74 минути президентски дебат в САЩ

  • 21 777
  • 294
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 563
Кларет, като студентка никой не ме е карал да ходя всеки ден, сама си определях разписанието.

Правим пържоли в гювеч, йъм.

# 61
  • Мнения: 2 257
ТиноХрис, Естело, мила ми Венето,

Излез от Сатурновата дупка вече и ела да те поздравим с РД-то, скъпа. Mr. Green
Да си жива и здрава, остани си винаги такава! Heart Eyes

По розичка от мен и А.К.




Забелязала съм, че винаги ни поздравяваш щом настъпи БГ време, ето сега вече е твоят ден рожден в БГ, целувки от нас Simple Smile

# 62
  • Мнения: 1 147
Брех като никога в неделя тук има живот!

За токчетата, аз съм 160 ( няма и толкоз), та токчета нося и на джапанките за баня.

Ениуей, честито, страшна емоция е това.

Анна и мама, всички сме специалисти по мамешките теми, къде на практика, къде на теория, давай смело.

Красина, за количките ние сме с Чико и съм много доволна, особено от летния модел. Леки, компактни, здрави, абе никакви оплаквания нямам. Блъскам в багажника и забравям. Лятната беше към 60 долара.
Хехе, еееех, Агентката е казала доста по въпроса...

Тинке, честито.





# 63
  • usa
  • Мнения: 2 113
За токчетата, аз съм 160 ( няма и толкоз), та токчета нося и на джапанките за баня.

и аз нямам 160, едва 157 покривам даже, но токче не съм слагала от сватбата си сигурно... гордея се с ръста си и полагам сериозни усилия да не заблудя някого, че не съм петит  Flutter... в края на краищата, нали знаете старата народна мъдрост, че скъпите парфюми се продават в малки шишенца? малка съм, но съм концентрирана  bowuu!

аз може да съм закъсняла, но не можах да си споделя мнението за дебата когато беше актуално, та ще го сторя сега, нищо, че разни мамешки теми се опитват да се проврат в темата (шегичка!). гледах, гледах и първосигналното ми чувство беше, че е крайно време да се уредим с представителен на вид президент. писна ми да гледам ошмулени жмульовци, дето не могат един простичък респект да ми вдъхнат. по тази точка си потвърдих първоначалния избор за обама. после обаче ме поразочарова момчето  Thinking... що му трябваше да се оправдава като ученичка? каже маккейн нещо по негов адрес и обама се опитва да го надвика с "не, това не е вярно!". ми те моите деца така ми се оправдават като ги хокам за нещо. той все пак президент се опитва да става, струва ми се удачно да измисли някакъв по-оригинален отговор. и ми се струва, че му е време вече да спре с тази история, че не трябвало да започваме войната в ирак. всички го знаем това, знаем и че той е бил против нея от самото начало, достатъчно пъти вече ни го подчерта. факт е обаче, че сме вече там, забъркали сме се в кашата, дай да си поговорим как да се измъкнем от нея с възможно най-малко избити войничета и цивилни.  продължавам да се каня да гласувам за него, но ми се иска на следващия дебат да се представи по-добре. това е, казах си мъката на вас, че в къщи като се опитам да изкритикувам любимеца, съпругът скача срещу мен и не ми дава да си довърша приказката. сега чакам с нетърпение изявата на госпожа палин, сигурна съм, че няма да ме разочарова  Popcorn!

тинке, жива и здрава да си! пропуснала съм, че си в сатурнова дупка... тръсни цигарката и пийни едно коктейлче и ни зарадвай с обичайната си свежест  bouquet ! прекрасен ден ти пожелавам и много любов около теб!

п.п. леле, колко неграмотно съм се изказала  Embarassed! добре, че се върнах да се препрочета и пооправя част от грешките...

Последна редакция: пн, 29 сеп 2008, 07:28 от миз

# 64
  • Мнения: 3 988
ТинаХрис, честито, наздраве, усмивки, любов, спокойствие, емоции...   bouquet

И аз съм petit от тези под 160, ходя 90% от времето с ниски обувки, но... много обичам да си купувам обувки с високи токчета.  Rolling Eyes Разнообразие трябва да има!
миз, и аз обичам да давам примера с парфюмите!  Wink

# 65
  • Мнения: 405
Аз пък съм точно по средата, с 165 и нищо никъде не ми става, или е дълго или е късо, та за тва и на мен ми трябват токове май. Ама как се балансира с токове и бебе?  newsm78

Тина, честит рожден ден!!! Леко и приятно изкарване на празника!

# 66
  • Мнения: 2 255
Благодаря, дааарлингс. Да, още не е дошъл в Америка, нооо, нека празнуването да започне сега! Наздраве!
  FYI, в Сатурнова яма съм... Mr. Green
 Маестро, музика....

# 67
  • Мнения: 7 091
Тина, честит рожден ден и от мен! Да го нагушкаш много дребосъка с хитрата усмивка!
И още един път да ти кажа- гений си жена! Мерси много ( знаеш за кое), много точно ме улучи и много ми хареса! Hug  bouquet

Просто не мога да не споделя с вас с какво нетърпение чакам дебатите другата седмица, след като видях това:
http://www.cbsnews.com/stories/2008/09/24/eveningnews/main4476173.shtml
 Joy Joy Joy

Последна редакция: пн, 29 сеп 2008, 05:52 от Tandoori

# 68
  • Мнения: 2 386


Честит рожден ден, Хрис! Бъди щастлива, завършена, здрава, с късмет и много сбъднати мечти... Наздраве (нямаше картичка с Боно, а съм сакатлъчеста с фотошоп-а..)  beer

# 69
  • Мнения: 3 491
Тина, честито!!! Жива, здрава, щастлива и обичана да си!

# 70
  • Мнения: 1 783
Просто не мога да не споделя с вас с какво нетърпение чакам дебатите другата седмица, след като видях това:
http://www.cbsnews.com/stories/2008/09/24/eveningnews/main4476173.shtml
 Joy Joy Joy
какво точно каза тя?!?...  newsm78
чакам четвъртък и аз  Mr. GreenPopcorn

# 71
  • Мнения: 868
Не, днес не ми се мисли за политика!  Съседите започнаха да вадят декорациите за Халоуин, а с тях и табелите за кандидат-президентите по ливадите.  Аз табели не слагам като правило, но и декорациите не можах да си намеря, за съжаление...

Тина, ЧРД!

Краси, забрави леките модели!  За разбити тротоари ти трябва нещо тежко и стърди, с големи гуми! Аз знам от опит  Close Ходихме в България веднъж с лека количка и там не можах (не преувеличавам) да я блъскам по неравните плочки.  Аз тука с мойта голяма количка тичах само до парка и джогър е добър за целта, но не знам колко е функционален за тебе.  

На друга тема: не било чак  толкова страшно с две деца, дори има предимства Simple Smile Simple Smile  Днес трябваше да имаме плейдейт с друго детенце, но майка му се обади и каза, че има имърджънси. Моето дете очакваше приятелчето още от вчера, така че аз предложих на майката да доведе детенцето въпреки всичко и аз да се занимавам с тях  Blush   Ами позиционирах ги в средата на стаята, та да ги виждам, и те се държаха като ангелчета. Дори не ми разрешиха аз да си играя с тях. Аз си седях с лаптопа настрана и и си работех. Иначе това не е възмножно--малката е все в краката ми...  Е, да, след това повече време отнема да се съберат играчките...

# 72
  • Мнения: 7 091
Просто не мога да не споделя с вас с какво нетърпение чакам дебатите другата седмица, след като видях това:
http://www.cbsnews.com/stories/2008/09/24/eveningnews/main4476173.shtml
 Joy Joy Joy
какво точно каза тя?!?...  newsm78
чакам четвъртък и аз  Mr. GreenPopcorn

Еее, Биз! Излагаш се сега, интелигентна жена...как какво каза " I'll get back at ya!"  Joy Joy Joy

# 73
  • Мнения: 1 783
Цитат

Еее, Биз! Излагаш се сега, интелигентна жена...как какво каза " I'll get back at ya!"  Joy Joy Joy

Аз имах предвид цялото интервю беше, както моят син казва "дъра-бъра 2 чадъра"  Laughing

# 74
  • Мнения: 7 091
Аз имах предвид цялото интервю беше, както моят син казва "дъра-бъра 2 чадъра"  Laughing

Ясно, аз се пошегувах просто, защото ченето ми удари пода, като се изправи нашата бъдеща (вице)президентка и dismiss-на Кейти по този селски начин. Направо зяпнах...
Не знам каква им беше целта на републиканците и защо я избраха, ама ми се струва без нея шансовете им по-големи бяха.

Общи условия

Активация на акаунт