Обичате ли парфюми? - 6

  • 138 599
  • 1 988
  •   2
Отговори
# 675
  • Мнения: 4 380
А дали е хубав мъжкият Terre D'Нermes.Някой знае ли?

Един от най-харесваните мъжки парфюми.

# 676
  • Мнения: 224
xenia,благодаря ти за отговора.Значи трябва да се купува.... Grinning

# 677
  • Мнения: 1 306
Момичета, някой да има впечатления от тези  newsm78
             
JEAN P. GAULTIER 2 Eau d`Amour EDT  и  JEAN P. GAULTIER 2 EDP

Страшно много ме изкушават, но няма къде да ги пробвам, а са прекалено нови и няма много описания из нета  Thinking
Освен тук, естествено :
http://www.fragrantica.com/perfume/Jean-Paul-Gaultier/Gaultier-2 … d-Amour-2205.html
http://www.fragrantica.com/perfume/Jean-Paul-Gaultier/Gualtier-2-433.html

Последна редакция: чт, 23 окт 2008, 09:23 от Dayany

# 678
  • Шумен
  • Мнения: 168
вчера си получих Belle en Rykiel - много му се радвам , жалко , че не съм така красноречива като Densi и Mims да опиша емоциите си, също получих и виалче на Пол Смит Лондон - и той ми хареса , но го усещам по-сладък- ванилията се усеща по-осезаемо и още нещо , но не мога да го определя....Момичета , дайте идея за мъжки парфюм от намаленията, че половинката се нацупи Crossing Arms , че само за мен съм поръчала и за 15 год. младеж  bowuu.. и той се принади за подаръци

# 679
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Готие 2 (втората снимка) не е изобщо толкова нов, отпреди 2-3 години е. Тогава съм го купувала от магазин тук, в България, може би и сега го има, не съм се заглеждала. За мен не е нищо особено, унисекс, повече според мен подхожда за мъж. След като го носих 2-3 пъти реших, че не е за мен и го дадох на любимия да го доизхаби. Той пък взе, че го хареса.
Не знам защо, но до сега нищо на Готие не ми е харесало, въпреки неистовите ми опити да му се поддам, защото страшно харесвам модата му. Но не би.

# 680
  • Мнения: 4 380
Аз пък много харесвам Готие2 и хич не си го представям на мъж. За мен си е много даже женствен. newsm78

# 681
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Аз пък много харесвам Готие2 и хич не си го представям на мъж. За мен си е много даже женствен. newsm78

В него улавям почти само подчертаните мъжки нотки, вярно - топли са, но не ги харесвам върху мен.
Тогава купих и маслото за тяло, пак Готие2. Има същия аромат като парфюма. Мазах се - същата работа. Имам още някакъв остатък от него и от време на време си мажа ръцете вечер. Да свършва и да ми се маха от главата  Laughing

# 682
  • Мнения: 524


Това дали ще допадне на човек харесващ Енджъл, Елиен, Агент провокатор...

# 683
  • Мнения: 331
Дами, да ви помоля за съвет..... за майка ми, която е на 55г. и харесва палома пикасо, alien и трезор-дали би се зарадвала на Будоар?????
Благодаря предварително!

# 684
  • Бургас
  • Мнения: 6 073
Дами, да ви помоля за съвет..... за майка ми, която е на 55г. и харесва палома пикасо, alien и трезор-дали би се зарадвала на Будоар?????
Благодаря предварително!
не познавам Палома Пикасо, а и подозирам, че не е мой тип парфюм, но другите два са ми любими - Будоар въобще не ми допада /на 33 год съм ако възрастта е някакъв критерий/

# 685
  • Мнения: 331
Ами тя е много елегантна жена със силно присъствие и характер и се чудя от намаленията в ягодка какво би й паснало,същевременно искам да й взема нещо интересно,което не е ползвала.

# 686
  • Мнения: 3 094
Ако харесва миризма на карамфили - аз най-ги усещам в будуара - ще й хареса.......Възрастта няма значение - дъщеря ми е на 19 пък се наточи на моя Будуар Laughing

# 687
  • Мнения: 34 808
Ами тя е много елегантна жена със силно присъствие и характер и се чудя от намаленията в ягодка какво би й паснало,същевременно искам да й взема нещо интересно,което не е ползвала.
Моята майка много го хареса Будоар.Точно карамфилите в него и сладостта.Първо от пробичката на Ета, после вчера  и от моя парфюм. Мисля да и го поръчам. Горното описание се отнася и до нея. Кабошар на Грес също е добър избор, но за съжаление вече свърши в бг-сайтовете, където имаше най-добрата световна цена според мен в момента. Дамите около 50 те са го ползвали някога навярно и имат спомени от него. А какво по-хубаво от това да събудиш отминали спомени?

# 688
  • Мнения: 23 630
Момичета и аз току що помирисах Будоар, просто е разкошен. )) Преди години имах подобен парфюм с почти същата миризма и много го издирвах след това, но така и не го открих, казваше се Niko (не беше купуван от БГ). ))) Та задължително ще си го взема този. ))
Я споделете от къде сте го купили най-изгодно, че в момента нета ми е трагичен и дори ягодка не мога да заредя.

# 689
  • Мнения: 338
Момичета и аз току що помирисах Будоар, просто е разкошен. )) Преди години имах подобен парфюм с почти същата миризма и много го издирвах след това, но така и не го открих, казваше се Niko (не беше купуван от БГ). ))) Та задължително ще си го взема този. ))
Я споделете от къде сте го купили най-изгодно, че в момента нета ми е трагичен и дори ягодка не мога да заредя.
М момента Будоар е на много добра цена в Ягода:
http://oth.strawberrynet.com/wfrag.aspx?BrandId=402&goChar=V

Общи условия

Активация на акаунт