В мен все още живее прасето, но ще махна шкембето - Дюкан126

  • 42 390
  • 960
  •   1
Отговори
# 900
  • София
  • Мнения: 3 090
Деата  Hug що за височайше посещение   love001 По въпроса за акането, Дидиживко отдавна не е писала  Joy
Моля някой с повече акъл да даде мнение по следния въпрос от блога:
Мнението ви за новите бонбони Орбит clean drops без захар, ако може?
Състав: подсладители изомалт, ксилитол (12%), ацесулфам к, сукралоза, натурални и идентични с натуралните аромати, киселина, лимонена киселина, карамелен сироп (последното зависи от вкуса на бонбоните в кутийката, такава имам пред мен.)
Хранителна информация за 100 гр.: енергийност: 985 kj/236 kcal, протеини 0г, въглехидрати 98 г (повтарям на 100 г продукр, в 1 кутийка са 35 г бонбони) (от които захари 0г, полиоли 98 г, скорбяла 0 г,), мазнини 0г (от които наситени мастни киселини 0 г), фибри 0г, натрий 0 г.
Та цялата тази химия не ми говори нищо, освен, че няма захар и мазнини.
Днес можех да убия за сладко, а бях на работа и приключила със запасите режимна храна за деня и само това ми се стори подходящо в магазина.
И да съм съгрешила - майната му, въпроса е да знам занапред.
Благодаря.

Авентура  Hug гледам, че си на балкона, оздравя ли?

Последна редакция: чт, 02 окт 2008, 19:57 от krikri

# 901
  • New Zealand
  • Мнения: 871
Добро утро на всички
Кекса на тони е ..мммм.... божествен - май това ще ми стане любимата закуска много мерси тони  Hug
вече знам защо вчера имах + и адски апетит днес ми дойде МЦ на гости
дано след него имам - моляяяяяяяяяяя
сега ми се вика малко : фолииии, тунинг,ори, ривелка, икбери(май така беше) де сте хора бързо на отчет.
сега всички в редичка ще раздавам целувки и гушки:   remybussi     hug hug hug hug remybussi  remybussi  remybussi  remybussi

аз тази сутрин се пробвах да си го направя, но не прецених времето за печене и ми изгоря Sad

# 902
  • Мнения: 3 066
Здравейте!Днес така ми се еприхапвало сладко че направо от бутилката на подсладителя мога да започна да пия,а и в хладилника е бяла тишина от Дукански нещица и утре първа работа с бебо на пазара за пилешки мръвки и кайма!Всичко добро от мен!

# 903
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Боже днес е щастливият ми ден!!!!
СЪБРАХМЕ СЕ!!!
Какви красиви муцунки видях днес!
Няма да споменавам, да не пропусна някой, ама вие си знаете кои сте, с резерве в сърцето ми!!!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes newsm51
И жена си видях днес в скайпа, бе просто 6!!!!!!!!!!!!!!!!

# 904
  • New Zealand
  • Мнения: 871
Авентура  Hug гледам, че си на балкона, оздравя ли?
подсмърчам си още, ама положението е по- добре  Hug

# 905
  • София
  • Мнения: 1 590
Крикри, по въпроса с бонбонките : аз нямам много акъл, ама по емпиричен път стигнах до заключението, че точно от тези бонбонки в началото задържах... Може да е съвпадение, но като ги спрях още на другия ден започнах да пълзя   Animal Snail надолу
Танятаис, желирай си степче с вода ...
Музичка, как напредваш ? Нещо май съм пропуснала отчета ти...

Моля ви кажете ми защо на всички мои постове излиза в дясно един знак като листчи с моливче, още от първия ден newsm78

Проба - ЯЯЯЯЯ верно, браво Звездопад!!!, ама на вашите постове защо тоя знак го няма??? Пустия ме тормози от 1ви юли - все в моите постове

Последна редакция: чт, 02 окт 2008, 20:58 от Lucie

# 906
  • София
  • Мнения: 3 090
Момичета, дайте да разнищим какво има в Пикантината и режимна ли е тя? Имаме такава рецепта, а нямам Пикантина да погледна състава.
Люси, мерси  Hug Мисля, че от там можеш да си редактираш поста.

# 907
  • Пловдив
  • Мнения: 199
Моля ви кажете ми защо на всички мои постове излиза в дясно един знак като листчи с моливче, още от първия ден newsm78
натисни го де Wink
чисто и просто бърза редакция на мнението ти Simple Smile

# 908
  • софия
  • Мнения: 3 425
Ххехеееее.Бравос бе!!!Катето,Деатка,кЪ така се объркахте? Heart Eyes
Кри,ако не бях прочела съдържанието на бАМбонките,можеше и да се прежаля,но направих тази грешка и сега ми изглежда,като забъркано от луд химик в тайна лаборатория.За Пикантината,ще питам мъжото.Той трябва да знае,а ако не е на ясно,може да измъкне информация.
Авентура,ай стига де.Оздравявай вече. Hug
Ехото миииии,кО стаА? Wink

# 909
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Ами Кри - то видях, че планината не идва при Мохамед ,та се дотъртузих до темата  Laughing Laughing Laughing
Я виж катето джини слаБето как ми се радват  Hug
Не бих рискувала с тия бАнбонки обаче, въглехидратите са им много, пък и тия именааа химическииии  Crazy
Някой знае ли дали днес е излязла новата книжка на Барон Дюк  Thinking

# 910
  • Мнения: 226
момичета
искам да ви попитам нещо
аз за 3 месеца дюканстване се опитах да направя желирано мляко 2 пъти и не ми се получи
ако разбия млякото с пасатора ще се получи ли? или ще стане много рядко

# 911
  • Мнения: 3 066
Lucie ще опитам съепче с вода .Засега съм на ментов чай !
Относно пикантината имам пакетче до себе си си пише:сол,кориандър,кимион,чер и сладък червен и лут пипер и др!

# 912
  • София
  • Мнения: 488
Наздраве! Simple Smile

http://media.snimka.bg/0886/008027654-big.jpg

Киселите краставички режимни ли са?

# 913
  • София
  • Мнения: 1 590
момичета
искам да ви попитам нещо
аз за 3 месеца дюканстване се опитах да направя желирано мляко 2 пъти и не ми се получи
ако разбия млякото с пасатора ще се получи ли? или ще стане много рядко

Коте, не с пасатора. Просто трябва да изчакаш 10 мин желатина да набъбне в 100-тина гр. вода и тогава да го смесиш с другото.  Hug
За пикантината, тормози ме в състава това "и др.";

Гадинка - позволени са в ограничено количество и то само тези, които са правени без захар... но в готовите в БГ винаги има захар, сол оцет и вода ...

# 914
  • New Zealand
  • Мнения: 871
според мен трябва да се въздържим от бонбоните и всичко, за което не сме сигурни...все пак имаме толкова рецепти за сладки неща, че е грехота да се дъним заради едни бонбони Crazy

Общи условия

Активация на акаунт