Тайната на дългата и здрава коса - 45

  • 36 985
  • 395
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 1 258
Мис Арк,честит ти нов цвят  Mr. Green

# 376
  • Мнения: 1 365
Искам снимки!!!  Hug Hug Hug
Нещо напоследък съм се зачудила дали да не си променя цвета на косата на червен?!?!?!?  newsm78
млекцето с витамините е режимно 0,1%  Hug

# 377
  • Мнения: 1 258
Деси и аз това се чудя.Искам някаква промяна.С каквото и да се боядисам след известно време ми избива русото Tired.Мислех за червено,но понеже бързо ми омръзва и като искам нещо друго няма да мога да си го направя,защото от червена много трудно мога да се направя руса например Crossing Arms

# 378
  • Мнения: 4 496
Мис Арк,честит ти нов цвят  Mr. Green

Хм, за кратко ще е, понеже използвах безамонячна Л`Ореал кастинг/от старата опаковка, пробвала съм новия Кастинг. Е няма такъв боклук!/..Колкото да се видя. Ама довечера ако ме хареса милото, може и с по-трайна да се намацам. Въпреки, че се съмнявам да му допадне/казвал ми е, че не харесва тъмни коси/.

За снимките не знам. Трябва да е хубаво времето, за да изляза и да ме щракне дружката ми.

Като гледам списъка...И аз изпразних шкафа онзи ден... Днес вътре има само два шампоана и два балсама...Joy

На червения цвят едно му е хубавото- че трудно се отмива. Хубаво- ако не  искаш да се отървеш от него де. Mr. Green

# 379
  • Мнения: 3 782
Аз също чакам снимка Мис арк.
Косата ми се омъзнява доста,на какво може да се дължи? Не съм сменяла шампоана си? Не може да е от това? Rolling Eyes

# 380
  • Мнения: 179
Ох и на мен ми е много мазна косата. Имам чувството, че се омазнява от маските още повече( от домашните)

# 381
  • Мнения: 1 365
За дамите с коса на кичури...

http://zlatnaribka.com/index.php?cPath=96

# 382
  • Мнения: 598
уха мерси  Hug мис арк и аз се присъединявам към клуба "искаме снимки"  Mr. Green
п.с. аз май се спрях на серума и шампоана от 250 мл.... добре ли съм се ориентирала  newsm78

Последна редакция: ср, 08 окт 2008, 18:53 от Lorilicious

# 383
  • Мнения: 4 496
За снимките не обещавам. Зависи от много неща, но не и от мен...Сори. Mr. Green

Изрусена ли е косата ти? Или то се отнася за самите кичури, дали са изрусени? Аз не съм много в час с кичурите. Rolling Eyes

# 384
  • Мнения: 598
ами все още не е, но съм решила твърдо да си правя кичури 

# 385
  • Мнения: 17
Здр.аз малко закъснявам с отговорите ама просто няма начин-защо да не ги пробвам мъжките ампули -направо се отчайвам-космите сам ги броила около100 са.Нали9 уж на мъжете им капят пове4е.А за изследване на хормините трябва ли да искам от джи-пи-то направление?

# 386
  • Мнения: 4 496
Сто косъма си е напълно нормално. На мен в период на косопад са ми падали по 180-210. Как не останах без коса не знам.  ooooh!Според мен няма място за притеснение. Но ти си знаеш де.

# 387
  • Мнения: 5 173
За изследване на хормони, направление ми написа гинеколожката, но пък отидох с направление при нея.

# 388
  • Мнения: 17
ами честно да ти кажа много се притеснявам,и без туй ми е рядка,а сега.............Иначе не миналата а по миналата зимата в седмицата си правих познатите ви маски-няма да Ви казвам за каква коса ставаше на въпрос.А сега от началото на лятото си ги правя пак(избягвам лятото щото миреше чесъна) грам ефект.Нз кога ще намеря време за тези изследвания.

# 389
  • София
  • Мнения: 309
Здравейте!
мис арк-честит ти нов цвят,със здраве да си го ползваш! Grinning
Ох,незнам какво вече да я правя тая моя коса.През ден,през два си правя маски,щадя я,но почти няма промяна,сухи краища,заплита се,капе,вече незнам...
Исках да питам-наскоро си купих боя на Лореал и в комплекта освен боя имаше балсам и щадящ серум за преди боядисване на косата.Гледах в рибката,но не видях такъв продукт-бихте ли ми казали дали се продава отделно само такова нещо,че често си боядисвам корените и ми се иска да си предпазвам косата по някакъв начин непосредствено преди да я боядисам.
Поздрави на всички!

п.с.И аз се присъединявам към искащите снимка на новата коса на мис арк. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт