Юлчето от дъжд не се бои и навън стои

  • 13 971
  • 282
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 298
Ст.г. ами вечер е мн студено,но го отварям така че да влиза отгоре въздух/ако ме разбираш/Освен това външната щора е 2-3 пусната,за да може да спира вятъра.Не ми се спи на затворено все още.Като знам че цяла зима това ни чака..С по 2 одеала се завиваме и така..
Иначе и  двете моми ли ги гледаш или Цвети е на ясла?

# 31
  • Мнения: 444
Дани пък от снощи е с Т. Днес цял ден се боря с нея. Еййй, няма смъкване. Сиропите му я смъкват след 2часа или направо се покачва. От свещичката реве и си стиска дупето. Някакъв ужас, сега заспа и пак гледам я е вдигнал. Отивам при него. Confused

# 32
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Честит Рожден Ден Пепи! Живот,здраве и страшно много щастие ти желая Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



Вчера и днес беше ужас в яслата,рев и чудо,още от вкъщи започва Tired

Рени,Галко  още по-голям  сладур е станал.направо да го изядеш Laughing
Дидито,спокойно мила.да ти кажа аз затова го дадох Друндела на ясла.да се кротне малко Peace Кураж,знам какво ти е Hug

Как го гледате тоя ББ? Thinking.Гледам си Денсинг старса,поне музичка има.а пък и аз си падам по танците CrazyА и Сървайвъра се очертава много интересен Peace

Нанни,дано да му спадне Т на Данито.прегръщам те Hug

Нета ми е отрват Close

Последна редакция: чт, 25 сеп 2008, 17:12 от jorjito

# 33
  • Мнения: 444
Малеее, какъв е тоя вирус страшен. Няма смъкване тая Т. Давам Панадол при 38Т и след 1ч е 39,5. #Crazy Та му дадох за първи път Хексалгин. Беше ме шубе от алергична реакция, но слава богу нямаше такава. Добре, че поне хапва по малко. Praynig Стискайте палци това да е бил пиковия момент и нощеска да не ми вдигне пак толкова висока. Praynig

# 34
  • Мнения: 1 341
Здравейте момичетааа. Hug
Да не ни забравихте?!
Ние пристигнахме на Френска земя. Сега сме на гости....купона продължава. утре ще пиша по-подробно.
Всичко в Бг беше перфектно, като изключим боледуването на Ема.

Пепи, ЧРД, желая ти много здраве, щастие и безоблачна любов.  bouquet
Джорджи, чак сега видях, че си искала тел. Нямах време за нищо, а дори и телефон нямах там...ми то било хубаво бре Joy

Махам се, до утре.

# 35
  • Мнения: 1 193
ПЕПИ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН и от мен! С най-добри пожелания!  bouquet
Ренито, работата ми потръгна  Wink Изкарах и ноктопластиката -акрил. Педикюристката ни напусна,  аз се захванах и с това  Laughing  Не се оплаквам, клиентките ми - също  Praynig Доста неща имам да уча, но ще се доосъвършенствам Mr. Green
Киара, пак ми е с някакво разсройство, тези дни си е у дома. Не е тръгнала още на ясла и веднага лепна вирусите  #Cussing out
Като цяло сме добре, и няма да се оплаквам  Grinning
 Hug на всички  Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 845
ПЕПИ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! Нека ти се сбъднат все прекрасни моменти и мечти от тук и за напред! Здраве, семейно щастие и не се ослушвай, ами прави братчето Wink

Бета-Аз ползвам Даун ексул-та, има страхотен ефект, но ми много жал за Венцито и не го мажа всеки ден. Ние нали още си смучем палеца и затова. ooooh! Опитах го и е много гадно на вкус  Sick
Tizija -ще чакам  Hug
Рони-явно от смяната на климата се е разболяла Емка-семка. Нали сега е здравичка?
Нани-бързо оздравяване на мъника, а ти пий повече витамини да не се разболееш Hug
Пиги-дано всичко на прегледа да е ОК  Praynig
Амери-явно е новият вирус  Sad Бързо оздравяване и на вас  Hug Хайде задобрявай и като се видим ще кажеш как да си правя готин маникюр Wink

# 37
  • Варна
  • Мнения: 1 858
 Hug

Нанни,как е Данито?Хексалгина го дават в яслата ,ако детенце вдигне Т.Знам че е много ефикасен,макар че слава Богу не сме го ползвали.дано сте по-добре Praynig
Амери,Киара да се оправя бързо Hug
Ронка,айде на отчет Wink.надявам се Емката да е добре вече Heart Eyes
 
Във Варна времето е отврат.духа страшно и вали.заведохме Друндела на ясла и в 12ч трябва да го взема.пак имаше рев и крясъци,още като види яслата да наближава и започва Tired.до кога така незнам.....

Ставам да свърша нещо из къщи....Лек ден на всички  bouquet

# 38
  • Мнения: 2 481
Пфуу  от 2 дни  не е спряло да вали  Sad

Гледахте ли снощи мъжете,е този път ще е много интересно и с тези мисии,мен ме заблуди този Тошко-Филип  страшен актьор е


Юл е със сополи  ooooh!,ще капя нещо че да не стане по зле

Ронка ти кога дойде кога се върна

# 39
  • Варна
  • Мнения: 1 131
Нани когато е много висока Т могат едновременно да се дадат нурофен и ефералган. Дано  обаче повече не ти се налага да сваляш Т. А ти как си? Пази се да не лепнеш и ти вируса! Hug

# 40
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Здравейте и от нас.
 
Наистина много гадно време.
Рени ,голям сладур тоз Галко има да му се лепят момичетата. Wink
Нани не се шашкай ,с какъв термометър му мериш температурата.
Дъщеря ми от 3 дена е на градина.Като я заведох първия ден всичко беше наред до момента в който трябваше да влезе в групата.Като се метна на колена пред госпожата ,умрях от срам.Дори в яслата не го е правила.Следобед като отидох да я взема, госпожата от втората смяна се учуди ,че е плакала.Каза,че е яла спала играла както си му е реда.Има си и три другарчета от яслата.
Сега е ред на Жорко,но с него си мисля ,че ще имам проблем.Когато някой липсва от къщи  започва да пита де е тати,де е кака,де е Жаси.Като тръгне на ясла има да пита де е мама.  LaughingИначе с ходенето на гърне нямаме никакъв проблем,със заспиването също.Но все си мисля,че ще е от ревливите.Най-късно до 5-6 трябва да е почнал така,че тогава ще споделям.
Ще ми останат 2-3 седмици да се  подготвя психически за работа,че така съм отвикнала.Ще трябва всичко да разучавам отначало.

Ронка добре сте се завърнали. Peace
Ели,настройваш ли се за училището  smile3523.
Анет какво стана с теб ,тръгна ли на работа.

Последна редакция: пт, 26 сеп 2008, 12:17 от suzi_a

# 41
  • Варна
  • Мнения: 1 131
Сузи по принцип се водя на работа, но Тошко 1 седм е бил целодневно в яслата, а тази си е в къщи защото много кашля. Надявам се другата да го пусна, но моят работодател е майка ми, така, че малко съм облагодетелствана относно точното спазване на раб. време Embarassed.

# 42
  • Мнения: 2 481
Ох Сузи колкото повече наближава понеделник толкова повече ме хваща шубето,незнам какво ме очаква,незнам къде отивам и какво ще правя там,ще има нови запознанства,а на мен така си ми е добре вече не искам да познавам никой,,ама може и да си променя мнението,после въобще не знам в къщи как ще се оправят без мен,кой ще гледа Юл,как ще пътувам 1 час път ми е до там,трябва да ставам рано,някви там ще ми държат тон и ще се правят на професори,ще трябва да УЧА,и вчера като видях две тетрадки по математика(на китайски) и ми стана лошооооо  Shocked  Малко ми се е изпарил ентусиазмът,дано ми дойде от нейде че лоши,и на всичкото отгоре идва зимааа студ,мокро ,киши ,рейсове,чадъри,якета,каквато съм все ми е студено,ще втасам,дано може да не ходя всеки ден а да си седя тук при вас си ми е топличко  Flutter

# 43
  • Мнения: 1 193
Привет, сладурки Hug
Благодаря, за пожеланията към Киа   bouquet
Нямам идея, от какво точно е болна. От вчера като я прибрах от яслата, не е акала. Ако беше нещо страшно - нямаше да спре. Давам и все пак лекарствата и си стои у дома. Голям късмет, че работата ми е на 5 минутки от вкъщи  Grinning Притичвам за някоя клиентка и така.
Ели, не се стресирай, всичко ще се нареди. Мисли позитивно  Hug
Нани, дано се оправя сладура  Praynig Много гадно, като са болнички.
Ети, всичко ще ти покажа  Laughing
Ронка, как си с диетата? При мен нещата са като по книга. Доволна съм  Embarassed
Мацки, доста темички съм пропуснала - ще ме прощавате, ако изпускам някой   bouquet
Джорджи, успех с яслата, не се отказвай  Wink

# 44
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Е Анет,наистина си облагодетелствана.Аз от това най-се притеснявам.Като тръгна на работа и като започна да излизам в болнични,а това с две малки деца е неизбежно и като започнат да правят физиономии в работата,за което също ги разбирам и ми настръхва косата. WhistlingАма няма как и това ще премине.
Ели не се шашкай ,ще свикнеш.Сега си притеснена ,но като тръгнеш ще видиш ,че ще си промениш мнението.Поне на упражнения и заверки задължително трябва да си там PeaceКато тръгнеш ще видиш кое как ще е.Аз когато започнах да уча също бях вече омъжена и дъщеря ми беше на 2 години Е вярно,че учех задочно,но ходих и на работа и учех за изпити без помоща на никого.Така ,че няма как да не се справиш. Hug

Нани,как е Дани има ли още температура.

Ох,Жорко непрекъснато си събува чорапите и  ходи бос  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт