Мама е с коремче вече, вътре ритка МАРТенско човече

  • 20 805
  • 298
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 267
Чудесна темичка Simple Smile
Аз след 2 часа чакане при личната, получих рецепта за биопарокс, дано да ми помогне. Лекарката каза, че не е толкова зле положението, но аз се усещам, и лимфните ми възли са гигантски. Утре поен съм и на зъболекар, да видим дали няма и нещо по венците, които да предизвиква възпаление.
Хубава вечер, момичета.

# 16
  • София
  • Мнения: 5 757
Привет!  Simple Smile Поздравления и от мен за чудесната тема!  Hug
Сега видях и пресните булки - много сте красиви!   bouquet
 

# 17
  • Мнения: 3 637
Здравейте и от мен.Теми4ката е 4удесна!Поздравления   bouquet   Мам4ета как сте?Мен ме изяждат киселини.Утре съм при Док дано има спасение.

# 18
  • Мнения: 120
Браво за чудесната темичка, отново различна и добре оформена !!!   bouquet  bouquet  bouquet  smile3525  Stuck Out Tongue Winking Eye
Ако има мама с регистрация в ПРОДАВАЛНИКА да ми пише на лични, защото вече месец не мога да се регистрирам  smile3515 smile3511 а си харесах някой неща.


# 19
  • Мнения: 3 621
Цоп и аз в новата темичка
Фивърче  Hug пак е толкова цветна и хубава
Момичета точно това е БХС теста:
1. Какво е биохимичен скрининг (троен тест)?

Този тест може да покаже дали вашето дете е с висок риск да се роди с вродени дефекти. Ако сте избрали да направите този тест, важно е да разберете, че положителни или патологични резултати не означава със сигурност, че имате проблеми! Факт е, че само около 10% от жените с патологични резултати раждат деца с вродени дефекти. Като цяло, патологичните резултати означават само, че трябва да проведете допълнителни изследвания, като ултразвуково изследване или амниоцентеза, за да сте сигурни.

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Невероятна красота е новата тема - и като визия (снимките са просто страхотни), и в съдържателно отношение - голямо браво и от мен, февърче! С удоволствие се присъединявам към написаното от моята систър:

fever, темата е супер!!! Всяка следваща я правиш все по-страхотна! Браво и мерси!  newsm51 newsm51 newsm51 Момичета, нека я пълним само с хубави новини!!!  Hug

Стискам палци на всички ви за леко бременеене, нормално раждане, здрави бебчета накрая, щастливо майчинство и все така да ме радвате, докато ви чета   newsm10  fingerscrossed  Flowers Four Leaf Clover  baloni  family4

Мили бъдещи майки, изумена съм колко много блестящи идеи ви хрумват за заглавия на вашите темички, явно сте се събрали доста творчески и креативни натури тук, възхитена съм   bouquet

Дивите коне са моите любими животни, винаги съм искала да бъда толкова волна, свободна и силна като тях... затова реших да потърся снимки и картинки на коне в Чичко Гугъл... ето какво намерих, заповядайте едно сърдечно виртуално поздравче от мен, дано ви хареса:


Последна редакция: вт, 30 сеп 2008, 17:58 от vihrogonche

# 21
  • варна
  • Мнения: 11
чудесна тема поздравления  bouquet

# 22
  • под кривата круша
  • Мнения: 294
Да побързам да се разпиша, че като нищо ще свършите и тая тема tooth
Поздравления на мамите-булки-много щастливи мигове и семейни празници ви пожелавам. Още не съм гледала снимките, малко по-късно и това ще направя.
Аз да се очета след прегледа днес, нормално изглеждало всичко, каза лекарят, и май ще сме със сини гащи. Но със сигурност на 9-ти, като ме гледат на 4D.
Купих си новия брой на сп. "9 м.", излизало всеки последен вторник от месеца.
Nagiana, ти ме подсети, че трябва да отида на зъболекар, бях забравила  smile3555
Та такива работи...

# 23
  • Мнения: 3 637
Мами каде гледате тези снимки.може ли и аз да си ка4а моя?

# 24
  • Мнения: 68
здравейте и от мен,
Поздравления за новата тема,страхотна е.

Ние сме малко по добре,малката още кали и има сополи,но нещата вървят към оздравяване.
Аз съм на преглед в четвъртък,стискайте ми палци.
хубава вечер

# 25
  • Мнения: 361
здравейте и в нова темичка  bouquet
Фивър- страхотна е
мамата с близнаци да ми кажете коя е, че аз нещо не съм в час.
Добре дошла и на мамата от Казанлък- моя свекър е от там и да ти кажа от сега, че ще ви видя и вас Hug
Новите булки- ама вие сте били прелестни. Hug

Аз се връщам от проба на роклята и се харесах.
Болните да оздравяват по-бързо. Гледам, че и Слънцето е по-добре и малката на Поли. Hug
От мен  Hug  bouquet лека и мека

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Здравейте отново!  Heart Eyes

Понеже в миналата отчетна тема се заговори по въпроса как да отговаряме поименно на потребителите, на които искаме да отговорим, без да пропуснем някого без да искаме, се осмелявам да споделя и моя начин да надхитря белите полета на паметта ми.

rossykv вече сподели как хитро е решила този проблем, благодаря ти, Роска  Hug

А ето какво правя аз:
Пишейки новия си постинг, се пускам надолу по страницата (връщам се назад да видя кой какво е писал) и на когото искам да отговоря - цъкам върху неговото мнение на бутончето "Вмъкни Цитат". Така не губя време да се ровя из всички писали до момента, а и става по-прегледно, когато отговарям някому, цитирайки го.  Simple Smile
Благодаря за вниманието   bouquet

Поздрав най-сърдечен с ето товачка:  Laughing - мисля, че картинката отговаря доста точно на моите искрени благопожелания към всички ви и носи духа на темата!  bowuu

...мамата с близнаци да ми кажете коя е, че аз нещо не съм в час.
И аз не разбрах, а не ми се връща да чета в предната ви тема!  Embarassed

Бъдете много усмихнати, весели и щастливи!!!

Вече си представям как ще изглеждат (живот и здраве!  Flowers Four Leaf Clover  fingerscrossed  breastfeeding ) МартенИчетата 2009 реколта, а именно по този начин:

Последна редакция: вт, 30 сеп 2008, 20:41 от vihrogonche

# 27
  • Мнения: 980
Привет и от мене, страхотна тема  Heart Eyes

Аз в четвърък съм на ФМ. Дано всичко е наред, че вече взе да ми писва от доктори.  #2gunfire Така беше и миналия път. С татито бяхме пресни гаджета, когато си направихме бебе и бях много гузна, че порядъчно момиче като мен върши такива неща.  Crazy Сега пак не мога да се зарадвам истински. Проблемна бременност, тинтири-минтири. Изследвания перфектни, кръв, урина, плюнки, храчки... да им дам и парче черен дроб, може би  Twisted Evil Ще си родя още едно здраво и хубаво бебе и толкоз! Crossing Arms Децата са такова щастие! Heart Eyes

Извинявам се за малко гневния пост, ама ми е мааалко чоглаво, а и съм много изморена.

ПС. Искам да разбера как са издебнали бебешорите от картинката в поста на Вихрогонче, че да ги снимат така? newsm78 Моето досега не съм го издебнала в такава готина поза

# 28
  • София
  • Мнения: 5 757
miramar е бъдещата близнашка мама  Simple Smile Има я и на първата страничка, в списъка ни  Wink
tedsan , и аз съм в четв., във Фемина. И отсега ми е много притеснено.  Rolling Eyes Ти къде си? Дано всичко е наред! И те оставят да се радваш на бременността си!  Hug Peace  bouquet
vihrogonche , мерси за снимките на бебенца и кончета  Grinning И твоя начин е добър, но как става ако е писано повече от 1 страница  Rolling Eyes , което често се случва при нас  Laughing
Danielkka , писах ти ЛС за албумчето, но съм объркала името - martenichki е  Embarassed , паролата поне е вярна.  Simple Smile Иначе има линк към него на първата страница  Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 5 285
Добра вечер от мен.

ЛЮБИМА
, стискам палци всичко да е наред. Почивай си и слушай стриктно лекаря си  Hug

melinda, в София времето се сменя всеки ден, и то здраво. В 7 сутринта днес беше 7 градуса, а следобед - поне 20... За БХС прочетох, че ПОД 1:250 е рисково и дават допълнителни изследвания.

dianaknikolova, за точките и запетайките заглавието е на Есме в стил ХАЙКУ  Hug

Да споделя, че при мен нещата са добре. Очаквам прегледа си в петък с нетърпение.

Лека нощ   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт