74 минути президентски дебат в САЩ

  • 21 800
  • 294
  •   1
Отговори
# 75
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Тина  newsm59

# 76
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Тина, Честит Рожден Ден!



Лщбовта, щастието и късмета да са винаго с теб!

# 77
  • Мнения: 405
Просто не мога да не споделя с вас с какво нетърпение чакам дебатите другата седмица, след като видях това:
http://www.cbsnews.com/stories/2008/09/24/eveningnews/main4476173.shtml
 Joy Joy Joy

Ох, ох, ох, много има да се работи по тази жена, ама дали ще имат време? А кой я е пуснал да дава интервюта? По-голям шанс щеше да има, ако не си беше отваряла устата - малко като участничките в Мис Америка. Simple Smile

# 78
  • Мнения: 1 800
Мерси за отоговорите за високите обувки!
Аз също нося 95% само ниски, но и аз като кюбит, много обичам високите обувки, и си купувам като ме удари лудото, а после ги обувам по 2 пъти в годината мах.
При моите 175 не е трудно да стърча над  повечето и без токчета, мъжа ми е скомните 182, но не му е проблем да съм на токчета..аз нещо се чувствам не комфортно

Ева, звучиш добре, дано неволите ви загърбят .

Кларет, няма такова нещо, изискването е 12 кредита, а не 5 дни в седмицата. Знам от сестра ми, за да си получи степендия( по успех) трябва да взима 14, но май си зависи от колежа за това...

колички- сина ми има Маклерън- не са с големи гуми, нямат много място за багаж, но са супер леки. Имаме и техно и триумф, аз предпочитам техното, но триумфа е по-лек и издържа на рабитите улици  в Б-я. Тук не е проблем, дупки няма никъде. За нашия лайфстайл  Grinning  ни върши чудесна работа.

Тинке, Честит Рожден Ден! Все така да ни радваш!  bouquet

за сватбата - беше супер. младоженеца е мексиканец, в църквата влезе направо с мариачите, те свириха химните и пяха разни песни + аве мария. Мен ме удариха хормоните пак и ми се ревеше през цялото време. След това имаше коктейли и 5 вида салса с чипс в ботаническата градина, после вечерята, ние си тръгнахме преди тортата да се среже заради Ей Дж. Шефовете на мъжа ми са луди подръжници на Обама, дават къщите си под наем за кампанията, събират пари и тн, цяла вечер учеха сина ми да каже Обама, но той е лоялен към другия кандидат, който е от нашия край Laughing

Тук е още над 100Ф, не се търпи, утре заминавам за Такома на хладинка.

олях се Embarassed...

# 79
  • usa
  • Мнения: 2 113
Просто не мога да не споделя с вас с какво нетърпение чакам дебатите другата седмица, след като видях това:
http://www.cbsnews.com/stories/2008/09/24/eveningnews/main4476173.shtml
 Joy Joy Joy

Ох, ох, ох, много има да се работи по тази жена, ама дали ще имат време? А кой я е пуснал да дава интервюта? По-голям шанс щеше да има, ако не си беше отваряла устата - малко като участничките в Мис Америка. Simple Smile

толкова има да се работи по нея, че цялото време на света няма да им стигне да я обработят... ей това не мога да си обясня - маккейн определено не е глупав човек, как можа да я наеме тази жена за вице без да я препита и да я види колко е неориентирана??? хал хабер си няма ни от вътрешна, ни от външна политика, ни от света извън аласка... виж за цирка много я бива! репортери, журналисти и водещи на политически предавания им се е паднал фийлд дей, както казват местните... едва ли някой му се е искало да я пуска да дава интервюта след първото, което даде, но като са си я избрали за вице, не могат да я крият до безкрай, налага се да я пуснат на арената...

# 80
  • Мнения: 393
Тина,
Честит рожден ден  bouquet Много щастие, успехи и здраве разбира се
И моята щерка Юлия има ден-ден днес. Вече официално е тийн ooooh! (13 г). Голямата щерка тъкмо излиза (на 19 е) и вече има ново попълнение Crazy

# 81
  • Мнения: 7 091
Атти, Миз, ами жената си е свикнала от конкурсите за красота така да се изразява сега, няма какво да и се сърдим.  Laughing Това дето плещи откровени глупости едно на ръка, ама поведението и е като на гимназистка! ooooh! След това и интервю и размахването на пръстче с повод и без очаквах да извърти очи и да каже " Whatever" на Кейти, сериозно!  ooooh!

Деси, честита ти тинейджърка! Да ти е жива и здрава и да ти остави място за побеляване на косата и от следващите! Simple Smile


# 82
  • Мнения: 2 563
Тина,   bouquet Да си здрава!

За украса и всякакви артси джвъчки, etsy.com. Това е кооп на американски художници и прочие, ръчно изработени неща. Има такива красоти. Предупреждавам, че ако сте като мене, трябва да си скриете кредитната карта първо.  Mr. Green

Лека седмица на всички!

# 83
  • Мнения: 1 783
Понеже съм на американска земя, да честитя на Тина по американско време. Много години, радост, здраве и да я радват мъжете ѝ!

# 84
  • Мнения: 7 837
Тиней, жива и здрава да си! Наздраве и честито!
Поздрав


Госпожа Duggar съобщи преди малко, че номер 18 ще е момиче. И че, ако това е божията воля, няма да спират до тук. Добро утро... Laughing За кого ли ще глауват те...

# 85
  • Бостън
  • Мнения: 13 657
Ех, Тино - и ти ли, Бруте! Хайде, покажи трапчинките, излез от дупката и ни попилей от Венериански чарм и шарм  Grinning Честит ти празник, красавице!

Деси - да ти е живо и здраво момичето и на теб здрави ти нерви, щот Везна в транзитен период си е мммм изпитание!  Grinning А ти кога ще се поспреш да им се порадваш от диван или пазиш ваканциите за ски-трипове? /а колко завиждам за тях  Mr. Green

А още повече завиждам на Бенсън за мексиканската сватба!  Grinning След страхотния купон на китайската сега искам малко автентичен латино фън, ИСКААААММММ!

За мен това интервю потвърди убеждение ми, че мадам е all hype, no substance и като се налага да прочете реч, писана от друг, го прави хмммм задоволително, но като се изправи лице в лице с въпрос самочувстието и се срива зрелищно и резултатът е  ooooh! ooooh! ooooh!
/бяхобещаладанепишазаполитикаамапакмеподведохте!хлябизрелища!

Кейси, абе само на мен ли ми се струва, че тез деца не са много много ентусиазирани по философията на собственото си семейство  newsm78 Винаги ми е нещо жал за тях, не знам защо... не съм гледалалповече от 2-3 пъти за какво иде реч, та не мога да кажа, че съм час, но...

Последна редакция: пн, 29 сеп 2008, 16:53 от Agent Provocateur

# 86
  • Мнения: 3 367
Хубав понеделник  от мен,

http://www.enpbg.com/index.php?option=com_content&task=view& … 35&Itemid=127

*
Тина,ЧРД!Здрава да си!

# 87
  • Мнения: 1 777
Честит Рожден Ден на Тина и дъщерята на Деси!!!

Тандури ,ако не си купила още рейн кот в Таргет гледах за по 15-20$ с чадърче. Simple Smile

# 88
  • Мнения: 7 837
Агенте, няма да се учудя, ако след време, поне едно от децата напише книга в стил "Как се измъкнах от кошмара на моето семейство". Най-големият се жени вече. Дали е част от семейното възпитание или просто се опитва да избяга. И кога ли ще почне да прави деца, ако вече първото не е на път...

# 89
  • Мнения: 7 091
Пети, аз точно там ходих и в нито един нямаше.  Rolling Eyes От там взехме ботушките, явно има голямо търсене. Поръчах аз снощи онлайн, ама много ми е криво като поръчвам на децата дрехи онлайн, защото много често не си отговарят на номерацията, дано да съм ги улучила и да не трябва да ги връщаме.

Общи условия

Активация на акаунт