Социални придобивки на служителите?

  • 31 657
  • 231
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 4 585
Разбрах, сбъркал съм. В една и съща фирма работят Азаф и Виванафт.
Ти предполагаш, че лъже Виванавт. Нямаш доказателства, но така предполагаш.
На жените не само моята логика им убягва, а изобщо логиката.

# 211
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Разбрах, сбъркал съм. В една и съща фирма работят Азаф и Виванафт.
Ти предполагаш, че лъже Виванавт. Нямаш доказателства, но така предполагаш.
На жените не само моята логика им убягва, а изобщо логиката.

Пак бъркаш.

Прочете ли, че не взимам отношение по поста на Виванавт ?

Или искаш просто да напишеш, че жените нямат логика?  Laughing

Отде го измилси това, че Азаф и Виванавт работят в една фирма? Странни изводи си вадиш.

# 212
  • Мнения: 4 965
Тцъ, не сме в една фирма - моите придобивки са различни, ама май-май и те ще се повлияят леко от кризата (например, дадоха 2/3-ти от обичайните "пари за отпуска" и на последното парти от 70 лв. куверт ни платиха само 40, другите си ги платихме).  Mr. Green

# 213
  • Мнения: 5 370
Абе май ни кодошиш нещо тука,особено в условия на криза ми звучи направо несериозно ooooh!
Нищо даже не те кодоши, при нас също има изплащане на квартирни, при определени условия.
А Галя определено не те лъже.

Има сфери, в които криза НЯМА. А хора, напротив, се търсят непрекъснато.

# 214
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Ей, Азаф дорбе, че написа че не сте от една фирма с Виванавт, че Вълкът тотално се оплете  Laughing

Просто Виванавт е написала "работя в тази фирма", т.е. при настоящия си работодател от еди-колко си месеца и Вълкът веднага я сложи първо колежка на един, после на друг. Че и метна обобщение за женската логика.  hahaha

# 215
  • Мнения: 4 585
Да, пак съм сбъркал.  Embarassed

# 216
  • Мнения: 1 922
Момичета тези придобивки още със започване на работа ли ги получавате или с натрупан стаж.Аз вече осми месец работя в тази фирма и дори заплатата не са ми мръднали поне малко нагоре.Няма за храна ,няма за транспорт,дори служебен телефон чак сега ще ми дадат.А ако ви кажа и за какви смешни пари работя,но е добре откъм работно време и почивки и затова стоя още.

Viviant, пиши на ЛС ако искаш - може да се запознаем.

Последна редакция: пт, 07 авг 2009, 17:07 от galia_mi

# 217
  • Мнения: 662
При нас непрекъснато се търсят нови хора.Кризата усетихме по няколко показателя-съкратиха ни една от допълнителните придобивки и то драстично-от 120лв. лимит за разговори, в момента е 20лв., което си е направо подигравка.Но пък го говореха от февруари, а го направиха чак този месец, заради недоволството на всички отдели.Смениха ни и ДЗО, бяхме към "Закрила", после "Дом здраве", сега сме при фирма, с възможно най-куци условия.Ваучерите ни за храна уж са увеличени-от 40лв, вече са 60лв, но така или иначе тези пари не се усещат като някаква невероятна придобивка.А и смениха фирмата, която ги дава-няма никакъв избор на магазини, в които да се употребят.Декември ще се види дали ще има някакви бонуси, но се съмнявам...

Хубавото при нас е, че всички придобивки, които съм описала в предишни постинги, се дават и на новоназначени служители и то на най-ниското стъпало в йерархията.А всъщност те не са малко.По-нагоре в стълбицата се появяват и допълнителни бонуси.

# 218
  • Мнения: 160
Нямах време да изчета всичко, разбира се има фирми които глезят много служителите си. Чувала съм за подаръци то типа на жилища, коли и т.н., но съм чувала, и за това как петък работят до обяд или докато си свършиш работата за деня и си тръгваш. Мисля, че това е страхотно да мога да се прибера в петък на обяд, да си свърша всичката работа, да организирам уикенда си.
Считам, че тази политика на фирмата е много позитивна, мотивира служителите да си свършат работата, да организират по-добре работата си.

Последна редакция: пт, 07 авг 2009, 15:30 от Ronichka77

# 219
  • Мнения: 1 008
Розичке,къде раздават апартаменти
и коли,а аз да им работя до обяд в
петък-ей, така просто да се разходя
до работата да пия кафенце?

# 220
  • Мнения: 3 416
Изкарахте ме скептик,ама аз чета редовно темата з атърсенето на работа,чета колко квалифициран персонал не може да си намери работа,дори като продавачи. За щастие аз работа си имам,ама направо ми звучат нереални такиви постинги с нереални соц.придобивки,кажете къде работите-идвам и аз...

# 221
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Сладурка, ами ние казахме една от фирмите  Laughing

А че положението на пазара на труда не е розово, това е факт.

Но факт е също, че има и изключения.

# 222
  • Велико Търново
  • Мнения: 11
Не не работя в Джонсън Контролс и наистина нямам никакви привилегии.Който иска да ми вярва който иска не.Радвам се че има толкова съвестни работодатели,които мислят за служителите си.

# 223
  • Мнения: 4 965
Не не работя в Джонсън Контролс ...

И аз.

# 224

Общи условия

Активация на акаунт