ОКТОМВРИЙСКА среща мила-мама с бебчо ще се снима!

  • 11 546
  • 289
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 11
Честито на Неди
Честито на Мая
Живи и здрави и много късмет   bouquet
Съни  Hug   bouquet

# 241
  • Мнения: 817
Момичета, сега се връщам от поликлиниката, ама нищо не направих, защото лекарката си беше тръгнала. Утре е втора смяна и ако мога ще отида. Обаче аз реших да отида пеша до там (4-5 спирки) и на връщане много ме заболя корема от дясно. Не знам дали е от ходенето или от друго. Така понякога ме боли като съм ходила повече, ама сега е по-силно. Само че при мен не е да ме заболи и да ме отпусне, ами от около 10-15 мин. боли постоянно и се чудя дали не е апендикса. Ох, много ми е странно - хем ме боли, хем съм се ухилила като пуканка  Laughing Аз отивам да се изкъпя, че може да нямам тая възможност по-късно.
После пак ще пиша.

# 242
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
Честито ново бебче Simple Smile Бързо възстановяване на Майчето и чакаме отзиви и от нея.

Много миличко ми стана от разказа на Съни, пожелавам на всички още неродили като мен такова спокойно раждане само с положителни емоции  Heart Eyes

# 243
  • Мнения: 42
Ей, човек отива за едно кафенце навън и пак бебче се появило! Hug
Честит син на мама Мая! Бързо да се възтановяват и много да се радват един на друг!

# 244
  • Мнения: 42
Срещата ни мина както винаги в много приказки! Беше много хубаво! Този път имаше и двама татковци с нас Wink! Дано да имаме възможност пак да се съберем преди да родим!
Много ми стана мило от разказа на Съни! Въодушави ме направо! Искам още такива разкази!  bouquet

# 245
  • Мнения: 899
Съни, иде ми да те разцелувам....ако знаеш как ме усмихна, колко положителна енергия и оптимизъм ми вля....огромно благодаря за разказа!!!
Светли, и ти звучиш много позитивно, чакаме по-подробно. Радвам се, че беба е толкова послушна  Hug
Tsv, нашия татко е 195, знам, че и мъжа ти е висок. Та ние правихме легло по поръчка, отидохме в мебелна фабричка и понеже стандартния размер не ни удовлетвори поръчахме 30 см по-дълго. Друго спасение няма  Whistling (освен сами да си ковнем мебелите  Laughing
Сев, чакаме по-късно да кажеш как си
Браво на варненки за хубавата среща!

# 246
  • София
  • Мнения: 183
Честито на мама Мая за малкия мъж! Да ви е жив и здрав и много да ви слуша!

Съни, благодаря ти за чудесния разказ! Много успокояващо и красиво звучи всичко!

Светли, добре дошла отново! За кърменето, казаха ли да пиеш лактогонни чайове? Отивам да гледам снимките на малката ти кукла  Simple Smile

Сев, да не е някой нерв? При апандесит няма ли и повишена температура, все пак е възпалителен процес? Недей само да си внушаваш такива страхотии!

Последна редакция: вт, 30 сеп 2008, 17:23 от mylili

# 247
  • Мнения: 104



Честито на новите мамчета и на завърналите се в къщи! Да сте живи и здрави и да си гледате лесно бебчетата!!!


Ванче тук съм, чета, ама нещо не ми се включва  Tired
Днеска бях на друг лекар, бебчо е добре, скоро няма да излиза , но колкото доктори , токова и мения, затова ще си ходя само при един  Tired

Приятна вечер на всички   bouquet

# 248
  • Мнения: 817
Момичета да ви кажа, че от топлия душ болките ми отшумяха, а съм чела че това е признак за фалшива тревога. Но все пак преди да се изкъпя пак си "прочистих организма"  Blush, направих се гладка като бебе и сега мисля да си направя един сешоар.  Мисля, че сега наистина е било фалшива тревога, но скоро май ще настъпи момента.

Съни, много хубав и позитивен разказ  Hug
Светли и ти звучиш чудесно, явно и при теб е минало много добре  Heart Eyes

# 249
  • Мнения: 678
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕ Севче нали се разбрахме да си чукнем среща във Втора градска  Wink
Не се настроивай - то кото дойде ще го разбереш, макар че и аз от седмица се поддържам в бойна готовност, че предния път бях изненадана  Thinking Не че имаше кой знае какъв проблем, че акушерката свърши част от работата - даже сега на мен ми е по-трудно  Joy

# 250
Момичета, преди малко говорих с Неди. Чувства се прекрасно, звучи толкова щастлива. Раждането наистина е минало много леко и вече се гушкат и сменят памперси!  Grinning Дори по телефона чух малката госпожица-мърка като котенце  Hug Стана ми толкова миличко  Heart Eyes .

# 251
  • Мнения: 132

 Aз си имам някакви стягания на корема разстройство до вчера или оня ден беше и сега нали съм лудо Ленче домъкнах 5-6 кила плодове JoyИскам да питам дали това че усещам тежест или натиск нз как да го определя точно мнооооого ниско долу означава че беба е слезнала надуло

# 252
  • Мнения: 678
Гери може и да е слезла госпожицата, но според мойта докторка това не е признак. Като я попитах дали е заел стартова позиция, ми отговори, че така може да изкара и 10 дена, а може и един  Grinning А тежестта може да е свързана и с контракциите, които имаш. Аз вече от тая тежест ходя по много странен начин - гърбът ми е извит назад, а корема щръква много напред и ръцете са ми на кръста отзад - иначе не мога въобще да се придвижа, а предния път нямах такива проблеми.

# 253
  • Мнения: 817
Ох, Мананка на мен вече ми е много нетърпеливо, ама то е ясно, че аз нищо не мога да направя. Като си реши бебето тогава ще си излезе. Иначе мога още маааалко да изчакам само заради уговорката  Laughing Peace

Гери, аз от доста време усещам нещо като натиск надолу, а доктора ми каза, че бебето почти не е слязло надолу  Crazy Sad Та, при мен май не значат нищо тези напъни. Ама и ти как пък реши да мъкнеш торбите с плодовете

А бе момичета, никой не каза Мая дали вчера или днес е родила и аз затова не съм я сложила на първа страница. Моля, ако някой знае да каже!

Последна редакция: вт, 30 сеп 2008, 17:59 от Severinka

# 254
  • Мнения: 8
Ех,направо се разтопих от прекрасниа разказ на Съни,дай боже всекиму такова раждане!Ама аз не съм се и съмнявала в нея,сигурна бях че ще се справи страхотно! Hug
Айде честит и пловдивски юнак,открихте и вие сезона на бебчовците!  bouquet
И аз днес имах преглед-добре сме и според докторката сме доста едри ,ще минем 3.500 Rolling Eyes,ама здраве да е ,ще влизам във Втора градска на07.10 за два дни за всички предварителни изследвания  и живот и здраве на 16.10 ще се раждаме .Може да се засечем с някои мами ,ама да видим.

Общи условия

Активация на акаунт