СЕПТЕМВРИ вече отминава, мама без корем остава!

  • 14 869
  • 298
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: X
Честито бебче Божидар на Шоколад!   bouquet  Heart Eyes

Флу- вече сте на първа страничка!  Hug

# 226
  • Мнения: 2 658
Нели, аz също гласувах  Peace
Уанде,  и аz точно така мисля, дохранвам от няколко дни. И аz не мога повече да се мъчим вzаимно. Поне сега като реве да zнам, че не е от глад. Само ме е яд, че в началото вървеше, а после се прецака нещо. Но гладна няма да я държа, категорично...
Флу, ако се чувстваш добре, пробвай го секса  Wink Ма по добре с преzерватив.
Ние иzляzохме, преz цялото време ни валя, добре, че имам найлоново покривало. Аz обаче станах вир вода. Каквато и биба да даваш, все ще иzпуска, просто още не могат да я zадържат сами. По натам ще се научи, всички сме така сега, много е гадно, ама това е. То zатова сигурно по добре беz,но аz не мога. И на Крис давах.

Последна редакция: пт, 03 окт 2008, 19:28 от ~:Деси:~

# 227
  • Мнения: 122
Здравейте на всички от нас Simple Smile
Честито на всички нови мамчета да са живи и здрави и те и бебчетата:)
Ние днес се прибрах ме в къщи с бебо и сме много добре. Благодаря на всички за пожеланята да ви се връщат.
Тези дни ще покажа и снимки Hug

# 228
  • Мнения: 571
Григ милата представям си как се чувстваш!Но добре че се е разминало леко!Не искам да си мисля какво можеше да стане!! Hug
Беба Аз съм с обратния проблем!Запек страхотен,само първия ден беше както го описваш ти но това от рициновото масло се получи!!И аз се притеснявам нещо да не са ме разместили от вътре но при мен е с обратния показател на твоя newsm78
На мама Шоколад да и жеиво и здраво момчето Hug
Нели сега се връщам да гласувам! Hug
И сега да ви кажа нещо дето за вас не е важно но за мен е просто уникално и най-прекрасното след раждането на Симона Тя засука!!! Сука бая време милата ми!Както се цедях и тя плачеше и си викам "я така и така съм дръпнала зърното малко от малко може и да захапе!"И тя наистина захапа и сука сигурно 45 минутки newsm44 smile3521Не зная колко е изяла но факта,че детето ми яде от мен а не от шише ме направи безумно щастлива,разплаках се!Почувствах се дори за малко пълниценна майка!Така приятно ми беше!!!!Ееее разбира се това не и пречи сега да се дере ама важното е че хапна от мен за пръв път качествено!!
А днес в Южния парк като видях как една мама кърми бебето си и ми се доплака и се замислих как аз нямам тази близост с Монката!!Сега съм толкова доволна и щастлива newsm53Все едно родих още едно дете!!
Видях малкия Радослав на Иринка! Много е хубаво момчето ти миличка Hug
Пък да ви кажа разходихме се 2 часа и свеки като се прибрах пара и излизаше от носа!Прекалили сме били с разходката и ме глед ана кръв!Да не казвам как ме дебнеше на терасата ooooh!Мъжа ми и той насъскан от нея ми се кара и ми вдига пара #2gunfire

# 229
  • София
  • Мнения: 3 123
Миренце, разчувствах се от разказа ти как е засукала Симонка! Пробвай пак, може пък да потръгне!  Peace

Бубети, добре дошла!   bouquet

Честито на Шоколад!  newsm30

Флуч, ние с мъжа ми открихме сезона на "изпепеляването" още на 10-ия ден.... Blush Ти сама си знаеш най-добре как се чувстваш, не е необходимо да чакате 40 дни!

Григчо, много гадно се е получило! Горкичката!  Hug Направо си представям колко ти е трудно да не можеш да предложиш на детенцето да суче!  Sad Добре че скоро свършваш антибиотика! Дано с повечко течности и сукане да си възстановиш кърмата!

Хубаво, че повдигнахте въпроса за бибите.  Laughing От няколко дена и аз ползвам- разбира се, много предпазливо, и само когато съм сигурна, че се е наяла добре. Нашата биба е каучукова на НУК. Не винаги върши работа, но когато е нервна, с бибата поне успявам да отида до тоалетната или да закуся.  ooooh!

Какви памперси ползвате и откъде ги купувате? Ще се радвам някой да ме открехне за борса, откъдето могат да се купуват на по-ниски цени...ако изобщо има такава, де... Rolling Eyes

# 230
  • Мнения: 262
Мирка, браво на вас! Честито засукване! Ето, че става Simple Smile Според мен давай само в този дух! Щом веднъж е станало пак ще стане Simple Smile Тъкмо се тревожеше за помпата и ето - няма да имаш нужда от нея!  Hug Стискам ви палци!
Дими мила, много ти благодаря Simple Smile
Бубе, добре завърнала се! Чакаме снимки - нали знаеш, че сме пристрастени!  Laughing
Деси, още утре ще си купим презервативи, но преди да действаме ще отида до гинеколога, който ми следеше бременността в поликлиниката, че ме е страх да не стане беля! А и тъкмо ще почерпя него и акушерката Simple Smile Като им звъннах да им кажа, че съм родила нормално и направо занемяха. Изобщо не можаха да повярват! Бяха сигурни, че са ме срязали!
Суит, СУПЕР СТЕ!!!

# 231
  • Мнения: 343
Мире, страхотно! Само така, наистина е много хубаво чувството като кърмиш. Щом веднъж е станало, ще стане пак, само да си настоятелна Hug

Зои бибка не признава. Днес й я тъпчих в устата (знам, че не е редно), но така му се сучеше на детето, поне малко да си засити рефлекса, но нямах голям успех, освен че изнервих детето Confused

Нашият татко си дойде от работа. Сега поне уикенда ще си имаме помощник. Благодаря ви за подкрепата, много се надявам да се оправят нещата при нас.

# 232
  • София
  • Мнения: 1 360
Здравейте!
Някой питаше колко преносвам-5дена вече.
Благодаря на всички за подкрепата и пожеланията.
Днес бях на преглед -разкритие 1см.,плацента узряла,води намалели на долна граница.Бебе 3400гр-излиза ми 37-ма седмица- Joy Д-рката искаше още утре  да ме предизвиква ,но аз отказах като попитах дали се налага и има ли нещо обезпокоително.А тя каза не освен намалелите води,които подсказвали,че бебо се преносва верно.Разбрахме се за понеделник да ме приемат.
После направих 2ч. разходка и взе доста да ме приболва,но не контракции като оня ден ,а като напънчета,но само като съм права,а като лежа съм по-добре.Питах я и за секса и тя каза,че може да помогне за изглаждане на шийката,ама не знам 3 дена дълги разходки,е имаха някакъв ефект,сега пък секс-а уж не исках да му избирам дата и променям съдбата пък какво стана...взех да помагам. newsm78
Поздрави и ,ако искате може да се местите в родени вече-може пък да ми е на късмет ooooh!

# 233
  • София
  • Мнения: 3 123
Поздрави и ,ако искате може да се местите в родени вече-може пък да ми е на късмет ooooh!

Наистина, ако сте съгласни, момичета, да си отворим вече темичка при бебетата- октомври е, не обсъждаме теми за бременността...пък Стефина много скоро ще се присъедини към нас.  Hug

# 234
  • София
  • Мнения: 7 673
Мире, браво на Симонката! Радвам се, че се срещнахме днес, макар и за 1-2 минутки. Много са ми странни твоите хора. Днес от обяд до 19-20 часа навън беше 20-21 градуса. Ами то и вкъщи е толкова. Мисля, че на детето му е по-добре на въздух. Моят, колкото и да седим навън, така блажено си спинка. Ако не се чувстваше добре, щеше ли да е толкова спокоен?
Шоколад, честито ти момченце.
Флу, много си сладка. И аз като теб само за секс си мисля  Embarassed, ама на мен ще ми се наложи да си изчакам още сигурно 2-3 седмици, че с тази епизиотомия хич не смея!  Sad
Стеф, да подновя стиснатите палци. Каквото и да е, малко е останало.  Wink
Григчо, гуш и успех!
Пак да питам - никой ли не се разхожда в Южен Парк, освен Мирето?, че ние тия дни сме почти непрекъснато там.

# 235
  • Мнения: 571
Момичета еваларка HugКога успявате да си помислите за секс не знам!!И чак и да го направите!!!Аз съм толкова скапана че даже не се и сещам че може да съществува такова нещо!!И добре че щото така или иначе късмета  не е на моя страна,чакам втори тото шанс Mr. Green
Стефи айде маци до сега изтраяхме ще те почакаме още Hugи без това има време до края на темичката Laughing
Ох аз ще опъвам петилата,че съм примряла за розови сънища hahaha
Пожелавам ви чао и лека и нощ и тея бебешори да ни оставят малко да поспим,а Wink
редакция набързо-Иринка топло е душата ама това не е пречвело на свеки да пусне печката да бичи до леглото на детето

# 236
  • Мнения: 2 123
приветки и от нас с верджиния!
Чета ви, но нещо не успявам с писането.
Много ви благодаря за информацията относно акитата и подсичането. БАЕ, линковете са безкрайно полезни и интересни. Препоръчвам ги на всеки с английски. И двата симптома отшумяха.

Мире
, честито засукване. дано това е добър знак за в бъдеще  Hug
Адашче, днес бях с цялото домочадие в Южния парк - между 17 и 19. Но сама с 2те деца и кучето ще ми е трудно да съм редовна там. Затова ще си менкаме телефоните и ще звъня като заслизаме  Hug
григчо, още 2 дни!!! повече лежане и почивка - това също оказва влияние на пълненето на гърдите.

оф... малката яде на възглавницата, а синът ми връхлетя и се опитва да счупи фотоапарата...  Confused

ще гледам по-късно пак д апиша... а толкова неща исках д акажа....

# 237
  • жителство на место
  • Мнения: 81
в минутките за цедене да се отчрта и аз
нели добре дошла във форума. Имаш и моя глас в класацията.
за кърмата и нейните дебити: на Ива много силно й се отразява това, което съм яла- преди една седмица хапнах две- три лъжички бобена супа /и то само сосчето/, прекарахме ужасна вечер, стомахчето й се поду, пръцкане, УЖАС!
Следващата глупост, която направих е да збравя да ям 2 дена- ами на третия кърма НЯМАШЕ! УЖАС!  Само с течности не става, трябва и замезване.
Вчера направихме чудесна разходка в морската градина, да вдиша детето йодни пари. Оглеждах се за майки по чехли Joy, ама няма...

# 238
  • Мнения: 7
Здравейте мамета,
Суити, Судокрема съм го ползвала с голямата ми дъщеря и бях много доволна, сега с Ками като намазах пламналото гъзе, ми се стори че не беше много добре, но може и да е това че дупете беше много зле. Иначе го препоръчвам горещо.  Между другото е местно производство ( ирландско ) и местните го ползват като пенкилер.
Мамета, от 3-4 дни кърмата ми рязко намаля ( преди това преливаше ) и направо не знам какво да правя,  изпадам в ужас. Сега мъничето пак търси, а гърдите ми са меки като мекици. Уж пия лактогонен чай и много течности... newsm78
Отивам да се скачим с Камето да видим дали ще успее да изжмуца нещо..

Последна редакция: пт, 03 окт 2008, 23:33 от BAE

# 239
  • Мнения: 4 200
Григчо, добре, че си разбрала за задържането на лохиите навреме. Кърменето ще го възстановите, но добре, че не е станала някоя беля.
Вчера открихме сезона на нормалния секс.  Laughing Много ми липсваше.
Ние много често ходим при майка ми в Лозенец. Може да си организираме една среща в Южния парк. Аз обикновено спя и си почивам в апартамента на нашите. Тъй като там има 2 баби и един дядо. И има кой да помага.

Ужасно съм уморена. Лека нощ на всички.
Деси май беше писала за Саб Симплекс. Давах го на най-големия ми син. Нямаше ефект. Ревеше по цели нощи. (Може и гладен да е бил - спазвахме режим и ядеше през 3 часа с 6 часова "почивка" през нощта) А и излизаше доста скъпо. По 7-8 лева за опаковка и свършваше за няколко дена. Затова предпочитам инфакола. Второ бебе гледам с него. Една опаковка ни стига за 20 дена. Струва под 10 лева.

Последна редакция: сб, 04 окт 2008, 01:53 от Stryper

Общи условия

Активация на акаунт