Работещи майки 2006 г. - тема 17

  • 18 682
  • 442
  •   1
Отговори
# 360
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
nana77, същия! Peace Я, дай малко повече инфо за тази среща. Бистра ми е съученичка, а Красимир Горсов   newsm78 - това не е ли бащата на момичето, което Ставийски блъсна.
 Да ти дам ли малко инфо  - вътрешна информация за нащо момче - как мама му "купи" град, с парите на тати и "Неохим",как Димитровград е града на ДИМИТРОВи. И още такива "мили , родни картинки". Кажи къде да четем тези новини, все пак  Grinning

# 361
  • София
  • Мнения: 12 568
Новината утре сутрин в Дир-а под заглавие "Горсов проси пари от кмета на Димитровград"  Mr. Green
Отишли са да искат пари за лечението на детето на Бистра, което от 10 години е в будна кома. И следва това култово изречение, което ти цитирах, защото то просто е еманация на ...Ох почнах и аз като проф. Вучков. Бе изрод с две думи исках да кажа - "Димитров отказал да даде пари за операцията, но поискал да му дадат интересни идеи за благотворителност, чрез които да съберат пари за Наско".
Пари няма, ама идеииииииии. Ти сега разбра ли Рави що тоз човек ти краде идеите  Twisted Evil

# 362
  • Мнения: 993
Нана, твоите колеги, душо, нямат ли си пишки да си играят, та само правят репортажи да сдухват народа  Joy. Не мой така - ще полудеем, ей!

И да са имали отдавна са забравили как се ползват  Mr. Green

Ти пък, Ger4o, все едно не работиш в медиа! Нашите деца вероятно дори няма да разберат, че професията "репортерка" има мъжки род.Mr. Green
RAVIA, честит рожден ден на патерица!
Дю, ами честита ти отсрочка - колкото по-дълго, толкова по-сладко  Wink

# 363
  • Мнения: 1 584
Не съм ви чела - сега ще наваксвам. На вчерашния ден преди 3г разбрахме, че ще си имаме Ясмин Heart Eyes Ако знаех, че ще се пръкне такова лудо можеше и да се замисля Mr. Green Освен това на вчерашния ден преди 8г се сгаджосахме - няма да слагам почерпки, че е неприлично рано Tired

Пускам ви само един сутрешен поздрав от мен - гледка на нашата градинка в 6 сутринта Wink


По този повод ни чистиха рампата към подземния гараж в 4.50 #Crazy и след малко мина и камиона да чисти уличката Tired

# 364
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Майра, обичайте се още повече, и само смях и веселие да има в дома ви! Hug Красиво е пред вас Heart Eyes
Адашче, благодаря  Hug

nana77, и тримата дето са се събрали - кмета, Бистра и Горсов са един дол дренки. Бистра не я ли е срам да ходи да проси.  Имат 4 магазина, тя кара баварец, мъжа й кара мерцедес, брат и е представител на Елит кафе за района, държи едно огромно заведение,нямала пари за операцията  #Cussing out Много знаят какво е нямане. За Горсов думи нямам пък. А така съм ядосана на "умния самарянин"  #Cussing out Замислила съм тука едно - две мероприятия съвместно с БИЛЛА и смятам да му натрия носа.
А междувременно  това :
http://dimitrovgrad4u.com/index.php  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Хъхъхъхъ!

яхнала метлата bowuu

# 365
  • София
  • Мнения: 12 568
 Joy Joy Joy Браво Рави  Hug Ама едва ли му дреме на шапката. Обаче важното е да се пише и да се изразява мнение, щото иначе ставаме като телета.
Относно Бистра - не знам какво да кажа. В първия момент си мислех, докато пиша, че заради Горсов горката майка няма да й дадат пари за детенцето. А то какво? Тя има и за своето и за чуждите  Rolling Eyes

# 366
  • Мнения: 1 668
мале, Рави, сигурна съм, че си гласувала за тоя кмет  Joy. То такъв кретен не може да се изпусне  Joy Joy Joy.
Аз да ви кажа как ми започна съботата - Мтел вече 2 седмици ми обещават кредитно известие към последната фактура, щото "без да искат" начислили такси на 54 спрени карти. Та обясняват ми милите, че няма да спрат телефоните. Сутринта обаче пуснали смс на всичките в групата - 150 карти, че ако не си платим сметката ще ни изключат телефоните. И се почва едно лудо звънене - всички ме издирват на пожар  #Cussing out. Ей, толкоз лошо не съм се държала с човек никога, колкото с мениджъра ни в Мтел луд го направих - накара го да пусне ръчно съобщения на всички с извинение и да му звънят в случай, че искат повече подробности. Продиктувах ву всички 150 номера, щото нямал достъп до нет и сега цъка смс-и като гламав. Егати лайната миризливи... та, Рави не ме мисли, явно спокойствието дето ме беше налегнало тея дни е измамно. Събирала съм злоба  Joy Joy Joy. Сега ще ги часам в понеделник да видя как ще се извинят, щото тяхното на нищо не прилича.

# 367
  • Мнения: 1 584
Добро утро,

По случай вчерашните 5м на Ноеми, семеен портрет Mr. Green

И открийте разликите Wink

# 368
  • Мнения: 2 109
майра Joy

тази е с повишена трудност Simple Smile

Много готино! Направи им книга на момите, моля те!

КАтето има днес имен ден, да е многооо сдрава и щастлива !!

# 369
  • Мнения: 1 241
Кате, честит имен ден!!! Много здраве и усмивки!!!

# 370
  • София
  • Мнения: 12 568
Бух. Да метна на скорост едно кафенце за ранобудните



че тази сутрин съм като Фитипалди  Joy Дежурна съм, а всички домашни ми извъртяха номера да са на работа и заети та съм метнала детето в движение в детската и карах като пилот от Ф1, за да не закъснея, че шефът  #Cussing out

# 371
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731


За една прекрасна жена един скромен букет, с пожелание да бъде обожавана, да бъде любена, да бъде носена на ръце, да бъде обичана! Кате, със закъснение честит празник!

nana77, ти си нашия Фитипалди! LaughingГордеем се, че имаме този виден представител в редиците си! Благодаря за кафето! Учудващо е,че не си го разляла, движейки се с тази висока скорост, което отново доказва, че си на правилното място - при професионалистите!
Девойки, вече съм включила на първа светлинна, отново чакам оферти за клониране, ако някой, особено новинарките чуе нещо, свиркайте Peace
Успешна седмица на всички!  bouquet И Фитипалди, карай Фнимателно Sunglasses

# 372
  • Мнения: 2 109
снощи писах нещо в мартенската тема, да го споделя и с вас, ако още не сте си изпили кафето и форумът ви изглежда скучен


Случайно ми попадна една книга за общуването с децата и все още съм севсем в началото, но реших да пробвам един от съветите. И О ЧУДО !!! РАБОТИ !!! не можах да повярвам. И понеже на скоро си говорихме за тръшканията, мисля, че може да ви е от полза.

Когато децата са ядосани, нещастни или разочаровани, не знаят как да се справят с емоциите нито как да ги изразят. Започва се едно тръшкане, ние се ядосваме, поучаваме (казах ти да не тичаш, виж сега как се удари, недей да ревеш за глупости, утре ще ходим да гледаме багерите, ще се видим със сара следващата неделя, тя сега спи) и всякакви такива супер логични и поучителни нравоучения.
Те обаче само влошават ситуацията, защото децата се чувстват освен объркани от гнеяа си, неразбрани и още по-затормозени.
много ме учуди съвета за реакция в подобни ситуации, а именно:
бъдете огледало за чувствата на децата си. давам ви пример с разговор с Кайо от вчера и днес, бях изумена от резултата:

(следният диалог се развива след 2часова разходка сред заснежени полета, с крави, снежен човек и пълна програма забавления, в които трябваше да сме със Сара, но не успяхме да се видим):
Кога ще ходим при Саричка?
- Саричка спи сега.
ТИ КАЗА като станем и видм Саричка. Искам ИСКАААМММ Саричка и Марияяяяя! НА гостииииии АААаааааа
- (тук се искушавам да обясня защо не сме се видели, и колко интересно е било при кравите, но вместо това казвам спокойно) Ти много харесваш да си играеш със Сара, нали?
(МЕГА УЧУДЕН КАЙО:) ДА !
- Аз също много я харесвам, тя е много добра, и виждам, че ти си много щастлив с нея.
Да ! ИСкааам (пак рев)
- Сигурно ти е много мъчно, че не можахме да видим Сара.
ДА !
- И много искаш да я видиш, наистина колко жалко. И аз обичам да се виждаме с тях,
 ( !!!!)
 Да. И ТИ СЕ МЪЧИШ НА ТЯХ, нали? ееххх.... На гости на сара и мария. ееехххх....
А сега вкъщи отиваме?
- Да. Какво искаш да правим у дома?
 ... и тн... с мир и любов.

в подобен разговор за първи път разбрах, че повече от едно детенце го бие в яслата, (за един Боби само знам). и че не го слушали като разказвал в яслата, и малко отхвърлен се чувства. той обикновено не разказва за яслата нищо.

Вечерта заспа след 12, в 8 сутринта тати ни събужда.. ние и двамата едва гледаме.... съответно РЕЕЕЕЕЕЕЕЕВВВВВВВВВВВВ
НИСКАМ НИСКАМ НИСКАММММММ
- хайде на ясла, ставай Калояне, Калина, размърдай се, ААААА
НИСКАМ НИСКАМ НИСКАММММММ
(аз се включвам, докато се опитвам да сваля пижамата без да попадна под ритниците на Кайо)
- Кайо... Спи ли ти се?
ДАААА
- Много ли си уморен, Слънце?
Дааа
- Сигурно ти е малко студено и искаш да си легнем да се гушкаме обратно в леглото? Вместо да излизаш навън в студеното?
Да (почти спокоен вече).
- И на мен Миличък не ми се става, колко кофти, че трябва да ходим с тати на работа. Добре, че скоро пак ще е събота и ще се гушкаме до късно. (това го казвам в понеделник, ужасна манипулация Joy)
Да. И НА гушкаме на Гальото и на хубаво гушкаме на почиваме си и няма уморен съм.
- Да пиленце. Сега ми кажи, с кои чорапки искаш да ходиш на ясла, с тези , или  стези?
 И Обухме без ритници чорапите.

Обикновено подобни сценки завършват с рев и тръшкане до яслата, днес само си отнесе пижамата сгъната в ръчичка до яслата и си я остави там в чантата. Simple Smile

успех!

# 373
  • София
  • Мнения: 12 568
Девойки, вече съм включила на първа светлинна, отново чакам оферти за клониране, ако някой, особено новинарките чуе нещо, свиркайте Peace
Успешна седмица на всички!  bouquet И Фитипалди, карай Фнимателно Sunglasses

Карам, карам  Mr. Green Ама това за свиркането нещо не го разбрах. То иначе ще се свири, няма как, ама поне кажи за какво. Явно скоростта ми е изравнила мозъчните гънки  Laughing

# 374
  • София
  • Мнения: 1 877
kalina, много правилен подход, точно мое мото.... чета ви, момичета....

Общи условия

Активация на акаунт