КГБ = Клуб на Готините Баби - 43

  • 24 398
  • 593
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ДОБРО УТРО И ОТ МЕН ! 
 

Мастерче,Янке,Мими,Диди ЧЕСТИТ ВИ ПРАЗНИК ДА СТЕ НИ ЖИВИ И ЗДРАВИ И ВСЕ ТАКА ТРУДОЛЮБИВИ!

# 46
  • Мнения: 7 386
                    Момичета,благодаря ви от сърце за пожеланията!
Деди се казва ДРАГОМИР! Яжка го е разконспирирала!  Laughing
                     ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ МУЗИКАЛНИ БАБИ ОТ КГБ-ТО!
  Не само на музикантите,а и на всички,които обичат музиката!

# 47
  • София
  • Мнения: 1 529
Нека винаги звучи красива музика в душите ви! http://audio.neogen.bg/user/krasi_lazarova/r7dbvyn990lk5mqcdfmlru4lj808legc/

# 48
  • Мнения: 77
Здравейте, мили приятелки! Добър ден!

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА МАСТЕРЧЕ, ЯНУШКА, МИМИ, ДИДИЯ, МАЯ, ДИДИ И  НА ВСИЧКИ КОИТО ОБИЧАТ МУЗИКАТА! ДА ИМА ЖИВОТ, ЗДРАВЕ И МУЗИКА, МУЗИКА, МУЗИКА......

ДА СА НИ ЖИВИ И ЗДРАВИ СТУДЕНТИТЕ, УСПЕШНО ДА СИ ВЗЕМАТ ИЗПИТИТЕ, И ДА СА ИМ ВЕСЕЛИ СТУДЕНТСКИТЕ ГОДИНИ!

Мастерче, Доби, благодаря за богатата закуска!
Мастерче, какво име му дадохте на племенника?
Доби, нашия студент е втора смяна, преди малко по телефона го поздравих .



      newsm51 smile3529 atwork smile3523 smile3501



Последна редакция: ср, 01 окт 2008, 12:56 от Танита60

# 49
  • Мнения: 5 001


Мастерче, какво име му дадохте на племенника?
Виктор се казва племенника ми  Grinning Grinning Grinning

# 50
  • София
  • Мнения: 16 025
Добро утро
Честит празник на музикнтките от темата!
На студентите пожелавам  лесно да си вземат заверките и изпитите.
Аз - изпратих Пламен за работа. Сега чакам Ани да се събуди и да ходим за ботуши. Снощи уж обеща, да видим какво ще измисли. Спи непробудно от 23,00 снощи. Нека - сънят е здраве.

# 51
  • Мнения: 23
Здравейте, мили момичета!
Присъединявам се към поздравите към нашите момичета, свързани професионално с музика, а и към всички обичащи музиката!
Да продължава да присъства в живота ви, да го прави по-хубав, по-лесен, по-пълен! newsm51
Дидиа, поздрави и от мен, макар и със закъснение, за вчерашния ти рожденик! Да ти е жив и здрав и все така заедно в добро и лошо, напред по житейските пътеки! И дано доброто е много, много, а лошото, колкото да ви напомни, че трябва да се радвате на доброто! newsm51 Леле, че сложно го казах ............. newsm53
При нас започва един приятен, слънчев ден. Дано е такова и настроението днес! Хубав ден на всички! newsm10

# 52
  • Мнения: 77
Мастерче, много е хубаво името!
Да е жив и здрав Виктор и винаги да е победител в живота!
Днес по-рано да излезете от работа и да отпразнувате деня подобаващо!
Следващата песен, която ще прозвучи в студиото ви- е поздрав от нас към вас- теб и колегата ти!
Може и да я изтанцувате!
Весел празник на теб и всички около тебе, за които музиката е ежедневие!



        newsm51  Kiss  newsm44   newsm68 Heart Eyes baloni

# 53
  • Мнения: 5 001
Танче,благодаря ти за хубавите пожелания  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

На всички благодаря за честитките за музикалния празник  Grinning
И на вас също честит празник,защото всички тук сме любители на музиката.На някои обаче ни е и професия  Laughing

# 54
# 55
  • Мнения: 549
Привет от слънчева Варна.



Момичета от Варна,напълнете си повечко вода,че от утре/поне при нас -в нашият квартал от 9 часа/ще спират водата за повече от 48 часа.Ще сменят тръбопроводите.
                                                                    Светла
Желая Ви приятен ден.

# 56
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 294
  Благодаря на всички,които се сетиха,че предавам и аз музика,макар и не с толкова желание!Но мен са ме учили,че като се хванеш за една работа трябва да я свършиш както трябва - така че желанието няма нищо общо с изпълнението!

 Апропо, днес било и Междунороден ден на възрастните хора.Поздравете родителите си,ще се зарадват!А аз желая на всички наши близки преди всичко здраве,за да ни подкрепят още дълго!

Ние днес пак имаме малко ученици и аз имам точно час по музика с шести клас.Но понеже са само 3 съм ги вкарала в залата.Хем те да поиграят,хем аз да не ви изпусна.Следобяд кмета ни събира възрастните хора на града послучай празника им и ние ще им попеем. Танче ,в К-т има три клуба: Общ за всички,Клуб на учителите -пенсионери и Клуб на инвалидите.Всички те също си прекарват страхотно!

 Светле,ти в кой квартал беше?Трошево наблизо ли е?Че иначе да се обадя на Мел.

# 57
  • Мнения: 0
Здравейте мили момичет.....завърнах се. Първо изкарах грипа, смед това командировка  и вече съм тук. Много сте изписали, но ще ви прочета. Гледам за среща се записвате и аз искам да съм с вас, и тъй като не съм запозната или по точно не съм прочела-къде ще е срещата и кога-отговорете ми моля.
Поздрав за всички музиканки от КГБ-то.  bouquet Hug Hug Hug

# 58
  • Мнения: 5 001
Джучка,1 ноември,ще бъде на Витоша(Щастливеца) май  се уговаря,защото Жабче каза,че можело да ни направят и отстъпка ако сме над 15 души....Аз това знам.Ако има промени за мястото ще научим....Но датата е фиксирана вече.  Hug Hug Hug Hug

За сега сме:

СРЕЩА ГОРЕЩА на 1 - 2.11.08г.
 
  1. Жабка +1?
  2. Яжка
  3. Дидиа
  4. Мастерче
  5. Доби
  6. Янчето
  7. Мими
  8. Айша
  9. Ани ? (Айша)
10. Танита
11. Фурийка
12. Васко (Фурийка)
13. Римар
14. Шпунц 
15. Мая
16. Марси
17. Джучка
18........ Nature Snowman


# 59
  • Видин
  • Мнения: 961
Добър ден и от мен!! Hug

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА МАСТЕРЧЕ, ЯНЧЕ, МИМИ, ДИДИЯ, ДИДИ И  НА ВСИЧКИ КОИТО ОБИЧАТ МУЗИКАТА!

   

Джучка, добре завърнала се от командировка!  bouquet

Вижте какви ХУбави кактуси Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт