Юлчето от дъжд не се бои и навън стои

  • 13 960
  • 282
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 240
Пепи, честит рожден ден!!!
Пожелавам ти щастие и безброй усмивки!!!


# 16
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 217
Много тънко мина.Бонбони няма ли  Mr. Green Mr. Green

Е, малко по-различно този път  smile3503.
Благодаря за пожеланията, момичета!

# 17
  • Мнения: 2 476


Честит рожден ден Пепи!

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 040


Честит рожден ден, Пепи!
Желая ти леки запивки и много усмивки,
успехи в бранша и чупки в ханша,
здраве в изобилие и радост до безсилие!
Hug

Рени благодаря ти  Peace

# 19
  • Мнения: 444
                          Честит Празник, Пепинка!
              Много любов, щастие и здраве ти желая!




# 20
  • Мнения: 867
Пепи ч.р.д.Мнго здраве и усмивки ти желая!

Вчера и днес нали съм отпуска мислех да посвърша нещо,но гледам по цял ден Нова+.Голяма краста тоя ББ.

# 21
  • Мнения: 2 476
Еее не е честно  какво правят систърките в ББ  кажи нещо интересно,ние от другия месец махаме кабелната щото бабата не можела вече да я плаща и ще сме на антена то и без туй гледаме 1,2 и нова

# 22
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
            Pepi Ч.Р.Д.,много здраве,късмет и успех във всичко ти желая!!!
                       

Здравейте момичета,ние вчера се върнахме от морето,там бяхме по къс ръкав в София облякохме пухените якета.Морските мами да не се оплакват от студа,че ако знаеха само тука какъв ад е.Снощи си легнахме с анцузи,Цвети я взимам при нас,да не се отвива и така се топлим един друг.Палихме парното,но май не е достатъчно студено за да гори като хората,печки нхе ми се пускат все още,ще видим от другия месец  Thinking

На мъжа ми крака уж е добре,но нали вената не функционира,забелязах,че на този крак там където е бил ластика на чорапа направо посинява,дано да е само временно,след 5 дни пак сме на контролен преглед ще видим какво ще кажат newsm78

Амери Hug

Диди,'що се ядосваш толкова,давай го по-спокойно да видиш Влади как ще се укроти и ще стане по-послушен,за говоренето не се притенявай ще започне да му се разбира лека полека.

Сега ще сваля малко снимки и ще ги кача в бъкета да ни видите и нас.

Последна редакция: ср, 24 сеп 2008, 15:54 от Пиги®

# 23
  • Мнения: 1 298
Ох,топлооооооо.Жега направо е тук.Не си взех къс ръкав днес  ooooh! Тъкмо си купих ново саке и не мога да го сефтосам  Crossing Arms
Пиги,мдааа в Сф по-рано се застудява.Така си е.Но снощи валя и посреднощ ставах да затворя прозореца,че се беше бая застудило.

Ели вашата баба голяма циция.То и нашият дядо ни отряза вече за кабелната.Ползвахме тяхната.Сега ще си я плащаме .  Rolling Eyes

цък

# 24
  • София
  • Мнения: 309
  uraЧестит Рожден Ден,мила Пепи!
 newsm59 Много здраве ти желая!Много щастие и радост и любов у дома! newsm67

# 25
  • Мнения: 433
чЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН пЕПИ   bouquet

Ети,благодаря ти много за телефончето. HugЗаписах си го и другата седмица като идвам за повече време задължително ще ти звънна да се видим.Днес дойдох само за 1 час и минах набързо по "Николаевска" и зад а не съм капо от командировката  Winkси купих едно палто от новата мода.Мъжо като видя,че пак е черно и щеше да ме изгони Mr. Green
Наде,къде изчезна бе Душо? newsm78

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 127
Пепи Честит Рожден Ден! Много щастие и любов ти желая!
Рени още на времето в моята приятелка имаше такова легло - с един механизам се вдига успоредно на стената и се прибира в гардероб. А ма как го обясних само - предполагам, че това е същото, но може би нещо по-усъвременено. 
Рени Галко много е порастнал - пу пу  Hug

# 27
  • Мнения: 2 476
Какво правите в този дъжд?Никой няма тук  newsm78

# 28
  • Мнения: 1 298
Аз съм тук   Wink Пиша в Бураските че тук няма с кой  Thinking

# 29
  • Мнения: 359
Здравейте вчера наистина беше хубаво времето във Варна, но днес е много непиятно.
При нас няма нищо ново гледаме се малката Васи расте днес бяхме на консултация на 2м. е станала 5,650кг и е 58см., бърза да настигне как си, Цвети беше толкова на 3м.
Рени не мога да си представя как спите на отворен прозорец браво на вас аз уж не съм зиморничева но вече ми се струва студено. В тази връзка напоследък Цвети много ми се изпотява когато спи през лятото го смятах за нормално но сега вече ми с струва много, обличам я с не много дебела пижамка и я завивам с 1 оликотена завивка, педиатърката днес каза че може и да е на психическа основа.

Общи условия

Активация на акаунт