-казано не държа да пише красиво(аз самата не се гордея с почерка си), а грамотно.

# 28
  • Мнения: 80
Dundurela - и при нас е с точки, а на всичкото отгоре съм ги подвързала по различен начин, за да ги разпознава, още по-лесно, но госпожата им пише с червено това, което е за домашно, а той вместо да го остави за в къщи го пише там Thinking Laughing
А за рождения ден - решила съм "по кубински" - поне знам, че там така го правят - прави се една къща от кашон, облепя се с различна хартия, отдолу се прави отвор/като вратички, с шнурчета, които при дърпане се отварят и от там се изсипват бонбони и други лакомства - а за да се скарат ще ги направя на пакетчета.Така спестявам тортата, защото подозирам, че ще се омажат подобаващо.

# 29
  • Мнения: 80
За да не се карат имах предвид. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт